Wpis z mikrobloga

Taka mnie refleksja naszła na temat #cinnicoin.. mianowicie chodzi mi o to czy wieloryb się przeliczył czy nie chodziło mu o to co wiekszości, czyli o kase (?) (ʘʘ)

Wg. mnie coin ten miał bardzo duże aspiracje do tego, żeby odnieść sukces podobny do BlackCoina ale coś poszło nie tak, devowie się wycofali, obiecywali obiecywali i #!$%@?, ale mniejsza z tym bo po drodze dużo rzeczy wychodziło sprawnie działających itd itp ect. żygam tenczom.

Do czego zmierzam, a więc.. nie jedno krotnie byłem świadkiem, jak i pewnie kilku z Was jak w momencie uruchamiania silników rakiety do startu w stratosfere, ktoś mądry ( sakrazm ) stawiał ściany SELL na wartość ok 40btc, uniemożliwiając jednocześnie dalszy wzrost wartości coina i TU pytanie, po co?

a) po to, żeby zgarnąć więcej ( #gownowartego ) #cinni, bo napewno sprzedał taniej niż było to możliwe.

b) nie wiem o #!$%@? chodzi

c) nikt nie przewidział takiego obrotu sprawy.

d) ktoś z konkurencji chciał wykończyć coina bo myślał, że tak będzie lepiej dla jego coina - wg mnie ostatnia najmniej możliwa opcja.

Co myślicie Mirki i Janusze?

#kryptowaluty
  • 11
@bomber89: Cholera wie. Prawdy już chyba nigdy nie poznamy;) Mnie ten coin pozbawił przyjemności z inwestowania w krypto. Cinni padło i moje inwestycje też padły. W krótkim czasie straciłem sporo ponad 1BTC - vvv,bch, per:/ I tak jestem na sporym plusie, ale nie mam na tyle czasu by śledzić rynek na bieżąco. Odpuszczam na jakiś czas.
@bomber89: Dopóki tego nie rozgryziesz, to będziesz się łapał na tzw safe trap. Odpowiedzią na Twoje zapytanie będzie fragment z mojego tłumaczenia:

[...]Nadmiar sprzedamy inwestorom i tym samym zapraszamy ich do tzw safe trap (bezpiecznej dla nas pułapki). Już tłumaczę, jeśli przykładowo sprzedamy nasz nadmiar po cenie 5 dolarów, i potem zmusimy rynek do obniżki ceny na 4,5 dolara, to możemy być całkiem pewni, że sprzedany przez nas nadmiar nie zostanie