Wpis z mikrobloga

No witam,od dłuższego czasu poszukuje swojej ulubionej gry w którą grałem za młodu. Gra wyścigowa,w 3D oczywiśćie grafika nie powalała,ale gra była super,wybierało sie auto,dobierało ulepszenia typu zderzaki z kolcami,wylewany olej,miotacze ognia,karabiny i takie różne rzeczy. Na wstępie zawsze leciała taka rockowa muzyka bez słów. Musiałem to jakoś opisać,pomożecie? tytułu nie pamiętam,grałem tylko w demówke a już była zajebista ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#staregry

#gimbynieznajo

#gry

#grywyscigowe
  • 12
@Teal_c: też nie :/ sterowanie autem było tak jak w need for speedzie na przykład. Nie było widoku z góry :/ szukam szukam i znaleźć nie umiem( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gacork: Szukam podobnej gry, robi się to samo co w twoim opisie + biegali po "torze", "arenie" nie wiem jak to nazwać, ludzie i ich też można było jakoś krawo rozjeżdzać.
@Bekonik: mi chodzi tylko o samą jazde :(

@Teal_c: było na mapach dużo ramp do wyskoków,ogólnie w demówce były dostępne dwie mapki,jedna w terenie po jakiejś wsi ,druga w nocy po jakimś mieście
@Teal_c: szczerze mówiąc to już nie pamiętam jaki to rok był serio 99-2005? być może coś takiego. Jedyną postacią z tej gry jaką zpamiętałem to electra ( ͡° ʖ̯ ͡°)