Wpis z mikrobloga

Dobra, bo mnie zaraz, że tak powiem #!$%@? strzeli.

Jaki jest najlepszy multikomunikator ever? Używałam aqq ale polaczek biedaczek i nie chcę wydawać kasy na coś co może mogę mieć za darmo. Nie przeczę, był cholernie wygodny, no ale na razie szukam darmówek.

Próbowałam mirandy, pidgina i czegoś tam jeszcze i nie, po prostu no nie. Szukałam w rankingach internetowych i nie znalazłam nic dla siebie. Zna ktoś jakiś dobry multikomunikator?

#pytanie #aqq #multikomunikatory
  • 25
@Del_Piero: wtw nie używałam, słyszałam sporo pozytywnych opinii ale boję się, że to może być taka druga miranda z masą niepotrzebnych i utrudniających życie rzeczy do skonfigurowania. Właśnie szukam odpowiednika aqq ale za darmo ;_;
@homo_superior: Po wprowadzeniu opłat za AQQ, przesiadłem się na chwilę na WTW. Jest spoko (lepszy od tych wyżej wymienionych), ale jakoś nie umiałem się przyzwyczaić. Wróciłem i zabuliłem za AQQ - 20zł na rok to grosze ;)
@v00: nie wiem, przeszkadza mi, że jedna wtyczka zarówno poprawia coś tam ale z drugiej strony powoduje, że nie mogę otwierać rozmów w osobnych oknach, masa niepotrzebnych rzeczy do konfigurowania zaczynając od masy czcionek w opisach, kontaktach, wiadomociach przychodzących, wychodzących, komunikatach, sratach po ustawienia dźwięków od wiadomości przychodzących, wychodzących, błędów, wiadomości niedostarczonych itd. No #!$%@? serio, na co to komu?! Jasne, że jak już mi się udało wszystko ustawić jak chciałam
@FLAC: dobra, 30 sekund używania i już jest w miarę ok. Oczywiście konfigurowanie dźwięków i innych powiadomień, wyglądu itd jeszcze przede mną, ale początek jak na razie na plus ;) Zobaczymy jak będzie dalej i dzięki.