Wpis z mikrobloga

@krisip: Mam 2 dekodery hd z vectry (nieoddane w terminie), nie bardzo wiem co z nimi zrobić, zapytałbym na elektrodzie ale pewnie zaraz by mnie zbanowali za coś
  • Odpowiedz
@BaRi: ja już zapłaciłem 1200 jakieś 2 lata temu, tylko nie wiem co z nimi zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) przerobiłbym jeden na dekoder naziemnej, podłączyłbym do monitora i miał tv, tylko jak?
  • Odpowiedz
@morq: nie sadze ze sie da, tak samo chyba jak modemy/routery od kablowek, pobieraja i sprawdzaja firmware odrazu z kabla, kiedys patrzylem zeby uruchomic usb w routerach upc i ni hu hu :P. Zreszta te dekodery maja tunery dvb-t?
  • Odpowiedz
@BaRi: nie wiem, nie znam sie na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba jednak faktycznie mogę zrobić z nimi to co powiedziała Pani z vectry

  • Odpowiedz
@BaRi: w pierwotnej umowie miałem na to 10 dni roboczych, w międzyczasie przedłużałem umowę kilka razy, w aneksach było już 10 dni kalendarzowych, przeoczyłem i trzeba było bulić
  • Odpowiedz
@BaRi: no właśnie nie. I nie byłem sam, w punkcie 3 osoby oddawały po terminie, Pani z uśmiechem powiedziała, że za późno i teraz to mogą to sobie wyrzucić, bo na nim im się nie przyda. Jeden koleś się #!$%@?ł i #!$%@?ł tym dekoderem w ściane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz