Wpis z mikrobloga

JAK MNIE WKURZAJĄ TAKIE KUCE, NO KURDE. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY WOODSTOCKOWICZ NAJBRUDNIEJSZEJ IMPREZY NA SWIECIE OO JAKA BRUDNA IMPREZA, PODKREŚLAM BRUDNA IMPREZA. ALBO "OO POJDE NA KONCERT, ALE NIE JAKIŚ ZWYKLY, MUSI BYC NA NIM PEŁNO SYFU, JESTEM LEPSZY BO TAPLAM SIE W BŁOCIE A WY CO NADAL CZYSCI I UMYCI? JA PLYWAM W ODCHODZACH, SMAKUJE JAK GOWNO BO TO JEST GOWNO ALE PLYWAM, GOWNO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT BARDZIEJ SMIERDZACE TO SAM BYM TU NASRAL TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE NAJWIEKSZY HEJT ROBIA CI TO TU NIGDY NIE BYLI. ROZUMIEM POBAWIC SIE PRZY MUZYCE, ALE ZABIJAĆ CAŁY UROK MUZYKI DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI SMIERDZENIA SZCZYNAMI? KSZTUSISZ SIE SMRODEM, POCISZ I OCIEKASZ NIEZIDENTYFIKOWANYM ŁAJNEM. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS ROBIENIA LASEK PO PIJAKU W LESIE. PRAWDZIWE CHOLERNE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI KUC MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIES POGO CZY WSPOLNA KAPIEL W SZAMBIE. CO TAM MATI POSKACZEMY TROCHE, DLA MNIE MEGAGLEBOKIESUPERSMIERDZACEJEZIORKO Z DODATKOWYMI RZYGAMI, HEHE COŚ NIE SMIERDZI, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE SIE TAK MYĆ xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO NIE BIERZ MYDŁA BO SIĘ TEGO NIE ZMYWA, MUSI ZASCHNĄĆ XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ BO BŁOTKA UBYWA, AHH NIE MA TO JAK ZASCHNIETY BRUD Z POPRZEDNIEGO ROKU I WALENIE KONIA DO MARIHUANEN.

#pasta #woodstock #brudstock #bekazpodludzi
  • 56
  • Odpowiedz
@kamdz: JAK MNIE WKURZAJĄ TAKIE STULEJARZE, NO KURDE. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY STULEJARZ, NAJWIĘKSZA STULEJA NA ŚWIECIE OO JAKA WIELKA STULEJA PODKREŚLAM WIELKA STULEJA, ALBO ''OO WRESZCIE COŚ PORUCHAM, ALE NIE PRAWDZWIĄ LASKE, MUSI BYC .JPG, JESTEM LEPSZY BO RUCHAM JENNIFER LOPEZ A WY CO NADAL JAKĄŚ KARYNE? JA RUCHAM OSTRO, TO NIC, ŻE .JPG BO TO PRAWDZIWY SEKS, GDYBY ZDJĘCIE BYŁO CIUT BARDZIEJ WIĘKSZE TO PRZYSTAWIŁBYM #!$%@? I
  • Odpowiedz
@kamdz: Jaki wy macie ból dupy o ten Woodstock O.o W tym błotku bawi się raptem w jednym momencie kilkanaście osób na pół miliona a prześcigacie się w wymyślaniu wiązanek na osoby które tam jadą. A Wy jak spędzacie wolny czas, bezpiecznie w domu na dupie przed kompem pewnie, tacy hardkorowi jesteście :D?
  • Odpowiedz
@kamdz: Mój kumpel tam raz pojechał choć kucem nie jest i wrócił zaraz po 1 dniu i stwierdził ze większego gówna nie widział XD. Mnie tam osobiście nigdy tam nie ciągnęło zwłaszcza wizja srania gdzieś koło namiotu gdzie pełno ludzi i uryna się leje.( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Choć znowu inni byli i sa zadowoleni kucami też nie są. Ale co kraj to obyczaj.
  • Odpowiedz
@krzysztof-zaczek: Ścieżki między namiotami całe w pyle, oddychać się nie da. Kumatsi idą do Kostrzyna na cały dzień, żeby w parku się ochłodzić (za piwko nie spisują). Sporo osób kisi się w namiotach ledwo żyjąc.

Tam da się wytrzymać, ale trzeba doić browar od rana do wieczora.
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: ustosunkujemy się. Staramy się z całych sił, żeby ToiToie były sprzątane na czas. Często jest to trudne do wykonania - jest Was tu tyle, że nie da się przejechać samochodem :) Ale staramy się! Z roku na rok Wy też co raz bardziej dbacie o to jak wygląda Festiwal i w jakim jest porządku :)
  • Odpowiedz
czasem takie rzeczy się zdarzają ;) charakter Festiwalu ma to do siebie, ze trudno jest kogoś z niego "wyprosić" nawet jeślibyśmy chcieli :)


@kamdz @kupuje_bulki_w_almie

OMG PRZYZNALI SIĘ ŻE NIKT NIE PANUJE NAD TYM CO SIE DZIEJE NA PRZYSTANKU WOSTOK!!!!1111111ONEONEONEEONE A WY TAM WYSYŁACIE DZIECI!!!1111UNOUNOUNOJEDENJEDEN

Ciekawe co na to policja!
  • Odpowiedz