Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy poszedłem do dentysty i usunęli mi ósemkę xD Dziąsło tak bardzo #!$%@?, a szczęka też tak bardzo #!$%@? xD Nie żałuję ani trochę, bo spoko gościówa ta dentystka, a zęba wyrwała profesjonalnie, bo był krzywy jak fotel xD Śmiecham, bo dziąsło puchnie, a ja wale ketonal i przeglądam mirko, a rodzice mnie pocieszają, a ja se siedzę i #!$%@? jestem śmieszkiem gdy lek działa, pasożytem zawadiakom, maskotką zębową i strażnikiem domowego bólu. Siedzę z okładem i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z zębem i bólem są tam, a ja tu jestem i mam też okład z lodu zajebiście zimny i nie mam ósemki i same szwy i się śmieje na razie, w szafce mam ketonal i antybiotyk xD

#dentysta #osemka

Dłutowanie ósemki. Ogólnie to nie polecam.

1/10
  • 21
@anonimowy_kot: ja nie czekałem aż zaboli czy coś. Za to zostałem pochwalony, bo rzadko ktoś z wlasnej woli idzie. Jak nie boli to nie czekaj

@groszek71: stary, jak ja zobaczyłem moje rtg to odetchnąłem z ulgą, że ich nie mam. Jeden mirek mial. Jak czytałem co mu robili to mi słabo bylo
@osael: No właśnie nie bolą.. Dwa na górze wylazły mi całe... ale na boki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na dole rośnie jeden, raz mi się zapalenie kieszonki zrobiło, ale przepłukali mi czymś i od stycznia mam spokój. Na rtg widać, że i ostatnia 8 szykuje się do wyjścia. Ale teraz toś mnie zestresował, chyba w końcu się wybiorę, bo idę już od pół roku...... #strach
@besiaczek:

Dzień 0: 30 min bolało po znieczuleniu, bo za późno wziąłem ketonal. Potem jak zaczął puszczać to musiałem jeszcze chwilę pocierpieć by następna tabletka na całą noc starczyła.

Noc spoko. Rano się obudziłem jak ketonal przestał działać.

Dzień 1: Zdecydowanie lepiej jednak od ketonalu do ketonalu.

Dzień 2: Pod koniec dnia czułem się na tyle lepiej, że mogłem wstać sprzed telewizora i coś porobić. Ketonal tylko raz wzięty.

Dzień 3:
@osael: Ja w dniu zabiegu wzięłam 2 ketonale. Następnego dnia obudził mnie ból, wzięłam kolejny ketonal, potem 3 ibuprofeny. Dzisiaj znowu zaczęłam od 1 ketonalu z samego rana. Ketonal działa mi tylko 1/3 dnia :(

Nie dali mi antybiotyku, mam nadzieję, że wiedzieli co robią ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dziąsło mam nieźle rozorane, ząb im się złamał przy wyrywaniu i grzebali za tym kawałkiem korzenia. Mam nadzieję,