Wpis z mikrobloga

Wygooglałem że #woodstock się już skończył więc to będzie mój ostatni wpis o tym festiwalu (w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)), trochę prawdy w kałuży błota.

To że nie przepadam za subkulturą metalową to fakt, ale nie lubię ich tak samo jak innych, emo, hipsterów, bananowców czy punków, itp. Po prostu ich nie rozumiem. Ale to nie znaczy że chcę ich spalić na stosie. Znam wiele tzw. "kuców" i nie jest tak, że jak kogoś poznaję i ma kuca to od razu usuwam jego numer z telefonu, a na spotkania z nimi nie przynoszę mydła. Od czasu do czasu się z kimś zażartuje o heheh brudzie i kucmuzie, ale nikt się o to nie obraża. Tak samo jak oni żartują z mojego koksu, bycia dzikiem, braku masy, itp. Serio, dystans do siebie to coś wspaniałego. Mój pierwszy wpis o #brudstock był jak to oczywiście ze mną bywa dla atencji. Plusy się zgadzały, więc powstał drugi i trzeci. I wtedy nastał punkt kulminacyjny. Pękły wam dupy kuce brudne ( ͜͡ʖ ͡€). Więc poszła fala przeróbek past i sucharów oraz tematycznych komentarzy. Co mądrzejsi to zauważyli i pisali że ładny trolling, że ból dupy wywołany, że kamc ma #!$%@?, że #bekazpodludzie. Na pw dostałem wiele gratulacji a nawet zaproszenie na Wigilię xD Wiem, że to co widzimy na guwnofilmikach z Woodstocku to skrajności i są ludzie którzy się tam bawią normalnie i słuchają muzyki, ale to nie znaczy że jak ktoś wyraża negatywną (ale prawdziwą i dosadną) opinię o tamtych przypadkach i o tym co się dzieje w pociągach to trzeba ich bronić za wszelką cenę i udawać że to przyjazna i czysta impreza lepsza od innych, prawda @PrzystanekWoodstock? A teraz wracam kręcić śmigło bo tylko to robię całe dnie w swojej piwnicy. #kamdzcontent

  • 14
  • Odpowiedz
@kamdz: najlwieksza beka, że brudy jeszcze próbują się bronić XD

zamiast przyznać się, że mają pierwotne instynkty, bawi ich taplanie w gównie i błocie i nie lubią się myć

dorabiają ideologie do swojego #!$%@?, a są po prostu brudasami
  • Odpowiedz
@kamdz: Jutro zrobię chyba jakiś trollfilmik o brudstocku i wrzuce na yt, skoro już koniec. xD Tylko teraz trzeba czekać aż smród się ulotni.
  • Odpowiedz