Wpis z mikrobloga

No powiem wam, że Wolin udał się fantastycznie. Pierwszy raz bawiłem jako pół rekonstruktor i polecam wszystkim jako odskocznię od mirko. Poza tym, pierwszy raz jako Fundacja Patrimonium Europae organizowaliśmy Strefę Czytania. Takie przedsięwzięcie malutkie a miało branie bo bardzo fajne osoby zgodziły się poprowadzić krótkie prelekcje na tematy przez siebie badane. Byli naukowcy tacy jak Anna Waśko Jakub Morawiec, Przemysław Urbańczyk, Błażej Stanisławski i moja skromna osoba. Mówiliśmy o Jómswikingach, początkach Polski, sagach oraz grach. Oprócz tego mieliśmy w programie pisarzy Elżbietę Żukowską, która zajmuje się fantasy słowiańską oraz jednym z przedstawicieli nowych nurtów w literaturze fantastycznej, Łukaszem Malinowskim. Oprócz tego nieopodal rozłożyła się nasza przyjaciółka Ela Cherezińska. Oprócz tego mnóstwo ciekawych ludzi wpadało do Strefy Czytania a i my nie pozostawaliśmy dłużni kramom i drużynom odwiedzając ich obozowiska. Relacja prawdopodobnie na moim blogu

#podrozeremigiusza #wikingowie #wolin
hikarukimura - No powiem wam, że Wolin udał się fantastycznie. Pierwszy raz bawiłem j...

źródło: comment_tkx5K7Fb7NdfU7EhUah8FJDtuUrq6VOI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz