Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka z przeszłości. Ktoś wczoraj wrzucił na youtube 3. odcinek anime Sally Czarownica z Polsatu 2/TV4.

Nie mylić z Sally Czarodziejką, która nadawana była na Polonii 1 z włoską podfonią. Sally Czarownica to polska nazwa remake'u z lat 80, emitowana dekadę później w Polsce z japońskim dubbingiem jako podkładem.

#anime #anime80s #sallyczarodziejka #sallyczarownica #gimbynieznajo #polsat2 #tv4 #magicalgirl
80sLove - Taka ciekawostka z przeszłości. Ktoś wczoraj wrzucił na youtube 3. odcinek ...
  • 12
@80sLove: nie wiem, czy to coś da. Poza tym nie lubię sobie cenzurować serwisu. Człowiek sobie myśli, że może ktoś wrzucił coś ciekawego do tagu #anime, po czym klika i wystarczy, że widzi twój nick i wszystko staje się jasne...
@80sLove:

Niezła hipokryzja biorąc pod uwagę, jakie rzeczy wrzucasz na #randomanimeshit ^^'


No bo ten tag jest właśnie od takich pierdół, lol, jeszcze nie skumałeś? Zresztą wszystko co ja wrzucam jest ciekawsze sądząc chociażby po ilości plusów. Może zacznij wrzucać XIX-wieczne rysunki Hokusaia? Z pewnością wszystkich tutaj to zafascynuje...
@lmao:

Nawet o tym myślałem :)

No bo ten tag jest właśnie od takich pierdół, lol, jeszcze nie skumałeś?


Odcinek słabo dostępny polskiej wersji Sally Czarownicy nie jest pierdółką. Jak chcesz same głupie obrazki/filmiki to odtaguj #anime i oglądaj tylko #randomanimeshit

Zresztą wszystko co ja wrzucam jest ciekawsze sądząc chociażby po ilości plusów.


U mnie obrazki też moją wiele plusów. Element estetyczny, ale ciekawy tylko przez chwilę ;p
@80sLove: nie rób #!$%@? z logiki ;) wchodzę (a raczej śledzę) dla nowości, dla ważnych newsów, dla opisów obecnych serii, a nie dla takich popierdółek. A to że moja aktywność spod tagu #randomanimeshit jest ciekawsza niż twoja spod #anime to już osobna kwestia.
nie rób #!$%@? z logiki ;) wchodzę (a raczej śledzę) dla nowości, dla ważnych newsów, dla opisów obecnych serii, a nie dla takich popierdółek. A to że moja aktywność spod tagu #randomanimeshit jest ciekawsza niż twoja spod #anime to już osobna kwestia.


@lmao:

Przyjmując twoje kryterium moje wpisy z obrazkami są ciekawsze od twoich nowości/opisów, choćby pod względem plusów ;p

A skoro twoje wpisy zawierające opisy są nudne (bo mają mniejszą
@wykopowy_on:

No niestety całej serii nie ma.

Ogólnie oryginalny Polsat 2 (i jego kanały tematyczne) nadawał wiele anime, potem przyszedł za niego TV4, powtórzono kilka serii raz w czasie pierwszego roku istnienia i po wszystkich produkcjach słuch zaginął do dzisiaj.

Ciekawe, czy dlatego, że skasowali nagrania czy może z powodu nagrania dźwięku w mono :(