Wpis z mikrobloga

@nochybaniebardzo: A ja miałem doczynienia z psam ras tzw. bojowych. I miałem też owczarka niemieckiego, który by pasował do tego pitta opisanego przez zielonkę. Skończył tak samo. Zostałem też pogryziony przez owczarka niemieckiego. )Pare kundli też posmakowało mojej krwi). Czy zatem mam wyciagać wniosek, że wszystkie "wilki" to chodzące mordercy a ich właściciele to idioci?
@Jofiel: Nie. Wilki to psy do ulozenia. Pitty to mordercy bez wzgledu co by sie z tym robilo i jak nie pracowalo zawsze z tylu glowy tyka bomba. Tym sie wlasnie roznia rasy od siebie ze czlowiek sztucznie segreguje dane jednostki i wyostrza w ten sposob pewne cechy zewn/wewn/psych takich zwierzakow. Wiadomo - kazdy pies moze dziabnac - jak znasz psy to wiesz jak reaguja. Jak masz jebniete bydle na sznurku
@nochybaniebardzo: Nie zaprzeczam, że te psy sa groźne. Posiadają takie a nie inne cechy. Ale w życiu widziałem tak wiele typowych przytulaków wśród tych ras, że nie mogę kategorycznie wrzucić ich do jednego wora.

I sam wolałbym miec gldena bo "posiadanie" psa to wielka odpowiedzialność i jeszcze większa gdy ma się psa takiego jak pitt.
@Jofiel: nie przeczytałam całego, bo mnie #!$%@? bierze jak widzę takie farmazony. Jeden kretyn w te czy we wte, świata nie zbawię, ale że aż 160 idiotów mu przyklasnęło to już naprawdę smutne.

@nochybaniebardzo: pominę może milczeniem fakt, że TTB zostały stworzone do agresji w stosunku do innych zwierząt, nie człowieka, w momencie gdy większą agresją w stosunku do ludzi wykazują się wilczury..
@matra: Do tego właśnie zmierzam :) Tę agresję można wytłumić, ukierunkować i uzyskać wspanaiałego, rodzinnego psa. No ale setki wykopków podłapało temat.
Tę agresję można wytłumić


@Jofiel: tylko błagam, nie w ten sposób.

Agresję tłumi się u osobnika agresywnego. Żaden osobnik nie rodzi się agresywny [!] za jednym wyjątkiem - rodzice mieli namieszane we łbach


Pies jak każdy rodzi się z pewnym zestawem zachowań, są psy, które są od małego bardziej żywiołowe i energiczne, inne uparte, a jeszcze inne tylko by spały i jadły i może się to dziać w obrębie jednej rasy,
@nochybaniebardzo: w dupie byłeś gówno widziałeś, że się tak skrótowo wyrażę.

Pies rozróżnia o wiele więcej niż Ci się wydaje, ale wygląda na to, że masz w głowie Faktowy model TTB i niezłe klapki na oczach.

Jeśli naprawdę chcesz coś wiedzieć, włącz sobie google i poczytaj o walkach psów z innego źródła niż Fakt, ok? Tak serio serio.

Tyś widział maszynkę do mięsa ... (>)

@Jofiel: wiem [;