Wpis z mikrobloga

4. Gratulacje, po niewyraźnych i kiepskich zdjęciach (po siłowni, naprawdę? która wtedy jest śliczna?) oceniliście mnie jako brzydką. Nie, nie jestem brzydka. Nawet krytycznie oceniając siebie, uważam,że jestem ładna.


5. Tak, mam chłopaka i to od dawna. Też się tu wypowiadał. I nie, nie tylko ładne mają chłopaków - ale rzeczywiście, lepiej nie być ślicznotką, możesz trafić na faceta, dla którego liczy się tylko wygląd.

@suckuba: skromność XD
  • Odpowiedz
@suckuba: Sprawy łóżkowe opisywać publicznie ? Pokazując mordę? A gdzie intymność? Współczuje Tobie i Twojemu facetowi - seks widać macie nieudany skoro musicie chwalić się czymś takim w internatach!!! I gratuluje rodzicom córki - spalilabym sie ze wstydu na ich miejscu! #usunkonto
  • Odpowiedz
Kiedy przeczytałem ostatni komentarz @suckuba, chcę z tego niesmaku dać trzy wnioski, ale z tego co opisujesz, to dobrze tuszujesz trolling o ile nim jest, ale teraz mam #!$%@? na to. Pozostają dwa.

Pierwszy to znana wszystkim historia, która daje taki sam niesmak.

Drugi wniosek będzie nieco dłuższy. Wyzywajcie sobie wszystkich od stulei, spójrzcie jednak na drugie dno (niech @teryuu też to przeczyta, choć początek tego zdania był do Waszych obrońców)
b.....3 - Kiedy przeczytałem ostatni komentarz @suckuba, chcę z tego niesmaku dać trz...

źródło: comment_WA5FLK0AVYtS5PJKfHBKZ4KNjvc6lELN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz