Wpis z mikrobloga

Piwosze. Jako, że w końcu udało mi się dostać Alebrowarowego Crazy Mike`a to chciałbym zapytać w jakiej temperaturze najlepiej go pić, żeby wyciągnąć z niego jak najwięcej smaku i aromatu?

BTW Pan w sklepie zapytany czy w przyszłym tygodniu będzie miał jakieś piwa AleBrowaru na stanie odpowiedział, że będzie o ile wyprodukują. Czyżby aż taki zbyt mieli?

#piwo #pijzwykopem #browar #hopheads #100ibu #alkohol #alebrowar
  • 12
  • Odpowiedz
@gobi12: Też go dzisiaj wreszcie dorwałem. I Black Hope. //// z innych browarów między innymi Polke Pils, Kentaurosa @BrowarOlimp i jakiegoś revelation cata za 2.9 zł (bo data przydatności do sierpnia) i coś tam jeszcze
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Pamiętasz ile dałeś? Bo ja zapłaciłem 9,50 zł. Wahałem się miedzy nim a Sweet Cow za 7,50zł. Jednak wolę chmiel niż mleko ;)
  • Odpowiedz
@gobi12: Sweet Cow miałem brać i miałem nawet w ręku i zapomniałem :| Jeszcze była Lady Blanche i Ortodox z tych co nie piłem.

Nie pamiętam ile dałem ale możliwe, że w poniedziałek jeszcze się przejadę do sklepu to jeśli jeszcze będzie to ci napiszę. Pamiętam tylko, że Polka Pils kosztowała 3.6

ale kurde nie sądzę, żeby jakiś alebrowar kosztował powyżej 7.6

edit: i jeszcze brałem red aipe oraz tego nowego
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Cenę mogło zawyżyć to, że kupowałem w centrum snobistycznej warszawki - Złotych Tarasach. Tylko CM kosztował 9,5 zł reszta z AB kosztowała około 7,50.
  • Odpowiedz