Wpis z mikrobloga

Jak już pisałem, wczoraj w końcu dostałem Crazy Mike`a od Ale browaru i muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego zakupu. Świetny, mocny, świeży aromat. Najbardziej wyczuwalne są chmiele, owoce cytrusowe i słodowość. Dość niskie wysycenie. W smaku doskonała, mocna (ale jednak nie powalająca :/) goryczka, która ma bardzo długi finisz (najbardziej ją czuć kilkanaście sekund po przełknięciu). Piwo dość słodkie, wydaje się, że słodycz częściowo zakrywa goryczkę przez co aż tak nie czuć tego 100 IBU. Bardzo pijane, świetnie wchodzi, kompletnie nie czuć tych 9% alkoholu, które biorą nas nagle z zaskoczenia kilkanaście minut po wypiciu. Szkoda tylko, że cena taka wysoka przez co raczej często nie będę miał okazji go pić. Tak ogólnie to 9/10.

#piwo #pijzwykopem #browar #browarhipster #hopheads #alkohol #alebrowar
gobi12 - Jak już pisałem, wczoraj w końcu dostałem Crazy Mike`a od Ale browaru i musz...

źródło: comment_nd3OP4O6ho49wP7zJBGEagukqTEH4KT0.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kaethax: ostatnie warki zbyt tępe, niepoukładane i wyprane z wyrazu.

Jest troche mainstreamowy, zajmuje sie sprzedazą craft piwa zawodowo i pamietam, ze jak AleBrowar wypuszczał pierwsze piwa, to stały na magazynach i lodówkach, a teraz fanoboje alebrowaru kupią cokolwiek, (nawet ostatnia warke King Of Hop HAHAHAHA), nie dziwie sie ze z tego browaru ostatnio wychodzi gówno, skoro chlopaki nie musza sie starac bo wszystko sie sprzeda co do ostatniej butelki
  • Odpowiedz
@project_pat: wychodzi zaniedlugo lambic z alebrowaru, 95% alebrowarowców nie pomysli nawet by kupic sobie jakiegos oryginalnego lambica, jakąś ikone stylu i bezmyslnie wleje sie w siebie troszke nie rozumiejac dlaczego alebrowar wypuscil "smakowe"
  • Odpowiedz