Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #film #matthewmcconaughey #stephenking #ksiazki #bastion

zdecydowanie najlepsza wiadomość w tym #!$%@? dniu - jedno z najgorętszych obecnie nazwisk Hollywood, zdobywca Oscara(za Dallas Buyer Club ) Matthew McConaughey (niedawno pisałem co o nim myślę) ma zagrać Randalla Flagga - Antychrysta, głównego antagonistę w powstającej ekranizacji magnum epos Stephena Kinga Bastion (ang. The Stand)

Supernowoczesna, bezlitosna broń biologiczna, grypa zwana Kapitanem Tripsem, niesie zagładę niemal całej ludzkości. Nieliczni, którzy ocaleli, mają wyraziste sny, zwiastujące pojawienie się w postapokaliptycznym świecie wysłanników sił Dobra i Zła, które stoczą na ziemi kolejną wielką bitwę. Książka jest swoistym studium świata, w którym nagle zmarło 99,4% populacji.


ps aktualnie czytam Bastion i książka jest świetna, jest w niej wszystko co najlepsze u Króla Grozy. Jeśli ktoś nie zna - polecam ale uprzedzam, nie jest to lekka i przyjemna lekturka(poskładał mnie fragment kiedy Dzieciak zgwałcił Śmieciarza lufą pistoletu)

ps co do filmu reżyser pisze, że szykuje trzygodzinną wersję z kategorią R i z gwiazdorską obsadą.

zachęcam do obserwowania tagu #siekierates ==> tylko szczere i prawilne opinie
SiekYersky - #oswiadczenie #film #matthewmcconaughey #stephenking #ksiazki #bastion 
...

źródło: comment_CXLI97mXwEULQ7IKcSP8nzb0OlgOc3LJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@kamilek98PL: doczytałem tylko do momentu w którym zacząłeś pisać o śmieciarzu i jeżeli dalej był spoiler to jesteś zwykła #!$%@?ą zawierająca innym satysfakcję. Napluł bym ci na twarz bo dla mnie celowe spoilerowanie skreśla człowieka :)
  • Odpowiedz
jedno z najgorętszych obecnie nazwisk Hollywood, zdobywca Oscara(za Dallas Buyer Club ) Matthew McConaughey (niedawno pisałem co o nim myślę) ma zagrać Randalla Flagga - Antychrysta, głównego antagonistę w powstającej

@SiekYersky: może się mylę, ale nie chodziło Ci o protagonistę ;x?
  • Odpowiedz