Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gimbynieznajo #heheszki #keleris Dzisiaj rozwiazałem zagadkę która długo mnie dręczyła.Gdzie do jasnej ciasnej podziały się te słynne na cały kraj i pyszne #!$%@? jak Keleris??.Nie pamiętam kiedy je ostatni raz widziałem ale kto nie pił ,niech minusem rzuci pierwszy jako rzecze biblia wypokowicza.Jedyny prawilny Keleris znikł dawno temu z Stonek (nostalgiamotzno.jpg)a na jego miejsce pojawiła się Amarena (żal.pl).Jako że kilka ostatnich lat spędziłem na sztywnej ławie za panterami i tygrysami (dziękuje za wyżerkę i siłownię statystyczny podatniku :* )za próbę wysadzenia jakiegoś takiego dziwnego budynku który przypomina namiot cyrkowy z dobudowaną wieżą obronną i znajduje się na jakiejś chłopskiej czy wiejskiej ulicy(nie pamiętam dokładnie-wybaczcie ale pomrocznośc jasne here)ale wiem tylko że to było w mieście co jego symbolem jest kobieta z cyckami ,mieczem i odwłokiem ryby xD ,to mało znam ten nowy cywilizowany świat.Przechodziłem dzisiaj koło pewnego baraku co miał jakiegoś takiego czarnego kudłatego psa w logo, a tam pienkne panie i szarmanccy panowie toczyli bitwę na laski i torebki, bez mała jak o balerony w alternatywach 4.-no drugi Grunwald mówię wam tylko hałas i zaangażowanie chyba większe xD.Otóż bitwa była o pomidory w cenie 0,99 cebuliona kilogram .Wszedłem żeby dopingować walczących ,bo kto wie??a nóz-widelec,znajdzie się tam jakiś drugi talent na miarę Gołoty albo Rylik w kategorii moher lekko siwawa i załapię się na promotora jak Don Kingkong dla grubego hajsu.Nagle pacze i co??#!$%@?.gif KELERISY NA PÓŁKACH!!nie jeden ,nie dwa ,a cała armia!!W głowie zabrzmiał mi szlagier Lady Pank "już teraz wiem ze dni są tylko po to ,by do ciebie wracać każdą nocom złotom,i być tam zaaaaawsze taaam gdzie TYYYYYYY.Kupiłem sobie 3 sztuki owego zacnego trunku po 3,99 cebuliona(dhogo kuhwa jakby powiedziala Bufetowa)i teraz je pije ale nie mam skarpet ani batonów bo hajs poszedł na mózgojeby :)

tl;dr

B.....e - #oswiadczenie #gimbynieznajo #heheszki #keleris Dzisiaj rozwiazałem zagadkę...

źródło: comment_wK23ek9ot3e21qK5KJfyiLz8XpZsTBVA.jpg

Pobierz
  • 2