Wpis z mikrobloga

#film #filmy #bezspoilerow

Jeżeli jesteście z tych co to filmy lubią oglądać w kinie i zastanawialiście się, czy warto pójść do kina na Django, to Wam odpowiadam - Warto. Naprawdę kawał świetnego kina, które spodoba się nie tylko tym, którzy czekają na bezmyślną strzelaninę.

- Świetny popis gry aktorskiej. Aż nie mogę uwierzyć, że ten DiCaprio to ten sam DiCaprio, którego jeszcze kilka lat temu nikt nie lubił. A nikt tak pięknie nie mówi "nigger" jak Samuel L. Jackson i w tym filmie znowu miaŁ nie jedną ku temu okazję. :)

- Ścieżka dźwiękowa zawsze była mocną stroną filmów Tarantino i tym razem jest nie inaczej.

- Wszędzie leje się krew!

- Fabuła niby prosta jak budowa cepa, ale daje radę

- Sporo czarnego humoru

- Film niby zabawny, przygodowy, ale bez ugrzeczniania pokazywał jak w USA traktowano niewolników.

Na Hataku ktoś w komentarzu rzucił niezły pomysł. Tarantino jest fanem sci-fi i następnym razem powinien spróbować nakręcić jakiś dobry sci-fi!
  • 19
@Ryu: jak tylko zobaczyłem zapowiedź w tv to wiedziałem że chcę zobaczyć, ale niestety żeby obejrzeć w kinie to rzeba wyjść z domu ( chyba że kinie domowym), na szczęście wypożyczalnie juzż otworzyli
@Autystyczko: @minusuj: Właśnie słyszałem o nim i słyszałem, ale z początku jakoś szczególnie mnie nie przyciągnął. Też dopiero trailer przykuł moją uwagę i jak tylko zobaczyłem, że jest dobra wersja do wypożyczenia przestałem myśleć o czekaniu na premierę w polskim kinie. :P

@TheMan: Ja zwróciłem na niego uwagę gdy w jednym roku zagrał główną rolę w dwóch niezłych filmach - Infiltracji i Krwawym Diamencie. Nie oglądałem Gangów Nowego Jorku
@Ryu: jak dla mnie rola życia :)

Tak swoją drogą, Leo nie raz mówił, że bał się wystąpić w Titanicu, bo przylgnie do niego łatka przystojniaczka. On się uwolnił, Ben Affleck który zapowiadał się też fajnie niestety utknął z tą łatką. ;)
@Ryu: Właściwie w jakim filmie Leo zagrał źle? Pytam serio. Przecież w Titanicu zagrał bardzo dobrze swoją rolę- taki własnie chłopiec jak malowanie miał być. Polecam gorąco film Agnieszki Holland "Całkowite zaćmienie", gdzie DiCaprio gra młodego Artura Rimbauda, wybitnego francuskiego poetę, którego postać stanowi podstawę legendy artystów wyklętych i "enfant terrible". Film jest w zasadzie historią romansu Rimbauda z Paulem Verlainem, nie brak też scen łóżkowych (tak, gejowskich). IMHO bardzo dobre
@Cadael: Nigdzie nie pisałem, że grał źle. Nie lubiłem go, bo wtedy było modne go nie lubić "bo goguś" "bo niedorobiony amant" a co najlepsze "bo pedalski" itd. :) Ale to dawno temu było.

Film z gejowskimi scenami łózkowymi Leonarda DiCaprio?! Oj mam kolegę, którego ta informacja bardzo ucieszy :P