Wpis z mikrobloga

#!$%@? sie strasznie, bo okazało sie, ze musze oddac w pracy 450 zł, bo 2 miesiace temu prawdopodobnie nie sciagnalem takiej kwoty z karty klienta, a ksiegowa obczaila brak dopiero teraz. A nie ma #!$%@?, zebym tak zrobil, zawsze sie pilnuje. #!$%@? jestem strasznie na babke z ktora bylem na zmianie wtedy i mam pare teorii co sie moglo stac. Ale i tak niczego nie udowodnie. Miesiac tak bardzo #!$%@?, oszczednosci na zaoczne tak bardzo #!$%@?. Jest pierwszy wrzesnia, a z moich wyliczen wynika, ze po wszystkich haraczach, oplatach i splacie "długu" na jedzenie i wlasne wydatki mam 135zł(sic!) i to nie z mojej #!$%@? winy. Nawet nie wiem czy starczy mi na czesne w przyszlym miesiacu.


#zalesie #gorzkiezale #pieniadze #pieniadzetoniewszystko #zycjaknajkrocej ukradniete #historiezkasy #duzotagow #winatuska #lifeisbrutal #realstory
  • 9
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Identyfikator sprzedawcy przy kazdej sprzedazy, godzina sprzedazy z raportu no i grafik pracy. Tylko, ze nie bylem juz wtedy sam, a sytuacje pamietam mgliscie. Jakbym byl pewny to bym zrobil jakas afere, ale wole zacisnac zeby i miec moja dobra kolezanke z pracy na oku.

@UlrikeM: Odpowiedzialnosc materialna niestety. Wczesniej, jak byly jeszcze weksle, to i weksel na 10k. :)
  • Odpowiedz