Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach doszło do pewnego paradoksu. Jeżeli bowiem mamy dziewczynę która ma mniej niż 15 lat to otrzymujemy dla niej ochronę prawną - każda osoba która będzie próbowała ją zerżnąć jest ścigana przez prokuraturę. Jeżeli nasza dziewczyna będzie miała jednak więcej niż 15 lat to każdy kto ją zerżnie jest bezkarny.

Proponowana przeze mnie nowelizacja rozwiąże wiele problemów - między innymi sprawę opisywaną na forum przez @domofon. Za zalecanie się do osoby która jest w związku proponuję karę grzywny natomiast za zerżnięcie osoby która jest w związku proponuję karę ograniczenia wolności. Dlaczego to rżnącego powinniśmy karać, a nie osobę która daje się zerżnąć? Z tego samego powodu dla którego powinniśmy karać użytkowników marihuany i na nich się skupić, a nie dilerów: nie ma klientów to nie ma dilerów.

Dlaczego zdrada której dopuszcza się 15 latka ma być ścigana przez prokuraturę, a zerżnięcie 23 latki jest już całkowicie bezkarne? Osobiście będę musiał sobie w takim wypadku szukać dziewczyny która ma 12 lat. Ciekawe jak mnie potraktują rodzice @edytq kiedy się dowiedzą że 32 letni gość chce z nią chodzić. Choć ona tutaj wielokrotnie pisała że pije wino i widziałem ją alkoholizującą się na wykopiwie więc pewnie za bardzo jej nie pilnują.
  • 11
@tangerinedream: faktycznie! To trochę źle o mnie świadczy. Ale generalnie myślę że gdyby przekazywać dziewczynkom oraz dziewczynom dobre wzorce to i kobiety byłyby ok.

I to genialnie o Tobie świadczy - sam bym pewnie się powiązania nie doszukał. Gdybyś był kobietą i poznalibyśmy się w innych okolicznościach to pewnie miałbyś mnie już na ogonie bo to dość fascynujące (z mojej perspektywy).