Wpis z mikrobloga

@ziomekg: nie ogarniam jak zagłosować ? na irc nie mogę wbić jakiś "Error Connecting (Closing Link: [109.169.31.4] (Throttled: Reconnecting too fast) -Email admin@altcoinweb.com for more information.)
widzę, że wielu ludzi chyba nie rozumie o co tam chodzi :D i kombinuje trochę jak ja wcześniej ilość głosów oddawanych na CAPT jest nieproporcjonalna. Chyba niektórzy myślą, że pompa będzie na coina z największą ilością głosów.
@maledorak: @wex009: tak sobie patrzę wyniki z poprzedniego głosowania i tam CAPT też miał znaczną przewagę aż 148 głosów, wielu zależy na pompie na tej walucie. A co jeśli chcą zdumpować jak zostanie wybrana ta waluta bo mają jej nakopane dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) mireczki miejcie się na baczności;)
@ziomekg: chodzi o to że nie wiem gdzie o tym piszą i za bardzo nie mam czasu wnikać co i jak i chodzi o to czy jakiś Mirek napisze tutaj co wybrali od razu jak sobie to wyliczy czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW fajnie jak by QUID'y wygrały bo tam ładnie do góry może pójść :D ja sobie pokupowałem niektóre waluty po taniości te z