Wpis z mikrobloga

@loizok: jest, ale nie ma.jeszcze dla Plusa, a ja mam telefon właśnie z Plusa, jest opcja wgrać oprogramowanie CE, ale właśnie nie wiem, czy jest sens, skoro JB działa normalnie i mnie wystarcza w sumie. Dla samego wyglądu nie widzę sensu.
@miauczynski: pamiętam podobną sytuację z moim starym Neo V. Ogólna aktualizacja do ICS była, ale polskie sieci miały opóźnienie. Nie przeszkadzało to jednak, żeby zainstalować stockową wersje, były do pobrania ftf ze strony Sony.
@jamtojest: no właśnie, chyba daruje sobie aktualizację dla efektu placebo.

@loizok: są inne ftf i mogę je wgrać i nawet lepiej, bo bez brandu, ale czy mi to potrzebne do neta, wypoku, map Google i muzyki? Nie jestem właśnie pewien...
@alczas1: bloatware wyłączone systemowo, roota mam na JB w zasadzie tylko do blokowania reklam. W Plus tego bloatware nie ma dużo, jakiś Plus Bank, Muzodajnia, ipla, naviexpert i chyba tyle. A i Xposed Framework, bo bez tego, to jak bez nogi ;)
@miauczynski: Wiesz, nie mam pojęcia jak to będzie w Twoim telefonie. U mnie korzyści są, ale marginalne. SGS4 na JB był praktycznie ideałem, nie było się do czego przyczepić. Po aktualizacji zaczęły się pierdoły, a to lekkie opóźnienia, a to inne pierdoły. Powinno być lepiej, a jest gorzej. Doszło parę mało znaczących udogodnień, a np. ekran wybudza się z sekundowym opóźnieniem, co dobija mnie totalnie ;)
@jamtojest: zdaję sobie sprawę, że każdy model inaczej znosi aktualizację :-) poczekam, zobaczę po opiniach na forach, czy jest sens. Nie rzucam się w każdym razie już na aktualizowanie, bo mnie w zasadzie wystarcza to, co jest