Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie,

tak wszedłem w moje subskrypcje na youtube i pan "Siemanko" wrzucił nowy film o jakimś włoskim sosie,

pierwszy komentarz brzmi

To co Piotrek od wtorku widzimy Cie na Polsacie w Hell's Kitchen ? :)


Kurde, doszedłem do wniosku że #polsat lansuje cały czas tę samą ekipę.

Zaznaczę że bardzo lubię gotować i nie odpuszczam żadnego programu o gotowaniu. Co prawda #topchef i #hellskitchen w wersji polskiej nie jest stricte programem kulinarnym, ale dla zapaleńców takich jak ja jest dość dobrą rozrywką (wiem wiem, w hk poziom aktorstwa przypomina pamiętniki z wakacji, a tch nie istnieje bez fairy i kimasu). Ale do rzeczy:

pierwsza edycja topchefa była niejako z lekka próbą wybicia się ponad inne programy (wg mnie się udało), poprzez takie postaci jak:

- Piotr Ogiński - znany szerzej jako siemanko, paei100, tatar i te sprawy

- Marcin Piotrowski - kucharz wielu ambasadorów, mający w przeszłości swoje 5 minut chyba w TVP2

No i pierwsza edycja się skończyła, do grona programów o tematyce kulinarnej dołączyło HK, a tam w pierwszej edycji jeszcze żaden z uczestników się nie powtórzył (jeden tylko jakiś bloger kulinarny który już był w każdym programie o podobnej tematyce) ale za kulisami pracowała cała ekipa z topchefa.

Druga edycja tch - dużo lepsza niż pierwsza, kucharze a nie celebryci, trzymała w napięciu do końca.

Druga edycja HK... i znów Ogiński...

Ogląda to ktoś z Was? Jakie macie na ten temat zdanie?

#programykulinarne #wojtek #as
  • 4