Wpis z mikrobloga

@tyktak: To jest coś czego w samsungu zaraz po TouchWizie nie lubie najbardziej. Tym bardziej, że przed SGS5 te przyciski były do kitu bo zamiast "ostatnie aplikacje" to dawali tam "menu" przez co w ActionBarze w aplikacjach nie pojawiał się przycisk Overflow (te 3 kropeczki sugerujące dodatkowe opcje) i żeby się przekonać, że na danym ekranie faktycznie nie ma więcej opcji to trzeba było ten guzik "menu" wciskać i patrzeć czy
  • Odpowiedz
@localh0st: Ja chcialbym miec fizyczne klawisze funkcyjne pod wyswietlaczem, te standardowe jak wstecz, home i menu, w poprzednim telefonie mi odpowiadaly, a teraz raz sie chowaja, pozniej nie chowaja, zajmuja moja przestrzen i nic wiecej. #!$%@? mi z tego, ze moge im zmienic kolejnosc, kolor i co mi sie jeszcze zechce, kiedy ciagle odejmuja blisko centymetr mojego wyswietlacza.
  • Odpowiedz
@tyktak: tak? Podasz jakas przykladowa? Bo wydawalo mi sie ze to czy to sa guziki na ekranie czy pod jest ustawiane na poziomie roma i jak rom nie jest odpowiednio zmodyfikowany to nie da sie tak przelaczyc.
  • Odpowiedz