Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: nie rozumiem jak Ty tłumaczysz te drogie gry, ktoś dał Ci przykład fifa 15 159zl do 259zl. Ofc wersja xo/ps4 vs pc, a Ty mowisz ze gry sa za darmo czy cos, ocb?
@BaRi: i o to mi chodzi, nie wiesz, on nie wie a ja nie mam ochoty wszystkim wszystkiego tłumaczyć, dyskutować mogę jak ktoś coś wie a nie robić za nauczyciela bo ktoś jest leniwy by zapoznać się z tematem na który piszę udając ze wie o co chodzi, jeszcze żeby byli tacy w miarę ogarnieci jak @only to ok ale 9/10 pcmasterow ma klapki na oczach i z betonem tego typu
@Liquid_Snake: Mnie ogolnie smieszy ta cała wojna mimo ze mam pc


oraz dwie konsole


To uwazam ze faktycznie bez kombinowania cena gier na konsole wyrównuje wymianę karty graficznej co te 2-3 lata. Bo o reszte to raczej nie ma sie co martwic.
@BaRi: i tu bym się zgodził, na jednym i drugim gdzieś płacisz więcej i mniej, sam grałem sporo na PC, później kupiłem prawie wszystkie konsole od pegazusa i dalej, wolę konsole z ich wadami i zaletami
@Liquid_Snake: no ja katuje praktycznie tylko indyki z kolejnych humble bundle i lol, wii poszla w odstawke(tylko wii sports na kacu ;p), xbox sprzedany (tylko forza byla grana). Wiec mi faktycznie bardziej odpowiada PC, ale doceniam przyjemnosc grania na konsoli - szczegolnie w multi. Samemu nie potrafilem odkryc magii i uroku nawet najlepszych historii.
@BaRi: jak zaczynałem granie to mam takie wspomnienia, zajebiste granie w Q3A po lanie z kolesiami z bloku z naszej prowizorycznej sieci kabli pod oknami i później wypad wieczorem na piwko do lasu na spacerek i heheszki z tych co dostawali rakietę pod nogi i wpadali w przepaść koncząc z wynikiem na minusie ale tonę więcej miłych wspomnień z kanapowego Tekkena, turniejów z nagrodami, zlotów ludzi z całej Polski (tu już
##!$%@? gorzej niż na blogu Vlada... Szuru szuru w gaciach, bo ci znienawidzeni pececiarze nie zagrają w GTA w tym roku. I co teras master raso? Sram na wasze pecety, a w ramach protestu wykop przeglądam na telefonie. Zawiść jak u 6 latka XDDD
@Liquid_Snake: To może ja opiszę czemu tak źle kojarzą mi się konsole.

2008 rok, 5-letni komputer zaczyna nie wyrabiać, nie ma co mówić o upgradzie, trzeba wymienić wszystko, liczyłem się z minimum 2,5k za samą jednostkę. Akurat trafiła się dobra promocja na konsole, xbox 360, nieco ponad 1000zł + jakieś tam gry. 1500zł w kieszeni w stosunku do pc, konsole takie przełomowe, takie multimedialne centrum rozrywki, bierę.

No i zaczęły się
@only: przeczytałem i rozumiem twoją frustrację z tamtych dni, dodam tylko że ja jako "konsolowiec" nie potępiam/hejtuję grania na PC, sam grałem więc byłbym hipokrytą ale nie rozumiem dlaczego ktoś kto wybiera granie na PC musi się #!$%@?ć między dwie osoby rozmawiające o konsolach i związanych z nimi tematach, jadę po #pcmasterrace nie przez nienawiść do PC bo sam mam i lubię swojego desktopa ale nienawidzę #!$%@?ów co się #!$%@?ą między