Wpis z mikrobloga

To zwroc uwage na jego reakcje przy strzale, zamiast #!$%@? myslec o interwencji, nawet jej probie, pierwsze co robi to #!$%@? sie do innych, ze swojej roboty nie zrobili. Nie mowie, ze to w 100% jego wina, ale z drugiej strony gadanie, ze to nie jego wina, bo obroncy #!$%@? tez nie ma sensu - to, ze oni #!$%@? nie oznacza, ze on moze opuscic rece, nic nie robic i to nie
@mlodybog_11: Pewnie, mógł. I nawet powinien to zrobić, ale kurczę, teraz panuje taka moda, że każda bramka jest z winy Ikera, nie ważne czy faktycznie on zawinił, wszystko to jego wina.
@zandrzejkiemprzezswiat: A wiemy w jakiej formie jest Keylor? Nie. Widzieliśmy go tylko w meczu z Fiorentiną.

Iker ma akcje, które świetnie wyciąga, ma takie, które powinien wyciągnąć a tego nie robi, a ma też takie, które po prostu #!$%@?. W wysokiej formie nie jest, to chyba oczywiste. Ja jednak myślę, że jak wejdzie w rytm meczowy to będzie lepiej.

Póki co (na szczęście) decyzje podejmuje sztab szkoleniowy. I szczerze wątpię, żeby
@Czipsu: chodzi mi o samo nastawienie, ogarnij sobie chociazby trening przed meczem z Fiorentina, sam ocen z jakas intensywnoscia trenowal kazdy bramkarz. Roznica jest taka, ze Keylor stara sie z calych sil, zeby udowodnic swoja wartosc - Iker ma to w dupie, bo wie, ze bedzie gral za nazwisko. Nie mam pewnosci, ze Navas bedzie bronil lepiej, jak to ocenic? Prosty sposob, niech bronia co drugi mecz, po 4 meczach bedzie
@Czipsu:

Keylor udowadniał już nie raz w jakiej jest formie wcześniej ratując dupę Levante w wielu meczach, teraz gdy sztab szkoleniowy jest zachwycony pracą Navasa na treningach, widać też na filmikach różnicę pomiędzy jego petardą w nogach, a słabym ostatnio Ikerem. Madridismo powoli zaczyna dosadnie demonstrować swoje zdanie i tak dzieje się to dość późno zważając jak wymagająca jest publika na Bernabeu. Dostał już zbyt wiele szans, czas na zdrową rywalizację