Wpis z mikrobloga

#studbaza #lodz #ul

elo miraski, chciałem pójść w tym roku na drugi kierunek studiów, wszystko pięknie wypełniłem wybrałem sobie odpowiedni, wpłaciłem hajs 12.09 i tu zaczyna się problem. Dzisiaj jest 15.09, o 23:59:59 zamykają rejestrację, a hajs tam nie dotarł pomimo zaksięgowania przelewu 3 dni temu. Orientuje się ktoś może co teraz będzie? Czy będę brany pod uwagę w procesie rekrutacji? I czy jeśli mnie nie wezmą, a hajs dotrze po zamknięciu, to czy zostanie zwrócony?
  • 18
@D3v0:

@sylviya: nie ma takiej możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Sajsu: to chyba mamy #!$%@?, bo znalazłem teraz FAQ rejestracyjne i tam jest:

1. Do kiedy należy uiścić opłatę rekrutacyjną?


Opłatę rekrutacyjną należy wnieść w czasie trwania elektronicznej rejestracji.

8. Co zrobić, gdy nadal na koncie rekrutacyjnym widnieje informacja, że opłata rekrutacyjna jest nie wykonana, mimo że dokonałem jej już dość dawno?


Informacja o wykonaniu
@Sajsu: a co to znaczy? Bo jak wchodzę w wyniki rekrutacji, to mam tam napisane:

brak informacji o wynikach rekrutacji


jeśli jutro z rana tam skoczę z wydrukowanym przelewem, to wszystko będzie ok? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sylviya: @Sajsu: gdyby to kogoś interesowało i dla przyszłych pokoleń:

1. Hajs nie musi wpływać do zakończenia rejestracji (tak jest tylko przy zaocznych)

2. Przelew trzeba nadać przed jej zamknięciem (w moim przypadku przed 15.09.2014)

3. Po kilku dniach robią podsumowanie i dostajesz info, czy cię przyjmują

4. Trzeba cierpliwie czekać

5. Jeśli bardzo komuś zależy, może się przejść na Lindleya, to zmieni się info na stronie rekrutacji, ale na