Wpis z mikrobloga

Mirki znalazłem buga co obniża cenę przedmiotów na wish.com nawet o 85% (a może i więcej). ( ͜͡ʖ ͡€)

Dopiero co to odkryłem, więc nie znalazłem jeszcze wielu ofert nadających się by wykorzystać tą lukę. Może wy coś ciekawego znajdziecie i podzielicie się tym w komentarzach. :)

Jak działa bug?

Potrzeba nam oferty z rozwijanym menu wyboru (wielkości/koloru/ilości etc.) Najlepszy chyba przykład to karty micro sd. W ofercie mamy do wyboru karty 8GB - 7$, 16GB - 11$, 32GB - 20$, 64GB - 39$. Interesuje nas karta 64GB jednak 39$ to dużo za dużo, a mamy tylko gift kartę na 10$. Musimy więc obniżyć tą cenę.

1. Wchodzimy na androidową aplikację wish

2. Znajdujemy tą konkretną ofertę

3. Klikamy na Share i wysyłamy linka 3 random cumplom

4. Cena obniża się z 7$ do 6$

5. Teraz wracamy na wish na przeglądarce (pc>android) i odświeżamy ofertę z kartą micro sd. Jak widać cena za 8GB spadła. Co ciekawe jak zmienimy wielkość karty na 64GB to cena też spada, tylko w tym przypadku z 39$ do ceny karty 8GB po obniżce czyli 6$ (-85%). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. ???

7. PROFIT

Wyprzedzam pytanie. Tak sposób działa. Da się zamówić w ten sposób coś wartego więcej i zapłacić mniej.

Wiem, że przykład #!$%@?, bo kart sd i pamięci przenośnych nie kupuje się u chińczyka, gdyż ponieważ w 90% to fejki i pojemność jest oszukana. Oferta podana tylko dla wzoru.

Inne oferty na których sposób ten działa:

Większość Pendrive z różnymi rozmiarami

Większość kart sd z różnymi rozmiarami

Taśma LED RGB 5M z 12$ na 9$

Zegarek Skeleton (wybrane kolory) z 17$ na 8$

#wish + trochę chyba #cebuladeals #oszukujo
Nivis - Mirki znalazłem buga co obniża cenę przedmiotów na wish.com nawet o 85% (a mo...

źródło: comment_GE840blK292JNxvRgVkZmNzx5OtgpML6.jpg

Pobierz
  • 195