Wpis z mikrobloga

Mirki znalazłem buga co obniża cenę przedmiotów na wish.com nawet o 85% (a może i więcej). ( ͜͡ʖ ͡€)

Dopiero co to odkryłem, więc nie znalazłem jeszcze wielu ofert nadających się by wykorzystać tą lukę. Może wy coś ciekawego znajdziecie i podzielicie się tym w komentarzach. :)

Jak działa bug?

Potrzeba nam oferty z rozwijanym menu wyboru (wielkości/koloru/ilości etc.) Najlepszy chyba przykład to karty micro sd. W ofercie mamy do wyboru karty 8GB - 7$, 16GB - 11$, 32GB - 20$, 64GB - 39$. Interesuje nas karta 64GB jednak 39$ to dużo za dużo, a mamy tylko gift kartę na 10$. Musimy więc obniżyć tą cenę.

1. Wchodzimy na androidową aplikację wish

2. Znajdujemy tą konkretną ofertę

3. Klikamy na Share i wysyłamy linka 3 random cumplom

4. Cena obniża się z 7$ do 6$

5. Teraz wracamy na wish na przeglądarce (pc>android) i odświeżamy ofertę z kartą micro sd. Jak widać cena za 8GB spadła. Co ciekawe jak zmienimy wielkość karty na 64GB to cena też spada, tylko w tym przypadku z 39$ do ceny karty 8GB po obniżce czyli 6$ (-85%). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. ???

7. PROFIT

Wyprzedzam pytanie. Tak sposób działa. Da się zamówić w ten sposób coś wartego więcej i zapłacić mniej.

Wiem, że przykład #!$%@?, bo kart sd i pamięci przenośnych nie kupuje się u chińczyka, gdyż ponieważ w 90% to fejki i pojemność jest oszukana. Oferta podana tylko dla wzoru.

Inne oferty na których sposób ten działa:

Większość Pendrive z różnymi rozmiarami

Większość kart sd z różnymi rozmiarami

Taśma LED RGB 5M z 12$ na 9$

Zegarek Skeleton (wybrane kolory) z 17$ na 8$

#wish + trochę chyba #cebuladeals #oszukujo
Nivis - Mirki znalazłem buga co obniża cenę przedmiotów na wish.com nawet o 85% (a mo...

źródło: comment_GE840blK292JNxvRgVkZmNzx5OtgpML6.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
@support: no jeszcze udawaj, że to może jest serio tak jak sobie wymyslili. Cena spada ale na tańszym produkcie, a tutaj jest jakiś błąd i spada też tak samo na droższej wersji - to nie jest normalne. Ale oczywiście trzeba teraz pozamawiać ile wlezie jakiegoś chińskiego szajsu, bo tańsze.
  • Odpowiedz
@Leniwiec1: Nie zdziwię się jak ta luka jest już znana i używana od dłuższego czasu przez inne narodowości np. amerykanów czy niemców, a o ruskich już nie wspomnę.

No chyba, że tylko ja jestem taki spostrzegawczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Nivis: @ziobro2: u nas zawsze tak było, że jak coś za darmo albo jakiś błąd na stronie, to już MEGA OKAZJA i zamawiać ile wlezie, bo można oszczędzić. Tak samo jak były kiedyś darmowe bonusy do kasyn albo pokera, to każdy kiedyś je dostawał, ale oczywiście Polacy zakładali konta na mame, tate, babcie, dziadka byle na maksa wykorzystać promocje, bo #!$%@? za darmo dają to trzeba wszystko wziąć! I tak
  • Odpowiedz
Śmiesznie będzie jak wish będzie wysyłał jednak te karty 8gb na które była zniżka, a nie te 64gb faktycznie zamówione.
  • Odpowiedz
Jeszcze jedno Mireczki. Jak się dostanie zniżkę za spam do znajomych wcale nie trzeba się przełączać na desktopa bo na telu też działa zniżka na wszystkie warianty kart.
  • Odpowiedz