Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki co ja dla Was mam to ja nawet nie ;-)

Ale po kolei. W końcu postanowiłem wrócić z #bieszczady i po dziesięciu latach przerwy ponownie zacząć #programowanie. Wiadomo, przecież wykopowy programista zarabia 15 tys. na rękę ( ͡º ͜ʖ͡º), a taki piniądz nie leży na ulicy. Na początek całkowicie bezpłatnie (będzie do #portfolio) udostępniam Wam aplikację do zarządzania wieloma #multikonto na Wykopie! Wielu początkujących miłośników multi kont ma problem, ponieważ #administracja i #moderatorzy szybko wykrywają takie multi konta. A wiecie dlaczego? Bo robicie to źle. Nie maskujecie IP, nie czyścicie ciasteczek, nie korzystacie z możliwości zmiany User Agenta przeglądarki. Specjalnie dla Was, aby ułatwić Wam wykopywanie własnych znalezisk, plusowanie własnych wpisów i komentarzy przedstawiam Wam moją autorską apkę: Wykop.pl Multi Account Manager! Obecna wersja jest wprawdzie dostępna tylko na #apple #mac #osx, ale już pracuję nad portem aplikacji dla #windows, który będzie gotowy góra za kilka dni. Jeśli będzie jakieś większe zainteresowanie z Waszej strony to pomyślę też nad wersjami dla #android i #ios. Dla #windowsphone raczej nie, bo nie opłaca się jej tworzyć dla 3 użytkowników.

Co robi aplikacja? Z jej poziomu możemy zarządzać wieloma kontami na Wykopie bez ryzyka wykrycia przez administrację! Czyż to nie cudowne? Umożliwia nie tylko łatwe tworzenie wielu kont (sama zadba o stworzenie odpowiedniego przypisanego adresu e-mail do konta oraz pobranie linku aktywacyjnego) ale również bezbłędne będzie nimi zarządzała. Dzięki wbudowanej obsłudze VPN nie dopuści do sytuacji, żeby dwa różne konta logowały się z tego samego IP. Przed przelogowaniem zadba również o wyczyszczenie ciasteczek oraz zmieni User Agenta przeglądarki. Dzięki temu pozostaniecie całkowicie niewykrywalni. Przy powrocie do wcześniejszego multi konta zmieni w/w ustawienia na te do niego przypisane. Cała operacja przelogowania zajmuje ok 5s. Robiąc to ręcznie nie dość, że zajmie Wam to dłużej, to ryzykujecie jeszcze wpadkę wykrycia. I po co Wam to?

W wersji bezpłatnej możliwe jest zarządzanie ilością do 30 multi kont, wersja płatna nie będzie miała tego ograniczenia. Szybko pobierajcie bo #modzi pewnie #usuwajo

Link (23 MB, tylko Mac OS X): http://tinyurl.com/Wykop-Multi-Account-Manager
hyperlink - Mireczki, Mirabelki co ja dla Was mam to ja nawet nie ;-)



Ale po kolei...

źródło: comment_hv8IYYpT8nL0Fg6PtZex7EnkyiWvIID3.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@hyperlink: fajnie jakby była też możliwość dania danej liczby plusów (bądź wykopów) z kont wybranych losowo, tak, żeby zawsze nie były to te same konta

  • Odpowiedz