Wpis z mikrobloga

@cyberyna: Gackowa to wybitnie charakterystycznie śliczna dziewczyna. Widziałam na żywo i jest wow. Ale nic poza tym. W duecie z Mannem da się tego słuchać, ale "Atelier" i reszta jej twórczości Trójkowej to tragedia. Raz, że ta paskudna wada wymowy, dwa, ile można słuchać, że wokalista The Killers/The Horrors/ wstaw inne The, przyszedł na wywiad w kratkowanych spodniach inspirowanych takim a śmakim z kolekcji wiosna 2014. Imo ona się do tv
@en8de: Jak dla mnie jest wyjątkowo ambitną i z tego co widac po wywiadzie pracowitą laską. To chyba nic złego? Atakowanie kogoś za wadę wymowy to cios poniżej pasa a na Myśliwieckiej to nie problem.
@cyberyna: Ja jej ambicji nie odmawiam. Gdyby nie ambicja, zaparcie, pasja, nie byłoby jej tam, gdzie jest teraz. Ale równocześnie wiem, że są dziennikarze muzyczni równie pracowici, z pasją itp. których dużo przyjemniej się słucha.

Atakowanie kogoś za wadę wymowy jest poniżej pasa, ale nie w momencie, kiedy dana osoba pracuje głównie za pomocą tej wymowy w państwowym radiu. Wymowa jest tu podstawową kompetencją. Sorry, ja tego nie kumam: dziennikarze radiowi