Wpis z mikrobloga

dwie godziny do slow pumpa, lepsza opcja od zwykłej pompy bo pompowane sa 3-4 waluty przez kilkadziesiąt minut

http://fairpumps.net/blockchain-pumps/

@xardasim @rowerzy @pentester @MaybeTomorrow @ziomekg @goodbroker @DADIKUL

może się ustawimy wspólnie na jakąś walutę do pompowania? przy slowpumpie moglibyśmy to ogarnąć

#kryptowaluty #bitcoin
januszzkrakowa - dwie godziny do slow pumpa, lepsza opcja od zwykłej pompy bo pompowa...

źródło: comment_pUPXTuOuSpbbsP55RdrIvbSEScf3vbRY.jpg

Pobierz
  • 21
@janusz_z_krakowa: nie brałem jeszcze udziału w tej pompie, na jakiej podstawie wybierane są te 3-4 waluty? Fuck mam tylko LTC i to jeszcze nie na bittrexie, zapomniałem że dziś też coś organizowane jest :/
@McGravier: oczywiście są różne wolongi w krypto ale jak raz oszukają to juz nikt im więcej nie wierzy. W ostatniej pompie Xardasim siedział do samego końca więc wiem na pewno że nie wyprzeda się w pierwszych 5 minutach. A cały myk slow pump polega na tym że najpierw pompujemy my a pozniej janusze z zagranicy. A ostatnio taki cyc dwa razy miał pump & dump w czasie jednej pompy ;] więc
nie ma dziś shiby, nie ma fire. są więc duże szanse że zostanie wybrany Quid, J, Piggy też często bywa

voteable coins: ACOIN, AR, AXR, BANK, BLC, BLKT, BOB, BRIT, BSTY, BTI, BTL, BURN, CAPT, CFC2, CHCC, COCO, COIN, CRYPT, CSO, CURE, CYC, DGB, DGC, DRKC, DRS, DRX, DUO, ENRG, ESC, FLEX, FLT, FRAC, GDN, GIVE, GLYPH, GOAL, GPC, GRK, GUE, ICB, INT, J, JADE, JUDGE, LAB, LION, LSD, MACD, MAMM, MAST,