Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wracałem dziś z Wrocławia pociągiem PR 64415/64414 relacji Wrocław Gł. - Kędzierzyn-Koźle (12:43 - 14:55) na trasie Wrocław Gł. - Opole Zach. Po przyjściu do domu okazało się, że brakuje mi kilku części elektronicznych, konkretnie chodzi o 9 tranzystorów w obudowie TO-220 w jednym dość dużym woreczku strunowym.

Mogłem je zgubić tylko we Wrocławiu idąc z ul. Kościuszki do dworca, ewentualnie w pociągu (czyli mogły pojechać aż do K-Koźla), bo trasę od domu do stacji w Opolu już sprawdziłem i nie znalazłem zguby.

Biuro Rzeczy Znalezionych PR jest czynne tylko w dni robocze, więc przez weekend nic nie zdziałam :(

Znalezienie paczuszki jest dla mnie bardzo istotne, dlatego za pomoc oferuję najprawdziwszego browarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #opole #kedzierzynkozle #biurorzeczyzgubionych #piwo #browar
  • 3
Tylko że to nie mogą być jakiekolwiek. Chodzi konkretnie o IRLZ-24, które są bardzo ciężko dostępne, a jak już są, to dość drogie, dlatego chciałbym uniknąć konieczności ponownego kupna. Chociaż pewnie będę i tak musiał to zrobić, bo szansa na znalezienie wydaje się być marginalna.
@lays: mam dość spory bałagan i raczej za szybko nie znajdę. Chociaż i tak na 99% nie mam żadnych mosfetów ;/

No ale może jakimś cudem znajdziesz swoje więc powodzenia! :)