Wpis z mikrobloga

@jozeksadowy: kasa juz jest przyklepana na nowy stadion, wątpię aby bylo wykładane coś na jakieś szybkie przeróbki. Czego brakuje do licencji? Oświetlenie i co jeszcze? Może ekstraliga da w razie czego jakos licencje w trybie warunkowym
@diarrhoea: No oby dopuścili, bo ogólnie to z Łodzi nie jestem, ale jestem tj. serdecznym miłośnikiem tej drużyny i mam nadzieję, że Częstochowa leci w tym roku do I ligi. Pewnie jak Grudziądz odmówi awansu (w przypadku upadku Włókniarza) to zrobi się jakąś warunkową licencję dla Orła, ale jak Orzeł nie dostanie licencji to znowu składy oszczędnościowe Częstochowy. Chociaż z drugiej strony, gdyby Włókniarz nie oszczędzał, a Łaguta i Walasek nie
@diarrhoea: Jestem z Częstochowy, obiektywnie patrząc mamy 4 mln długu i mizerną przyszłość. Klub stał się pralnią pieniędzy i chyba taka już jego rola. KJG które nas sponsorowało posiadało 3-4 stacje paliwowe. Jak te 4 stacje miały utrzymać budżet na poziomie 9 mln?. Teraz kolejne firmy o "średniej" renomie i znowu ta sama bajka. W przyszłym sezonie pojedziemy w EL bo Witkowski z Orła powiedział, że w barażach nie pojadą a