Wpis z mikrobloga

17 177 - 54 = 17 123

Jeżdżę sporo w słuchawkach, no i wypadałoby zaopatrzyć się w lusterko dla chociaż lekkiej poprawy bezpieczeństwa, więc zakupiłem takie małe Zefal Spy. Mam mega zróżnicowane trasy, więc nie chciałem jakiegoś dużego i montowanego na kierownice, które i tak szybko by się połamało przy pierwsze lepszej wywrotce o którą nietrudno na jakiś piaszczystych zadupiach ;) Według producenta można było je zamontować np. na rurze, czy nawet przy gdzieś przy kole, niby i dało radę, tylko ustawić, żeby cokolwiek widać przy takim montażu nie jest chyba do końca możliwe... :D Za to minus, no ale lusterko jest na tyle małe, że przy montażu na kierownicy i tak nie przeszkadzają, widać ok, więc spełniają swoją rolę na asfalt. A niby nietłukące i niełamiące, więc nie powinny przeszkadzać przy cięższych terenach. Zobaczymy po pierwszej wywrotce... :)

#rowerowyrownik
SnikerS89 - 17 177 - 54 = 17 123



Jeżdżę sporo w słuchawkach, no i wypadałoby zaopa...

źródło: comment_opV9reuNqXysaoAj5m5ud1okyFvg5PEs.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@JackBauer: Tak, jest małe, ale widać wszystko ok. Jeździ się komfortowo, nie przeszkadzają przy trzymaniu za rogi. Jedyny minus to, że nie są mocne sztywne, same się nie przestawiają, ale jak lekko ręką uderzysz, to trzeba znów je ustawiać, no ale jak mają przetrwać trudniejsze tereny, to pewnie muszą takie być.
  • Odpowiedz