Wpis z mikrobloga

NO CO TAM MODERATORZY HEHE PANELE NASMAROWANE? #bedziebanczyniebedzie #wolnoscdlapierogownawykopie

Wróciłem po dwóch tygodniach. Tęskniłem za wami moje rakotwórcze potworki (,)

#oswiadczenie #boldupy #moderacjacontent #nobodycares

Po primo,

Znowu miałem bekę z zielonek które wytrzymują max tydzień i się rzucają "hurr durr kiedy ten kamc dostanie perma", "nie ma perma bo wypok to kółko wzajemnej adoracji". To teraz wam coś wyjaśnię o czym być może nie wiecie. Bardzo prawdopodobne że mam jakieś dodatkowe względy, a wiecie dlaczego? Nie dlatego, że wypiłem kilka piw z Maciejem, ale dlatego, że tworzyłem content i tę społeczność przez prawie 5 lat. Za to nikt nie ma prawa powiedzieć mi że tutejsza moderacja mnie lubi. Od dawna się nienawidzimy i nie wierzę że są obiektywni w stosunku do mnie. Miałem do tej pory większość moderatorów na #czarnolisto (poza @anonim1133 który jest zbyt miękki ale dziś tez tam trafił w imię równowagi). Tego, który 2 tygodnie temu zrobił coming out miałem już ponad rok zablokowanego mimo, że nie wiedziałem jeszcze, że jest modem hehe, ma się tego nosa. Na ostatnim wykoparty podszedłem do jednego z tutejszych moderatorów, którego widziałem pierwszy raz na oczy i się przywitałem. Na swoje "cześć" usłyszałem "z tobą nie rozmawiam bo cię nie lubię". Do tej pory twierdzę że większość moich banów była niesłuszna. Możecie śmiało pisać na mirko do ludzi "nasraj se do ryja", "ty zdradziecka kuo", "jeny sku**ysynie" i wasz komentarz/wpis zostanie usunięty po cichu po dobrych kilkunastu godzinach by był rozliczony panel zgłoszeń, a wy nie dostaniecie nawet ostrzeżenia. Bądźcie mną i napiszcie że #maxnormancwel to dostaniecie bana na tydzień, napiszcie że urwało wam stulejkę i dostaniecie kolejnego tygodniowego bana. Tak wygląda sytuacja na linii ja-moderacja.

Po sekundo,

@m__b: Michał zamiast szukać ludzi do aplikacji mobilnych czy kolejnych niepełnosprawnych moderatorów rozejrzyj się za frontendowcem. 2 tygodnie temu zgłosiłem wam błąd na kontakcie, który dotyczy niepoprawnego wyświetlania strony w przypadku zbanowania, całe menu jest wtedy nieklikalne i nie widać połowy strony http://i.imgur.com/lPQkJf4.png Sprawa została "przekazana do odpowiedniego działu". Podpowiem Ci że to jest jedna linijka w cssie i fix tego nie wymaga pełnego etatu ;) Cud, że ktoś poprawił w końcu tekst w wyszukiwarce bo ludzie zgłaszali problem od kilku miesięcy. Wasz kontakt od pół roku przypomina notcleverbota. Czasem czuję się jakbym rozmawiał ze ścianą i nikt nie czytał tego co się tam pisze... Tak, to jest skarga, jak dziecka w przedszkolu do Pani :P

Po tertio,

Najbardziej na banicji boli brak możliwości głosowania i odpisywania na pw. Zawsze uważałem to za najważniejsza cechę wykopu. Nie śmieszkowanie na mirko ale głosowanie na treści, komentarze, wpisy, znaleziska. Uważam, że autorom treści należą się te plusy czy wykopy. Dlatego jak widziałem coś ciekawego to sobie to zapisywałem i teraz przelecę i rozdam wam należytą atencję mordeczki moje kochane. A do @wykop mam sugestię, którą i tak zignorujecie: można byłoby zrobić bany na konkretne czynności, np:

-ktoś dostaje bana za obrażanie to ma blokadę na pisanie

-ktoś dostaje bana za manipulację to nie może głosować

-ktoś dostaje bana za spam to dostaje bana na dodawanie znalezisk

itp.

Po quatro,

Przyglądałem się temu jak mirko upadało, w gorących na zmianę tylko atencyjne różowe paski, cebula i rozdawanie ajfonów. Nawet śmiesznych obrazków nie było. Ale spokojnie, wróciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Po quinto,

W tym wpisie będzie panować cenzura, nieprzychylne komentarze będą usuwanie a wy czarnolistowani i będę na wasze wpisy nasyłać @FilozofujacaCalka

kamdz - NO CO TAM MODERATORZY HEHE PANELE NASMAROWANE? #bedziebanczyniebedzie #wolnos...

źródło: comment_Ig4YbiZxh7XSCcSodb64CB3nw5bvwS5F.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@Nadrill: przytyłem 3kg, miałem czas na gotowanie i jedzenie jak trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie martwię się już o to że będę musiał usunąć konto w ramach #zdziklem. Potem skrobnę tam coś
  • Odpowiedz
@kamdz: Mam złe przeczucie, że tym razem dostaniesz perma :/ Jakoś tak dziwnie by wyglądał wykop bez kamdza.


EDIT: Ale ze mnie #!$%@? debil. Naprawdę myślałem, że to pieróg.
  • Odpowiedz