Wpis z mikrobloga

lol


@stekelenburg2: nie chodzi tylko o sen mokrego pisiora,

a o wnioski płynące z lektury internetu, chodziło o rok 2010...

, chociaż wtedy funkcjonariusze zastosowali aż 8053 podsłuchów.


tutaj

Ale tak jak napisałem nie mam twardych danych...
@aaandrzeeey: spadek nie fituje, bo jest wzrost o 3 sztuki, ale w tej skali to detal ;)

Tak czy tak dane zbiorcze wszystkich podmiotów mamy dopiero od 2010 (chwalmy rząd PO, że wprowadził przepis nakazujący odtajniać takie dane dx). Jako, że nastąpiło to dopiero w 2010 r., to od tego roku mamy konkretne dane. I grunt, że od tego czasu ta liczba też spada.
Prezes PiS dodał: Polacy nie oczekują cudów, oczekują konkretnych działań.


@FaktyTVN: ... których nie zaznają za sprawą PiS. Czy to PiS, czy PO na jedno wyjdzie. Jedyna różnica to większe lub mniejsze odchylenie antyrosyjskie, chociaż przy tym co wyczynia się na Ukrainie to zmiana partii rządzącej nie ma znaczenia. Gospodarczo taniej wyjdzie nie zmieniać władzy. Obie partie operują utartymi frazesami i mają takie same mdłe i bezpłciowe poglądy gospodarcze ("damy bo
@aaandrzeeey: Uściślijmy - nie wymieniłbym PO na PSL/SLD/PiS/cokolwiek Palikota/KNP jako partie mnie wartościowe lub sprzeczne z moim światopoglądem.

To nie chodzi o to czy ktoś może PO zagrozić czy nie. Bo wybory może wygrać PiS. Chodzi o to, że nie ma lepszej partii do rządzenia.

Może SLD? Ale SLD nie akceptuję.
Bo wybory może wygrać PiS


@Baron_Al_von_PuciPusia: Wątpię. Ten Pan nie potrafi wygrywać. On nie chce wygrać.

nie wymieniłbym PO na PSL/SLD/PiS/cokolwiek Palikota/KNP jako partie mnie wartościowe lub sprzeczne z moim światopoglądem.


Nikt nie zmusza Ciebie do tego, mamy demokrację.

@stekelenburg2: Ciebie też wołam...

Wbrew pozorom odpoczynek po rządach PO dobrze by nam zrobił...

Choćby tylko po to by przetasować narosłe już koterie.

PO czuje się bezkarna, ja w latach 30
@aaandrzeeey: PO zasluguje na 3 kadencje. Sa do dokonczenia rozpoczete przez nia projekty. Potem juz sie nie bedzie dalo zbyt wiele #!$%@? wiec moze nawet zmiana na PiS nie bylaby szkodliwa. Poki co PiS jest zbyt nieprzewidywalny, zebym go mial za powazny.