Wpis z mikrobloga

#zdjeciaztelefonu - Każdy wpis z tym tagiem musi zawierać w sobie zdjęcie z telefonu osoby która go umieszcza. Zdjęcie to musi odznaczać się na tle innych, które mogła wykonać reszta populacji. Warunkiem jest również wykonanie go telefonem/tabletem/komputerem w drodze z punktu a do punktu b, bez poszukiwania odpowiedniego tematu. Jeżeli zobaczysz ten temat, o który chodzi, będziesz wiedział że trzeba mu zrobić zdjęcie i wrzucić pod tym tagiem. Z tym tagiem znakomicie współgrają tagi: #wtfcontent #zdjecie #zabawne #gorzkiezale #wdrodze #aleocochodzi

Mój poprzedni wpis pod innym tagiem http://www.wykop.pl/wpis/974681/od-dzis-co-jakis-czas-bede-wrzucal-to-co-udalo-mi-/

#gdansk #policja #posterunek #pytanie

Zdjęcie w tym wpisie zostało zrobione w Gdańsku Wrzeszczu (proszę Gdańszczan o nazwę ulicy) gdy szedłem do lasu na piwo/wino wiele lat temu. Jest to budka policyjna. Ciężko powiedzieć jaką pełni funkcję, jeszcze wtedy była jednak w użytku. Przypuszczam że kiedyś ten rejon musiał być niebezpieczny, a najbliższy posterunek musiał być mocno oddalony. Jeżeli ktoś wie dokładnie w jakim celu policja ciągle utrzymuje tą budkę proszę o info.
Pobierz goromadska - #zdjeciaztelefonu - Każdy wpis z tym tagiem musi zawierać w sobie zdjęci...
źródło: comment_GgXrbM0NwgsZvzbR2BaBJODd0qPZ5xQh.jpg
  • 22
@goromadska: Tardis! :)

Kraków Mam nadzieję, że dobrze się wyświetla. Jak się obrócisz w prawo, to zobaczysz pana policjanta, a jeszcze bardziej w prawo... Konsulat Generalny Rosji w Krakowie. W sumie dopiero teraz skojarzyłem obecność tej budki z konsulatem :|
@archive: "- Dzięki takiemu rozwiązaniu, policyjny radiowóz może być w tym czasie wykorzystany w innej służbie - podaje Anna Zbroja z biura prasowego wojewódzkiej policji. - Budka wyposażona jest w prąd, ogrzewanie, telefon oraz węzeł sanitarny - dodaje Zbroja. Postawiła ją policja wraz z Urzędem Miasta."

I chwała im za to - oszczędności

"Pojawienie się budki przypomina wielu krakusom czasy PRL. Wtedy w mieście było więcej podobnych konstrukcji, tylko że milicyjnych.