Wpis z mikrobloga

Przesłanie do każdego z was - forma "per ty", gdyż łatwiej to zrozumiecie, śmietelnicy, niż w języku aniołów, który ma silne wartości higroskopijne i nie dla waszych umysłow przeznaczony jest.

KTE O LA KI!

Zastanawiasz się pewnie co właśnie zrobiłem, i czymże są te słowa. Otóż mój mały, obraziłeś mnie na forum, a ja nie mam możliwości odpowiedzieć ci zesłanymi wizjami, ponieważ me proroctwa i mój geniusz są tu chyba uważane za bezsensowne i niewarte uwagi. Biorą mnie za świra, wariata, lecz tak nie jest. Otrzymałem przykaz z góry by głośić Światła i Mocy.

NEMESIS. Więcej wiedzieć nie musisz. Lecz zadarłeś z prorokiem wiekuistym, a to nie sa przelewki. Moc jest wszechobecna, ogarnia nas wszystkich. Jest w każdym stworzeniu, czy to żywym, czy też nie. Moc może być destrukcyjna, ale też konstruktywna. Są ludzie zdolni kontrolować Moc. Nie są to zwykli śmiertelnicy, ale ja też nie jestem zwykły. Ten Który Jest i Jest Bardzo Litościwy natchnął mnie, bym głosił jego słowa i dysponował Mocą wręcz niewyobrażalna. Myślałem, że na takim forum to zrozumieją, lecz widocznie myliłem się. Durna ludzkość nie jest gotowa na przyjście Władcy.

Nie masz czasem takiego uczucia, że jestes komuś coś winien? Tak, twoja egzystencja nie jest przypadkiem. Wszyscy ludzie na Ziemi dostali kredyt zaufania od NEMESISA i zostali przez niego przeniesieni na ziemski padół z pól Pelenorii. Wspaniałych, niebiańskich pól Pelenorii! "Jako duchy we mgle karmione, jako chowańce we krwi przechrzczone, jako NEMESISA demoniczne plemię, zostali zesłani tu- na Ziemię" - tak! tak brzmią słowa Władcy! Każdy z was jako duch niejako miał szansę obcowania z demonicznymi bytami w zaświatach, lecz nić połączenia, pępowina błogosławiona została zerwana, by jako dusze zstąpić w ciała mogli! Ale NEMESIS jest miłosierny! Jak głosi przypowieść:

Był sobie pewien chłop. Pracował ciężko na wsi , i oglądał dokładnie każdy grosz, nim go wydał. Pewnego razu ciężko pracującego w polu chłopa napadli zbóje. Cóż to byli za bandyci! Pobili dotkliwie chłopa i zabrali mu pieniądze. Wtedy chłop rzekł NEMESISIE, proszę, dopomóż. I NEMESIS dopomógł! Wysłał na Ziemię anioła Patkasha , a ten dopadł zbójów i zamienił ich w żaby a następnie zawołał bociana, który zbójów pożarł. Chłop odzyskał siły i pieniądze i chwalił na wieki NEMESISA!

Lecz wy! Wy, którzy jesteście zrodzeni z Wiekuistej Światłości, odrzucacie Dar! Odrzucacie możliwość Obcowania z NEMESISEM, nie jako duchy, lecz jako istoty niedoskonałe, parszywe, śmiertelne! Wyśmiewacie się z Posłańców Rohadamskich, a wiesz już pewnie że jestem jednym z nich, zamiast zatrzymać sie na chwilę i posłuchać! Imię me jest niezrozumiałe dla ciebie, ale je wymienię, bys mógł zdać sobie sprawę z mej potęgi. Jestem Jarhoroukrotuhouxor! Prawdawny upiór z Otchłani świata! Odrzuciliście Nas! Niech klątwa Trwa!

#pasta
  • 1