Wpis z mikrobloga

@em_er_ce: No a jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Zepsułeś przez niewiedzę/nierozsądek telefon. Chcesz lepszej odpowiedzi to zadaj lepsze pytanie. Mam Ci tłumaczyć który układ scalony wymienić jak pokazałeś, że nie masz pojęcia w temacie? Jak zalejesz następny to wyjmij baterię, a następnie się zastanów.
@saginata: baterię zaraz po zalaniu wyciągnąłem, następnie wysuszyłem, wytarłem itp.. nie mam przy sobie takiego śrubokręta, więc nie dałem rady go rozkręcić, a z chęcią bym to zrobił. Po jakimś czasie chciałem sprawdzić czy telefon się w ogóle włączy no i działał bez problemu tylko, że chwile później włączyły się wibracje i tak cały czas, nawet jak telefon jest wyłączony, ale z baterią. Wyłączyłem, bez problemów, bo jak zaznaczyłem działa i
@em_er_ce: Obawiam się, że doszło do uszkodzenia któregos z elementów aktywnych. Jeżeli w wyniku zwarcia uszkodziłeś choćby jakąś diodę, tyrystor, cokolwiek, to przez układ poszły prądy lub napięcia, których nikt nie projektował. Mógł przy okazji spalić się jakiś kondensator i teraz masz aktywną wibrację. W sumie i tak masz dużo szczęścia.