Wpis z mikrobloga

@Czayen: krzesła za to chyba ty wybierałeś, bo wyglądają jak ze stacji kosmicznej. A jebitny róż nawet pasuje do białej kuchni, sam mam podobnie ale kolor wpadający bardziej we fioletowy.
@Czayen: Łandnie.

Moi rodzice [z którymi mieszkam] niestety nadal preferują jakieś pastelowe żółcie i zielenie i prawie całe mieszkanie jest w takich pastelach :/ W szoku byli gdy do swojego pokoju wybrałem intensywny niebieski i zielony.
@Czayen: dom zupełnie nie w moim stylu, tzn. fajny, ale parę szczegółów mi przeszkadza ;)

Za to bardzo podobają mi się kolory, tzn. dachówka, elewacja i to na dole - powiedz mi jakie to kolory. Ja mam dachówkę antracyt, więc podobną, elewację też chcemy jasną, ale nie białą - ten Twój całkiem fajny :)
@Alpha_Male: Elewacja jest szara, nie pamiętam konkretnego numeru koloru ale jest to jeden z najjaśniejszych odcieni szarości. Reszta elementów jest zupełnie biała, tak naprawdę szarość elewacji było widać dopiero po dołożeniu białych elementów. Cokół jest wykonany z mozaiki żywicznej w kolorze ciemno szarym.