•  

  pokaż komentarz

  Mogę się założyć że to jeden z tych filmików przygotowanych przez ludzi z forów spiskowych XD.

  •  
   w.....1

   +1

   pokaż komentarz

   @matewoosh: Też tak myślałem ale jednak nie, przewidywania autora są według mnie bardzo trafne i zgadzam się z większością pkt. - zamienne organy, teleobecność, wszechobecna sieć, nieśmiertelność i inne

  •  

   pokaż komentarz

   @wodzu91: przecie to sie nawet jako tako kupy nie trzyma.

  •  
   w.....1

   0

   pokaż komentarz

   @matewoosh: Wręcz przeciwnie, większość opisywanych tam technologi ma już swoje początki w naszych czasach. Hodowanie narządów do przeszczepów zgodnych z organizmem pacjenta to tylko kwestia czasu. Wirtualna rzeczywistość - weźmy np. taki Oculus Rift, są tu już jakieś zalążki zanurzenia się w wirtualnym świecie. Pełna teleobecność to tylko kwestia odpowiedniego interefejsu mózg-maszyna i szybkiego przesyłu danych. Tak samo manipulacja genami, to daje nam ogromne możliwości w przyszłości i zmiany nas samych. Nieśmiertelność także teoretycznie jest osiągalna.
   Wirtualni muzycy i dawni idole znowu na scenie? - wystarczy popatrzeć na Hatsune Miku albo 2 paca na koncercie:

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @matewoosh: Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie. W tym filmie nie ma niczego niezwykłego, zwykłe przewidywania na podstawie tego co się dzieje teraz. Trafność przewidywań z filmu oceniłbym na jakieś 60-70 %. :-)

   Produkcja i "drukowanie" żywności, życie w wirtualnym świecie, gigantyczne korporacje, wszechobecna dostosowana dla ciebie reklama, inżynieria genetyczna, hodowanie organów, wszczepione id, diagnoza i operacje lekarskie na odległość, robotyka, nowoczesne systemy przyswajania wiedzy i upadek systemu szkolnictwa znanego nam dzisiaj, upadek państwowości, jedna waluta, jeden język - nie wiem co tu może być niezwykłego i "spiskowego" jak ty to mówisz. Zwykła kolej rzeczy, z czego część możemy oglądać już dziś.

 •  
  w.....1

  -2

  pokaż komentarz

  Polecam obejrzeć przed zakopaniem za dodanie 3 razy tego samego znaleziska, bardzo wartościowy filmik i myślę że ma potencjał na ciekawą dyskusje.

 •  
  D.....o

  -9

  pokaż komentarz

  Ciekawostką jest że superkomputer w siedzibie Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) w Brukseli, zdolny jest opracować 2 miliardy numerów., a celem programatorów tych numerów jest oznakowanie nimi wszystkich ludzi, należących do świata uprzemysłowionego. Oznacza to, że każda z tych osób ma przygotowany dla siebie własny, osobisty numer, dzięki któremu można mieć o niej wszystkie dane. Ten superkomputer nazwano „BESTIĄ” z angielskiego, BEAST -Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal, a numery, które zawiera, mają jeden wspólny numer kierunkowy: 666. Toteż jeśli ktoś - rząd, administracja, dyktator, słowem ktokolwiek by to był - zażyczy sobie wiedzieć wszystko o danej osobie, wystarczy mu wybrać numer 666, a potem jej numer osobisty.

  Przypomnijmy tu sobie raz jeszcze słowa Pisma św., Apokalipsy św. Jana (13, 16-17):„Bestia sprawia, że wszyscy: wielcy i mali, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy dadzą sobie znamię na rękę swą prawą lub na swe czoło, i że nikt nie będzie mógł kupić ani sprzedać, kto znamienia nie ma - imienia Bestii lub liczby jej imienia”

  Otóż gdy spojrzymy na już teraźniejsze, wszech obecnie wykorzystywane kody kreskowe, (na szczęście, jeszcze nie na ludziach) zauważymy zależność, że każdy z nich ma po 2 kreski, odpowiednio na początku, w środku i na końcu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że owe kreski, symbolizują w zapisie kodu liczbę 6, czyli trzy szóstki o których mowa. I w sumie bez kontekstu nadal by nie miało to sensu, ale kontekst jak najbardziej jest.

  Dzięki więc wyeliminowaniu obiegu pieniądza i stworzeniu tak zwanej „społeczności ludzi i rzeczy”, do końca i bez wyjątku ponumerowanych, Wielki Pasożyt, Wielki Lichwiarz, Wielki Brat (...Wolnomularz/Iluminat), Wielka Oligarchia Kosmopolitycznych Bankierów będzie mogła, łatwo pozbywać się każdego oponenta czy dysydenta, czy jakiejkolwiek osoby niepożądanej. Wystarczy tylko pozbawić tego człowieka numerowanej karty, unieruchomić jego „kostkę” osobistą w superkomputerze w Brukseli, zablokować możność dysponowania własnym kontem. Człowiek tak potraktowany nie będzie miał żadnej możliwości nawet zaspokojenia głodu, a więc i przeżycia, będzie po prostu skazany na pewną śmierć.

  Opisanym systemom kontroli osobistej towarzyszy inny system-kontroli wyrobów. Widzimy otóż, że prawie wszystkie artykuły, jakie kupujemy w sklepach lub supermarketach, są oznakowane cyframi i wiązkami linii białych i czarnych.
  Te linie stanowią znak, który identyfikuje wyrób nim oznaczony. Ten właśnie system nazwano „Międzynarodową Kodyfikacją Produkcji”. Wiadomo powszechnie, jak bardzo wszystko zmierza ku umiędzynarodowieniu. Mamy już Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Międzynarodowy Bank Odbudowy i Rozwoju, Światową Organizację Zdrowia, Światową Organizację Pracy, Międzynarodową Unię Telekomunikacji i nieskończone mnóstwo ruchów mundialistycznych i tajnych stowarzyszeń.

  http://www.av1611.org/666/images/barc666.gif