•  

  pokaż komentarz

  kto im zabroni? to wrzód i rak toczący tkankę społeczeństwa.Coraz to nowe ustawy kłody pod nogi ludziom , coraz większe haracze, coraz większa inwigilacja, coraz większe zniewolenie. Dla siebie coraz większe uprawnienia, coraz mniejsza transparentnośc przepływu pieniadza z haraczu, coraz mniej odpowiedzialnosci , coraz wieksze barykady wokół sejmu. Ludzie jak nie będą wychodzić na ulice i nie lać po gębach za złodziejskie ustawy to dlaczego mieliby tego nie robić? biernosc obywateli jest przyzwoleniem

 •  

  pokaż komentarz

  Tak dla zainteresowanych garść informacji:

  Robert Kropiwnicki - prawnik, dyrektor Arlegu, wykładowca na PWSZ, teraz poseł, a wcześniej jeszcze radny i przewodniczący Rady miejskiej. Zawsze mnie zastanawia jak można robić kolejne przekręty mając tyle stanowisk i masę kasy z tego? Po co się jeszcze w coś pakować, zawsze mało?

  Prezes Arlegu - Rabczenko to kandydat PO na prezydenta Legnicy w kolejnych wyborach (w poprzednich o ile mnie pamięć nie myli kandydował Kropiwnicki). Głównym punktem jego programu jest budowa aquaparku w Legnicy, o którego ewentualnej rentowności mówi tak:

  Uprzedzając zarzuty o nierentowności aquaparku, to jest to sprawa mało istotna. Taka inwestycja ma cel społeczny, ma służyć mieszkańcom Legnicy. Do stadionu wybudowanego za grube miliony też przecież dopłacamy - dodaje.

 •  

  pokaż komentarz

  Rozwiązano struktury PO w Legnicy
  Dlaczego dopiero teraz dowiaduję sie o takiej wspaniałej wiadomości?????

 •  
  d......j

  +2

  pokaż komentarz

  Co na to Polacy?
  Już w przyszłym sondażu GIGANTYCZNY wzrost poparcia dla Platformy Obywatelskiej!

Dodany przez:

avatar milan1899 dołączył
344 wykopali 0 zakopali 3.4 tys. wyświetleń