•  

  pokaż komentarz

  Najpierw Petru teraz Kijowski. Kaczyński farciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: 0.s.dziennik.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Kaczyński farciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @godoto: Nie powiedziałbym.Raczej strateg polityczny, który wciąga takich leszczy jak Kijowski czy Petru nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @godoto: mądremu szczęście sprzyja.

  •  

   pokaż komentarz

   @King_Of_New_York: heh, "strateg polityczny". To tak na salonach mówi się "wytrawny sk****el" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ale fakt, gdyby ten typ miał jeszcze troszkę bardziej zdrowe poglądy to sytuacja w Polsce była by zupełnie inna. Ale jakich poglądów oczekiwać po człowieku który od 12 lat służy jako straszak dla narodu w ustach PO, ludzie go nienawidzą, a od 7 lat to wręcz się go panicznie boją i reagują atakami?

  •  

   pokaż komentarz

   mądremu szczęście sprzyja.

   @lmperator: Znam trochę inną wersję tego przysłowia :)

  •  

   pokaż komentarz

   @godoto: O tak! ( ͡º ͜ʖ͡º)

   źródło: niepoprawni.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @King_Of_New_York: Dla porządku należy dodać, że ten polityczny strateg ma za uszami stokroć większe świństwa niż wynagrodzenie Kijowskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: Chyba sobie k@#?a kpisz.Szkoda na Ciebie ryja strzępić manipulujący trollu.

  •  

   pokaż komentarz

   heh, "strateg polityczny".

   @qwarqq: Tak, strateg. Pamiętasz jak niedawno Kaczyński zaproponował model brytyjski w parlamencie? Oficjalnie miał to być kompromis z opozycją i usprawnienie pracy parlamentu. Kłopot w tym, że ten model zakłada istnienie kogoś takiego jak lider opozycji. Któż miałby zostać tym liderem? Petru? Schetyna? Nitras? Kijowski? No tego już Kaczyński nie sprecyzował, bo przecież nie będzie się opozycji ładował z butami...
   To mniej więcej tak, jakby rzucił kość między wygłodniałe kundle, które zaraz rzuciły się sobie nawzajem do gardeł. Kundle się gryzą, my mamy ubaw, a Kaczyński spokój. Załatwił patałachów i pokazał im gdzie ich miejsce. Mogą go pocałować tam, gdzie Słońce Peru nie dochodzi, amatorzy z ciamajdanu...

  •  

   pokaż komentarz

   ludzie go nienawidzą, a od 7 lat to wręcz się go panicznie boją

   @qwarqq: Jak to się ma do tego że jego kandydat znikąd,Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie a następnie partia której jest oczywistym liderem zdobyła większość parlamentarną? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @King_Of_New_York: spieprzaj dziadu, wraz ze swoim małym wodzem.

  •  

   pokaż komentarz

   spieprzaj dziadu, wraz ze swoim małym wodzem.

   @przeciwko78: Nigdzie się nie wybieram dla Twojej uciechy choć z Kaczyńskim częściej mi nie po drodze.Ciebie i mnie różni to że ja potrafię myśleć samodzielnie i swoje poglądy buduję w oparciu o fakty a Ty jesteś zacietrzewionym nienawistnikiem który nie ma swojego zdania,tylko powtarza za swoim guru Michnikiem czy tam Kijowskim ;p

  •  

   pokaż komentarz

   @King_Of_New_York: no widzę jak myślisz samodzielnie:)
   kaczor ma ciebie w dupie. Tzn każdy ma, ale on najbardziej.

  •  

   pokaż komentarz

   jak to się ma do tego że jego kandydat znikąd,Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie a następnie partia której jest oczywistym liderem zdobyła większość parlamentarną? :)
   @King_Of_New_York: Prawo kampanii PR. Komunizmu ludzie tez nie lubili a Kwaśniewskiego 2 x na prezydenta wybrali.
   SLD zrobił z Wałęsy kretyna i wygrał
   PO wrobiło Cimoszewicza w seks aferę - wygrał Kaczyński
   Kaczyńskiego wrobili w alkohol, naciski w Smoleńsku na lądowanie - wygrał Komorowski
   PiS zrobił z Komora żyrandolowca i niedojdę - wygrał Duda, człowiek znikąd i nawet nie miał poważnych konkurentów.

  •  

   pokaż komentarz

   @godoto: Kaczorek ma zbyt wielu zaciętych wrogów żeby teraz ludzie pogrzebali KOD. To nie jest jakieś tam oburzenie na PIS wśród kodowców, tylko pełna nienawiść i pragnienie żeby kaczor zniknął, dlatego ruch będzie dalej jechał na tym paliwie.

  •  

   pokaż komentarz

   To mniej więcej tak, jakby rzucił kość między wygłodniałe kundle, które zaraz rzuciły się sobie nawzajem do gardeł. Kundle się gryzą, my mamy ubaw, a Kaczyński spokój.

   @Boewulf: sugerujesz, że Kijowski chciał być tym liderem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   a od 7 lat to wręcz się go panicznie boją i reagują atakami?

   @qwarqq:
   Ale swoich leków to Ty tutaj nie wyleczysz.
   Znajdź specjalistę!

 •  

  pokaż komentarz

  Z dedykacją dla trolli z Nieszczęsna.żal.pl:

  źródło: wpolityce.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: To jest definicja przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Martinoz: To jest definicja idioty :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: Jezeli ten koles juz troche na swiecie zyje, a wyglada na to ze tak to jest bardzo naiwny jak na swój wiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @less_is_more: "Naiwny" to gruby eufemizm. Osiem lat łatwego życia w przekonaniu, że choćby skały srały, to koledzy mu zginąć nie pozwolą i zawsze gdzieś się zahaczy, spowodowało lenistwo umysłowe i kompletną niezdolność do realnej oceny sytuacji. On sobie nie zdaje sprawy, że ludzie mają ich tak dosyć, że jakby doszło do powtórki z Ukrainy, to mogą nie zdążyć sp...dolić. Wbrew obiegowej opinii, Polacy nie są skorzy do drastycznych rozwiązań, ale w końcu pałka się przegnie, a wtedy nie ma zmiłuj...

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: Klasyfikacja: pożyteczny głupek. Chcieli dobrze :D ale nie zweryfikowali alimenciarza.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf:

   Ja za bardzo nie rozumiem tego jego wywodu. Najpierw pisze, ze stracil prace, a potem, ze dokonal wyboru. To znaczy co sie stalo? Sam zrezygnowal czy go wyj$#!li, bo zamiast pracowac robil jakies inby dla KODu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Jezeli, jak pisze, dokonal "swiadomego wyboru", to czego sie spodziewal? Ze nie bedzie juz musial splacac kredytu i oplacac czynszu? Czy nie ogarnal, ze jezeli nie ma dochodu i oszczednosci, to bedzie k!@%a troche slabo?

   Nie wiem, moze liczyl, ze jak sie pokrecil obok KODu to sie przy okazji nachapie, albo ma tak wyprany mozg, ze stwierdzil, ze jak nie bedzie rozdawal ulotek i wieszal plakatow to bedzie IV rozbior Polszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: Absolutnie mi go nie szkoda. Gdyby jeszcze KOD faktycznie walczyło o demokrację, to by było OK, ale nie, oni nie walczą o żadną demokrację, tylko jest to kwik platformowych świń oderwanych od koryta. Wiedział na co się pisze, niech nie udaje niewiniątka.

  •  

   pokaż komentarz

   On sobie nie zdaje sprawy, że ludzie mają ich tak dosyć

   @Boewulf: Też sobie nie zdaję sprawy. Skąd w ludziach ta nienawiść do KODu? Za mało reżimowej tv oglądam, czy jak? Bo w sumie sprawa nie rozjebywania państwa prawa się wydaje taka dość, hm, pożyteczna? Z której strony by się nie stało? Ktokolwiek[1]?

   pokaż spoiler [1] Ktokolwiek kto ma do powiedzenia coś w stylu 'PO też j#@!ło prawo' niech żyje wg. prawa 'wczoraj nie robiłem kupy, to i dziś nie zrobię', bo tyle to ma związku.
   [1] Ktokolwiek, kto ma do powiedzenia coś w stylu "Ale ale to polityczne pijawki matko bosko manipulujo", to niech się zastanowi, czy da się zrobić jakikolwiek ruch polityczny, do którego od razu nie będą chcieli się podpiąć wszyscy politycy, którzy tylko mogą, żeby coś na tym ugrać. Rozumiem, że jako obywatele po prostu mamy siedzieć zawsze cicho niepytani, jak władza da wybory to się można odezwać, jak nie da to trudno? Bo cokolwiek innego zrobimy, to będzie jakoś 'politycznie zawłaszczone' przez kogoś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zdradzony_O_Swicie: Miał dwa etaty, z jednego zrezygnował, z drugiego go zredukowali (znając życie ofiara ostatnich czystek w Agorze, świat jest mały) i zostałbez środków. N o chyba że ma dzieci, to może na pińcet plus się załapie ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Przynajmniej przestali przeć w zaparte jak tępe lemingi i jak w niektórych poprzednich sprawach. To już było żałosne, na serio.

  •  

   pokaż komentarz

   Przynajmniej przestali przeć w zaparte jak tępe lemingi i jak w niektórych poprzednich sprawach. To już było żałosne, na serio.

   @mike78: jakich? Bez spiny - jestem ciekaw po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   @sireplama: No walenie głupa, że nie ma tematów alimentów tego buca. Przecież wiadomo, że jeśli taki człowiek nie wywiązuje się z obowiązków rodzicielskich (i to wymuszonych prawomocnym wyrokiem sądu) to jak może być uczciwy w jakiejkolwiek innej sprawie, gdzie w grę wchodzi dobro w końcu obcych ludzi a nie własnej rodziny. A jednak wszyscy byli ślepi i głusi na te argumenty. W USA, gdzie do takich spraw przywiązuje się wielką wagę, facet nigdy by nie doszedł do pozycji celebryty, bo zostałby zjedzony jako przekąska na dzień dobry przez media z każdej strony. Tak mi się wydaje przynajmniej, może teraz już obyczaje zdziczały i tam.

  •  

   pokaż komentarz

   No walenie głupa, że nie ma tematów alimentów tego buca.

   @mike78: Ja p?%!$$#ę! Serio?! O to ci chodziło? O alimenty?
   k?@%a! Liczyłem na info o jakiś mega przekrętach, ukrytych związkach z SB, funduszy ze wschodu, a ty mi czas i dupę zawracasz alimentami.

   Sorry chłopie ale spieprzyłeś to :/

  •  

   pokaż komentarz

   @sireplama: Widzisz jak ty nic nie rozumiesz w tej sprawie? Albo nie przeczytałeś tego co napisałem. Chodzi o to, że ten człowiek występuje pod sztandarami organizacji, która rzekomo walczy o zasady, jakie by one nie były. Tymczasem okazuje się, że sam jest człowiekiem bez elementarnych zasad, przyzwoitości i poszanowania prawa. I jakoś nikomu z KODziarzy to nie przeszkadzało. Nie dostrzegali tego konfliktu moralnego. Ale może to już cecha polskiej polityki, że ludzie akceptują to, że polityk może kraść i nie przestrzegać prawa.

   Dalej, skoro już się domagasz więcej. Wspomniałeś o ukrytych związkach KODu z SB.

   Jakich, k#$#a, ukrytych?

   JAWNYCH!

   Kto przychodzi na te ich manifestacje, kto w rocznicę stanu wojennego przekonywał ludzi, że funkcjonariusze SB to byli mili panowie i nikomu nigdy krzywdy nie wyrządzili? Do tego jeszcze dochodzi jawne wsparcie zakłamanego od wielu lat agenta bezpieki o pseudonimie bolek. I nie koniec, jeszcze dochodzi Komorowski - naczelny mafiozo RP powiązany z wojskową służbą informacyjną, organizacją równie niesławną co SB.

  •  

   pokaż komentarz

   @sireplama: Sorry, ale faktycznie powinni go odstawić już jak wyszedł temat tych alimentów. Skoro jest to ruch mający wnosić nową jakość do polityki to jego twarzą powinien być ktoś bez żadnych tego typu akcji na koncie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: Ktoś z PiS powinien stanąć na czele KOD bo inaczej nic z tego nie będzie