•  

  pokaż komentarz

  Jako, że konwencjonalne metody zawodzą lub nie mogą przynieść skutku, ona próbuje tymi drugimi.

  Zanim wykopię, zapytam. To znaczy jakimi? Wyciąg z pestek z dyni? wlewy z wit c? konkrety proszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @wiarq dołączam się do pytania, o jakie terapie chodzi, nazwa leków, nazwa ośrodka / lekarza, ceny itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kotel_: Z ciekawości sprawdziłem, no i na researchgate nic nie ma z jego badań. Mi to wygląda jakby dopiero zaczynał lub był w trakcie robienia pracy i szuka chętnych do eksperymentu na alternatywę chemioterapii, czyli dietą i innymi sposobami spowolnić rozwój raka, pacjenci umrą a on w wynikach które opublikuje, napisze że tego typu terapie nic nie dają i że śmiertelność jest większa niż w przypadkach chemioterapii. Facet leczy poza protokołem robiąc sobie badania a ludzie mu jeszcze za to płacą gruby hajs ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  •  

   pokaż komentarz

   @Vilyen kiedys dla znajomego mielilem korę jakiegos drzewa (z 15 lat temu)

  •  

   pokaż komentarz

   @vnmx: Gościu doktorat zrobił z pracy gówno teoretycznej, a teraz szuka dowodów. Facet jeśli spotka kogoś kto jest nieuleczalnie chory na raka to próbuje go leczyć gówno ziołami za grubą kasę, sądząc że układ immunologiczny sam zwalczy raka, wiadomo że to nic nie da, ale parę punktów za pracę naukową mu wpadnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Takie badania powinny być bezpłatne bo one nie gwarantują wyleczenia, zwłaszcza że robi się za królika doświadczalnego, zwłaszcza że ktoś sobie kosztem nas robi pracę naukową.

 •  

  pokaż komentarz

  @Vilyen @Kotel_ z moich informacji wynika, że są to między innymi wlewy z witamin. Również wit C. Dokładnie postaram się odpowiedzieć na wasze pytania jak tylko dowiem się z pierwszej ręki.

 •  

  pokaż komentarz

  z moich informacji wynika, że są to między innymi wlewy z witamin. Również wit C. Dokładnie postaram się odpowiedzieć na wasze pytania jak tylko dowiem się z pierwszej ręki.

  @wiarq: Wlewy z witamin nie wyleczą żadnego nowotworu Mirku, nie jest to żadna eksperymentalna ani nowa terapia temat znany od lat osiemdziesiątych

  Tu masz link do przykładowych badań poczytaj sobie więcej na ten temat ale raczej artykułów naukowych a nie szarlatańskich stron.

  Ile płacicie za tę "terapię" ?

 •  

  pokaż komentarz

  Dokonało się wiele cudów na wstawiennictwem Papieża Polaka Jana Pawła II, może tutaj też pomoże.
  Spróbować zawsze można.

  źródło: radiomaryja.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Fake, w znalezisku ciocia a na siepomaga magicznie mama.