•  

  pokaż komentarz

  Napisałbym że ateistyczny ciemnogród boli dupa , ale prawdziwi ateiści nie mają problemu z różańcem do granic . Dla nich to spotkanie dużej grupy ludzi którzy akurat tak mieli ochotę spędzić czas , ich sprawa . Psujecie ateistą opinię tak jak feministki kobietą wstyd( ͡° ͜ʖ ͡°). Waszym problemem nie jest katolicyzm czy szeroko pojęta wiara ale nienawiść brak szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka wylewa się z was zaściankowość i ultra ksenofobia bo tylko wasze środowisko ma racje i jest najlepsze ?

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: Szacunek do bliźniego to chrześcijański zabobon w który prawdziwi ateiści nie będą wierzyć, kolejnym zabobonem jest tfu kultura osobista. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: no urwa wreszcie doczekałem się takiego komenta na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem katolikiem (pół na pół praktykującym heh), ale ja osobiście nic do ateistów - nie mam, za to jak gdzieś na wykopie napisałem że osoby które mają po 12-15 lat, uważają się za ateistów to jest błąd bo raz że większość dzieci nie wie co to ateizm, a dwa to po prostu lenie i nie rozumieją pojęcia religia, tylko ktoś tak napisał na fejsie to ja też jestem ateistą.

  •  
   d......k

   -31

   pokaż komentarz

   @miedasq: ja mam problem z różańcem do granic bo był dotowany przez spółki skarbu państwa

  •  

   pokaż komentarz

   ateistą

   @miedasq:

   Heh...

   Ale komentarz oczywiście sensowny i jak najbardziej na miejscu.

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: #lotnypatrolgramatyczny
   psujecie opinię + komu? czemu? ateistom (NIE: ateistą), kobietom (NIE: kobietą)

  •  

   pokaż komentarz

   Napisałbym że ateistyczny ciemnogród boli dupa

   @miedasq: Jakoś nie widzę nigdzie tych komentarzy z bólem dupy lewaków i ateistów. Chyba tak bardzo potrzebujecie żeby się pojawiły, że nawet jak się nie pojawiają to i tak z nimi bohatersko walczycie :)

  •  

   pokaż komentarz

   Psujecie ateistą opinię

   @miedasq: A ty psujesz religijnym

  •  

   pokaż komentarz

   @OscarGoldman: Ateizm jest tylko brakiem wiary w istoty nadprzyrodzone-niczym więcej.
   I pięciolatek może być ateistą.

  •  

   pokaż komentarz

   @durielek: chrzescijany płacą podatki. Wcxesniej byly parady pod tęczą. Tez dotowali. Albo pomoc cyganom w znalezieniu pracy przez kopacz

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: no nie nie mają problemu ale w środku mają z was niesamowitą beke xD a tak btw z malowania kredą chrześcijańskie prawactwo się śmieję ale mamrotanie do wymyślonego dziadka na chmurce już jest ok ja p#@#%@?e jakie podwójne standardy xD

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: zapomniałeś zacząć od "nie jestem za pisem ale..." :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: Masz rację, nie mam szacunku dla ludzi, którzy piszą "psujecie ateistą".

  •  

   pokaż komentarz

   Napisałbym że ateistyczny ciemnogród boli dupa , ale prawdziwi ateiści nie mają problemu z różańcem do granic . Dla nich to spotkanie dużej grupy ludzi którzy akurat tak mieli ochotę spędzić czas , ich sprawa .

   @miedasq: koszulka/bluza "Jestem ateistą ale wspieram swoich rodaków" zrobiłaby chyba furorę w trakcie drugiej edycji

  •  

   pokaż komentarz

   @Rethrax: Przecież każdy się rodzi jako ateista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: Ty tylko stwierdzasz fakt. Lewica mało ma wspólnego z tolerancją czy równością, a każdego przeciwnika by pobiła, ocenzurowała i w inne sposoby próbowała zamknąć usta. Faszyści jakich pełno tu na wypoku. Opłacanych trolli.
   @MiedzyInnymi: Ale kto ma bekę? jakiś losowy lewacki gimbus jak ty? xD to raczej ból dupy a nie beka. Inaczej byś wylewał tu żali.

  •  

   pokaż komentarz

   @durielek: "ja mam problem z różańcem do granic bo był dotowany przez spółki skarbu państwa"

   Ciekawy jestem, czy z poniższym też masz problem? Nic nie zarzucam, niczego nie oceniam, tylko jestem ciekawy...
   1. ORLEN:
   Sponsoring społeczny
   Sponsoring sportowy
   2. LOTOS:
   Wydarzenia kulturalne
   Programy społeczne
   Otoczenie społeczne
   3. PGNIG:
   Sponsoring
   4. KGHM:
   Sponsoring

  •  

   pokaż komentarz

   @Okcydent: no wstyd racja poprawię się ( ͡° ͜ʖ ͡°) ..chyba że wynaleziono już jakieś schorzenie którym można usprawiedliwić popełnianie tego typu błędów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: Zazwyczaj to nie schorzenie, ale brak oczytania. Nie będę ukrywał - ortografia polska nie jest zupełnie zgodna w wymową (choć jest o wiele poziomów lepiej niż w angielskim). Poza tym także triumf wymowy nad zapisem. Utwórz sobie dopełniacz liczby mnogiej od słowa statua. Nie ma kogo? czego?

   pokaż spoiler statui w żadnym wypadku statuł, które może nam podpowiadać wymowa: statuła

  •  

   pokaż komentarz

   @Okcydent Raczej preferuje audiobooki książki są zbyt absorbujące brak czasu , brak możliwości robienia czegoś jeszcze w tym samym momencie

  •  

   pokaż komentarz

   @Pally: Tak, każdy się rodzi jako ateista, ale do 1,5 roku - 2 lat jest ukierunkowane przez otoczenie. Według definicji jest to odrzucenie istnienia Boga jakiegokolwiek. Tu pojawia się pytanie czy nauka nie jest bogiem w rozumieniu definicji. Jeżeli (za wikipedią) jest to odrzucenie wiary w nadprzyrodzone moce to czy wiara w naukowe odkrycia, których empirycznie się nie doświadczyło to nie jest wiara w moce nadprzyrodzone? Idąc tym tokiem rozumowania ateizm jako taki nie istnieje bo np. sam nie byłem na księżycu ale wieżę w to co mówią ci co "podobno" byli na księżycu. W pewnym sensie jest to wiara a bogiem jest nauka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n:

   wiara w naukowe odkrycia, których empirycznie się nie doświadczyło to nie jest wiara w moce nadprzyrodzone?

   Nigdy nie byłem w Stanach Zjednoczonych, Stany Zjednoczone nie istnieją. Logika podobna, widzisz błąd w rozumowaniu?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pally: Nie, nie zrozumiałeś mnie. To jest wiara w to, że Stany istnieją, a nie że nie istnieją, pomimo tego, że się tam nie było. Odwrotnie do twojej wypowiedzi: "Nigdy nie byłem w Stanach Zjednoczonych ale nauka mówi mi, że istnieją i ja w to wierzę"

  •  

   pokaż komentarz

   ale prawdziwi ateiści

   @miedasq: Spoko luz, ale kto to jest prawdziwy ateista, i czemu ktokolwiek ma się zgadzać z tym co mi zaraz odpiszesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n:
   Stajesz na głowie żeby pokazać że niewierzący też wierzą, i że jest "po równo"? Przynajmniej tak to wygląda.
   Różnica jest taka, że jak mówią o bozi która po śmierci wstąpiła do nieba, to nie ma na to żadnych dowodów.
   Tak powiedzieli i już.
   A jak naukowcy mówią o odkryciu np. półprzewodników to jest opisane doświadczenie które każdy może powtórzyć i podważyć, opisany dowód, i dziś każdy może efekty takiego dowodu podziwiać przed własnym nosem pisząc komentarza na wypoku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n: Tyko z nauką jest tak, że postawione hipotezy możemy starać się udowodnić, a jeśli ona się potwierdzi, to przy każdej próbie dowodu, powinniśmy otrzymać taki sam wynik. To że ja osobiście nie dowiodłem że, dla przykładu, ewolucja jest prawdziwa, nie znaczy że ona nie jest, bo gdyby ponownie przeprowadzić badania, które ją potwierdziły, otrzymalibyśmy podobny wynik. Na tym polega różnica między nauką a wiarą.

  •  

   pokaż komentarz

   @KrwawyRupert: Nie staram się na siłę udowodnić, że "jest po równo", w niebowstąpienie nie wierzę ale już w półprzewodniki tak. I tu pojawia się pytanie dlaczego w jedno wierzę a w inne nie? Przecież nie jestem w stanie udowodnić ani zanegować ani jednego ani drugiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pally: Tak samo jak odpisałem wyżej, sam nie mam ani środków ani możliwości przeprowadzenia takiego dowodu a pomimo to wierzę, że jest prawdziwy.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież nie jestem w stanie udowodnić

   @Krzysztof-n: Jak najbardziej jesteś w stanie udowodnić działanie, właściwości oraz prawdziwości twierdzeń na jakich opierają się półprzewodniki. Idź na EiT, będziesz miał na laborkach :)
   Natomiast żadne studia ani żadne badania nie pomogą w udowodnieniu wniebowstąpienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n: Kolega wyżej napisał wszystko co miałem w tej kwestii do powiedzenia

  •  

   pokaż komentarz

   @KrwawyRupert: Zgadzam się z Tobą, ale w mojej sytuacji jak i wielu innych osób nie mam(y) możliwości EiT i musimy wam(im) wierzyć na słowo, więc to jest wiara.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n: W tym masz rację że nikt z nas nie jest w stanie wiedzieć wszystkiego, ani nawet nie ma czasu aby wszystko sprawdzić, więc sporo trzeba opierać na wierze.

   Natomiast to co chyba rozumiemy inaczej to znaczenie samego słowa wiara.
   W przypadku nauki jest to trochę bardziej "stopień pokładanego zaufania, proporcjonalny do dostarczonych dowodów", aniżeli wiara.
   Wiara w odniesieniu do absolutu to "przypisanie wysokiego prawdopodobieństwa pomimo braku dowodu".
   Więc mimo że słowo to samo to znaczenie odmienne, ja w zasadzie wolę w odniesieniu do nauki mówić właśnie o zaufaniu, ze względu na tę różnicę i aby nie było nieporozumień :)
   Zresztą ludzie również często nie ufają technologii dopóki ta nie zostanie sprawdzona.

   Jeśli dziś zginęłaby absolutnie cała wiedza o nauce, wszystko co wiemy, to za 100, 200 może więcej lat ludzie doszliby do dokładnie tych samych równań, tych samych twierdzeń. Potwierdzają to m.in. odkrycia naukowe wykonane równolegle przez różnych naukowców.

  •  

   pokaż komentarz

   @KrwawyRupert: No ciekawe, nie rozważałem tego w ten sposób. Zaufanie może nie jest tożsame z wiarą, ale mają wiele wspólnego. Uwierzyłem bogu albo zaufałem profesorowi, każdemu bez empirycznego dowodu.
   A tak po za tym "stopień pokładanego zaufania, proporcjonalny do dostarczonych dowodów"
   jest taki sam w odniesieniu do księży jak i naukowców.

  •  
   E.....o

   0

   pokaż komentarz

   @miedasq:

   tylko wasze środowisko ma racje i jest najlepsze
   Dokładnie tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiedzyInnymi: bo to debile ktorych glowna cecha jest wlasnie hipokryzja. jak ktos cos powie na katolikow to zaraz lewak i muslimlover, jak ktos spali biblie to k#@?a malo sie nie zesraja zeby doj@@?c kare za obraze uczuc religijnych. Z drugiej strony jak ktos doda filmik z palonym koranem, albo jakims typem rysujacym mahometa to piszcza z zachwytu. xD

  •  

   pokaż komentarz

   Psujecie ateistą opinię tak jak feministki kobietą

   @miedasq:

   GIF

   źródło: i0.kym-cdn.com (60KB)

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n: Przez profesora przechodzi tysiące studentów, i ci studenci budują swoje prace na tym czego się nauczyli, więc na bieżąco weryfikują prawdziwość tego co wykładał profesor, zatem w razie wtopy sprawa prędzej czy później wyjdzie na jaw, bo studentom nie będą wychodziły badania w oparciu o naukę profesora.
   W metodzie naukowej, wdrażaniu jej owoców do produkcji, a później w wejściu produktów na rynek konsumencki, jest tyle poziomów zabezpieczeń, że tu nikt nie posługuje się wiarą.
   Ogrom dowodów jest tutaj przytłaczający w porównaniu do kościelnego "tak właśnie było". Kościół z tego co mi wiadomo nie dostarcza żadnych dowodów, więc w twierdzenia trzeba wierzyć bo nie ma na czym opierać zaufania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzysztof-n: @KrwawyRupert: Taka rozmowa na temat wiary i nauki, pomiędzy kimś wierzącym a niewierzącym nie ma żadnego sensu, bo obie strony poruszają się po różnych płaszczyznach nie do pogodzenia. Coś czego nie da się w żaden sposób udowodnić, stoi poza każdą możliwością dyskusji, bo z samej definicji, w wiarę trzeba wierzyć... Bez obowiązku argumentacji i kwestionowania tego w co wierzymy. Trochę dziwnie to napisałem, ale chyba każdy wie o co chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: problem powstaje gdy ktoś z rodziny staje się fanatykiem jak moja mama. Kobieta slaba psychicznie odnalazła radosc w grupie modlitewnej. Kupuję ciągle jakieś rozance, książki o siwetych cała szafa zaj$#?na modlitewnikami. Co miesiąc zamawia msze za 250 zł, teraz jest na weekendowych modlitwach za 360 zł. W domu p#!@?!@nik a ona ciągle zdrowa Mario zdrowaś Mario. Wczoraj byłem na spotkaniu grupy z iekawosci to ,, charyzmatyk ksiądz ,, pierwsze co powiedział to ,, przy wejściu do kościoła można nabyć książkę.....'' co roku jeździ na pielgrzymk do Medjugorie. Jej całe życie to modlitwa. Księża sk$!?ysyny straszą ja piekłem i końcem świata. Twiwerdxial że w sierpniu nastąpi koniec świata . Zarabia kupę kasy i wszystko przewala na świętości

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: ja się zgadzam, lewacki ciemnogród jest niesamowicie zaściankowy

  •  

   pokaż komentarz

   @Ipsy: no dokładnie bo moja racja jest najmojsza i moja religia jest tylko jedyna słuszna spośród 1548451 religii xD Pamiętam to znalezisko z jakąś Słowaczką co srała czy tam szczała na koran, to takie prymitywne i żenujące ale wykopki kopały jak poj!@#ne bo hehe doj!@#ła tym muslimom xD Prawactwo śmieje się z kredy ale właśnie sami walczą w podobny tylko tak jak na nich przystało bardziej prymitywny sposób na przykład sraniem na książkę xD

  •  

   pokaż komentarz

   @miedasq: jestem ateistom nie z wyboru tylko od dziecka nie byłem wstanie uwierzyć w cokolwiek nienaturalnego. Moja rodzina jest wierząca, moja laska jest wierząca, jej rodzina jest bardzo wierząca.

   Nigdy nikogo nie hejciłem tak mocno jak antyteistów i fanatyków. Uważam że religia jest dla ludzi i jest bardzo potrzebna. Problem mam tylko wtedy, gdy ktoś na siłę stara mi się narzucić swoje zdanie czy to teistyczne czy antyteistyczne.

   Zgadzam się w 10000 procentach to co napisałeś!

  •  

   pokaż komentarz

   no urwa wreszcie doczekałem się takiego komenta na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @OscarGoldman: To słabo przeglądasz wykop, bo jakiś czas sam napisałem komentarz w podobnym tonie w temacie:

   Cezary Pazura w ogniu krytyki za wsparcie akcji „Różaniec do granic”
   https://www.wykop.pl/link/3948143/#comment-49086121

   (cytuję mój kom)

   Nie ma żadnej wojny wierzący - niewierzący, tylko wierzący i lewactwo/antykatolicyzm

   Ile razy można pisać że znaczna część ateistów tych prawdziwych a nie lewaków/antykatolików jest konserwatywnych w pełni przyjmujących nasze Polskie dziedzictwo kulturowo-historyczne choć sami nie wierzą, przecież sami mówią że Polska jest chrześcijańska i zawsze taka była.

   Sam jestem ateistą, nie walczę z kościołem i z chrześcijaństwem, to tak jak bym chciał walczyć z własą tożsamością, dziedzictwem kulturowym z Polskością. Tak robi lewactwo nie ateiści, tak robi antykatolik a nie ateista, nie ma też żadnego "wojującego ateizmu" jest za to lewactwo zwalczające chrześcijaństwo, ateiste nie obchodzą religie, nie walczy z nimi.

   Przestańcie łapać tą lewacką propagandę, to że nazywają się sami ateistami nie znaczy że nimi są, nazywają się też "tolerancyjnymi, nowoczesnymi, sprawiedliwymi..." i też w to wierzycie?

   Do ogłupionych katolików - przestańcie uderzać w ateistów bo waszym wrogiem jest lewactwo/antykatolicy, a nie ateiści my gramy w tej samej drużynie zwanej "Polska"!

   Jestem ateistą ale popieram tą akcję "różaniec do granic", szacunek dla medialnych osób które wzięły w niej udział wiedząc jak w tych czasach lewactwo mocno osrywa wszędzie takich ludzi którzy obnoszą się czy przyznają do chrześcijaństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ipsy: Tu nie chodzi o nic innego jak przynależność do grupy. Większość ludzi chce być częścią czegoś "większego", ludzie mają potrzebe być w grupie, która powtarza i utwierdza jakieś tam przekonania. Nie ważne czy to Katolicyzm, Islam, Jehowi, Prawica, Lewica, Veganie, Mięsożercy czy też NSDAP... Ten sam mechanizm.

  •  
   T...........l

   0

   pokaż komentarz

   @miedasq: Jako Ateista zgadzam się w 100% z twoją wypowiedzią.

 •  

  pokaż komentarz

  Niezłe szambo z lewaków wybija za każdym razem gdy pojawia się znalezisko na ten temat.

 •  

  pokaż komentarz

  Przeczytałem te Wasze mądrości w komentarzach i nie wiem kto tu ma konta. Trochę jak cwaniaki z gimbazy, bo uciekli z religii. Nie mówię tu o wierze tylko bycie fajnym na siłę.

  Jeden płacze, że narzuca mu ktoś poglądy. Problem w tym, że raczej to on narzuca swoje poglądy innym. Nikt się nie czepia nikogo o brak modlitwy, ale tych którzy wierzą już się trzeba przyczepić.
  Następny coś pisze o tolerancji, ale nie toleruje wierzących. Chociaż gdzieś dalej ktoś pisze, że modlitwa na bliskim wschodzie jest ok, a ta u nas to cyrk.

  Niektórzy mają solidnie napierdzielone w głowie i nie wiem co ich obchodzi co inni ludzie robią w życiu. Wątpię by kogoś obchodziło co robią nasi oświeceni, więc dajcie sobie na wstrzymanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Nikt się nie czepia nikogo o brak modlitwy,

   @Mike767er: o chłopie to Ty żyjesz w spokojnym miejscu. Mnie, zelatroka kółka różańcowego mojej matki, obrabiała dupę za to, że nie chciałem podpisać petycji w obronie Chazana. Ba powiedziała, że jestem złym człowiekiem i mordercą bo jakże tak można popierać aborcję. Za niepodpisanie petycji w obronie Trwam też zebrałem solidną wiązankę na swój temat. Baba ta jest katechetką w jednej z ostrołęckich szkół. Jej syn to alkoholik (ona sama kupuje mu wódkę), który po pijaku wpadł pod samochód i który to wraz ze swoją ukochaną rodzinką próbowali wrobić kierującego autem w potrącenie na pasach. Faceta uratowała kamerka, którą miał ze sobą. Jeszcze z występków tej baby i jej rodzinki, to kiedyś jak zdechł ich koń to zamiast oddać zwierzaka do utylizacji to przerobili go na wędliny i sprzedawali wędliny. Ale to ja kurde jestem złym człowiekiem bo nie latam do kościoła co niedzielę.
   Jeszcze tak odnośnie narzucania swojej wiary. Moja matka pomimo tego, że chodzi do kościoła nie jest zwolenniczką PiS-u. Jako członkini kółka różańcowego ma co miesiąc spotkania gdzie wspólnie się modlą. Od momentu, w którym wygrał PiS to ta kobieta o której pisałem zawsze wrzuca modlitwy dziękczynne za wybór PiS-u, za Dudę, za Jarka i za to, żeby przestępcy z UE zabrali ręce od Polski. Nieraz moja matka wnosiła do tej tępej strzały, żeby w końcu odłączyła politykę od ich spotkań bo nie każdy sympatyzuje z PiS-em. Ta zamiast wziąć przychylić się do sugestii kilku osób to najpierw przytakuje a za miesiąc robi to samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikus88: No wiem, ale to już nie jest wiara tylko jakaś patologia w głowach starych bab. Sam widzisz, że to się kręci wokół jednej osoby i jestem prawie pewny, że jakby nie wierzyła to miałaby tak samo nasrane w głowie tylko czepiała by się o coś innego. Ze mną też próbowali takich rzeczy ale po prostu ich olałem, z głupszym sie nie dyskutuje.
   WIem, że emeryci myślą że jak pójdą do kościoła w niedzielę to są święci i w tygodniu można plotkować, kraść i oszukiwać, ale tak jak pisałem wcześniej to nie jest wiara tylko obłuda. Druga część Twojego postu też właściwie pod to się podpina. Jeśli chodziłbym na takie spotkania (chociaż uważam, że to przesada) to po takim prowadzeniu bym chyba dał sobie spokój.
   Myślę, że wszyscy mamy ten sam problem. Brak umiaru: w krytyce, manifestowaniu wiary czy tam niewiary etc. Zajmijmy się po prostu sobą i będzie święty spokój. Wszyscy chcieliby spokoju a każdy dokłada swoje. Nie zmienimy tego w rok czy dwa, bo starych pokoleń nie zmienisz, ale może za 15 lat byłoby już normalnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mike767er: W mniejszym lub większym stopniu można się zgodzić z tym co napisałeś, natomiast nie z tym fragmentem:

   Nikt się nie czepia nikogo o brak modlitwy,

   @Mike767er: Ateizm w kraju "rozumu i godności człowieka, i jezusa co go święta matka boska powiła we żłobie" jest cały czas stygmatyzowany. Wyjedź gdziekolwiek poza duże miasto, i powiedz że nie wierzysz to się przekonasz że ludzie będą podchodzić do ciebie mniej ufnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikus88 za przeproszeniem, ch%$ Ci do tego co zrobili ze swoim inwentarzem (koniem)

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: ze zdechłego konia robisz produkty na sprzedaż? Truj siebie nie innych, coś sprawiło, że ten koń zdechł.

  •  

   pokaż komentarz

   @KrwawyRupert: Możliwe. Nie ukrywam, że nie poruszam tematów wiary i polityki w towarzystwie które mnie nie zna. Nie ukrywam też, że znajomych pochodzących z bardzo małych miejscowości też nie mam wielu. Zapewne punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Mike767er: To się nazywa LEWACTWO, jednostka chorobowa, naszczęście w katolickiej Polsce bardzo marginalna.

   Tak marginalna że np. pod filmikami z Marszu Niepodległości, obcokrajowcy są zdziwieni i pytają gdzie jest Antifa? Gdzie kontrmanifestacja? Czemu nikt nie przeszkadza, nie próbuje przeszkodzić itp. dla nich jest to WTF, pytają czy u nas jest wogóle antifa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ci co pytają nie wiedzą jeszcze że TU JEST POLSKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  1) Śmiej się z rysowania kredkami po zamachach
  2) Módl się na granicy kraju
  ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  To że inni kretyni biorą przykład, nie znaczy, że wstydu ni ma. Dig

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna