•  

  pokaż komentarz

  TL DR .. Bogusław R. jest jeszcze w czynnej służbie ?

  •  

   pokaż komentarz

   @RobertKowalski: I tego rodzaju elementy są utrzymywane z naszych pieniędzy, żyją i bawią się za podatki które płacimy.

   "Gdyby prawdą było to, co mówi Tomasz Komenda, pewnie byłbym przesłuchiwany przez odpowiednie służby, policję, prokuraturę. A takiego przesłuchania nie było " - jeszcze na dodatek myśli że wszyscy którzy to czytają podzielają jego IQ i kupią takie bzdury.

   To chore że te odszkodowanie pójdzie z naszych podatków, jak najbardziej należne ale moim zdaniem sędzinie powinno się zarekwirować dom, auta i cały majątek na rzecz Pana Tomasza. Co więcej prokuratorzy, kundelki oraz biegli również powinni się zrzucić i pracować na niego do końca życia - każdy kto popełnił przestępstwo żeby go zamknąć niewinnego człowieka. Kiedy zaczną ponosić odpowiedzialność to przestaną, ponieważ jest to nagminna sytuacja w Polsce, o tym człowieku jest głośno ale jest ich znacznie więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Co do ostatniego akapitu Twojej wypowiedzi zacytuję klasyka "Good Luck"

  •  

   pokaż komentarz

   @Przeemek06: Klasyka z czego? Bo mi wybitnie kojarzy sie to z pierwsza czescia Uprowadzonej.

  •  

   pokaż komentarz

   @SH91: to jest cytat z kazdego klasyka w ktorym wystapil

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Ale skąd to przekonanie, że słowa Komendy nie mogą być zwykłym pomówieniem? Bo chłop się nacierpiał to już wystarczy samo jego słowo? Od wyjaśniania takich spraw są odpowiednie służby, a nie jeden gostek z motłochem za plecami.
   Czy ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy z własnego zaślepienia, jakie to niedorzeczne? I groźne - bo bazując w ten sposób na emocjach mogą być sterowani jak małe samochodziki.

   Każdy z tych wymienionych przez ciebie "kundelków" to przecież też człowiek który popełnia błędy jak wszyscy. Ba, to mógł być jedyny błąd w ich karierze, jedna sprawa na tysiące rozpatrzonych. Ale chuj, trzeba mu teraz zrujnować życie, doj?%@ć milionowe kary, bo 18 lat temu podjął błędną decyzję, no a ten Komenda taki biedny chłopaczek, no tylko spójrzcie na te smutne zdjęcia jak się krzywi i płacze.
   Tak, na pewno "Kiedy zaczną ponosić odpowiedzialność to przestaną", jakby w interesie biegłego czy prokuratury leżało bezprawne wsadzanie do więzień przypadkowych kolesi. "Przestaną" co najwyżej w ogóle podejmować jakiekolwiek decyzje w obawie, że za błąd mogą zostać zlinczowani.

   ponieważ jest to nagminna sytuacja w Polsce, o tym człowieku jest głośno ale jest ich znacznie więcej
   Nie nagminna, tylko głośna - i nic poza tym. Nie sądzę by takich przypadków w całej Polsce było z dziesięć - wszak nawet teraz, gdy motłoch jest tak zaślepiony i żądny krwi jakoś o nich nie słychać. No a trudno sobie wyobrazić lepszy moment dla kogoś kto niewinnie siedzi. A tak dla porównania ilu mamy sprawiedliwie skazanych morderców i gwałcicieli?
   Ale zaraz, co ja sobie w ogóle wyobrażam odwołując się do trzeźwego myślenia i rozsądku? xD

   To jest dopiero chore, a nie stała na całym świecie, oczywista prawda o tym, że ludzie nie są nieomylni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart:

   Nie nagminna, tylko głośna - i nic poza tym. Nie sądzę by takich przypadków w całej Polsce było z dziesięć
   Dlaczego wypowiadasz się na tematy których nie rozumiesz, zachowując się jakby tak nie było? Jesteś całkowicie oderwany od rzeczywistości, nawet ktoś upośledzony kto wierzy w sprawiedliwość tego systemu nie skusił by się żeby powiedzieć że "nie sądzi żeby takich przypadków było z dziesięć". Przy tej ilości skazań która jest w Polsce oczywiste jest że nawet wierząc w system "sprawiedliwości" i będąc głupim, bez wahania można powiedzieć że ludzie jednak są omylni i nawet jeśli wzięło by się 0.1% spraw za źle prowadzone już wyszło by więcej.

   Od wyjaśniania takich spraw są odpowiednie służby
   Te służby które sprawiły że został już skazany za coś czego nie mógł nawet zrobić, te służby które zabiły Igora Stachowiaka, wielu innych ludzi i Ciebie też mogą jeśli będziesz miał pecha. Obudź się.

   Ale chuj, trzeba mu teraz zrujnować życie, doj?%@ć milionowe kary, bo 18 lat temu podjął błędną decyzję, no a ten Komenda taki biedny chłopaczek, no tylko spójrzcie na te smutne zdjęcia jak się krzywi i płacze
   Twoja moralność jest na bardzo niskim poziomie. Faktycznie niewiniątko podjęło niewinną decyzje 18 lat temu. Bił a może wręcz katował ludzi żeby ich wrabiać w przestępstwo, za które potem siedzi się i jest się gwałconym przez zwyrodnialców 18 lat w więzieniu. No k@$@a rzeczywiście, czemu by mu teraz rujnować życie bo złą decyzję podjął. Jak psychopatyczny pedofil zgwałci Twoje dziecko a potem zabiję Twoją matkę też uważasz że trzeba będzie mu to zapomnieć, po co rujnować życie skoro podjął złą decyzje?

   Właśnie takich zwyrodnialców należy ostro karać żeby dać nauczkę innym.

   Czy ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy z własnego zaślepienia, jakie to niedorzeczne?

   A czy Ty zdajesz sobie sprawę ze swojego?

   Ale zaraz, co ja sobie w ogóle wyobrażam odwołując się do trzeźwego myślenia i rozsądku?

   Może masz trzeźwe myślenie ale niestety nie masz ani wiedzy ani inteligencji, jasno wymieniłem absurdy które napisałeś i które na to wskazują.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Mógłbyś w takim razie wyprowadzić mnie z błędu i napisać o jakiej ilości niesłusznie osadzonych w polskich ZK rozmawiamy?

   nawet jeśli wzięło by się 0.1% spraw za źle prowadzone już wyszło by więcej.
   Nie mówimy o "źle prowadzonych sprawach", tylko o osobach niewinnie skazanych. 0.1% już na pierwszy rzut oka wydaje się ogromnie zawyżoną liczbą.

   Te służby które sprawiły że został już skazany za (...)
   te służby które zabiły Igora Stachowiaka

   Za skazanie Komendy odpowiadają konkretne osoby 18 lat temu, a nie cała polska służba. Tak samo Igora Stachowiaka nie zabił jakiś obdarzony świadomością byt zwany "służbami". Ja wiem, że emocje bardzo ograniczają zdolność myślenia, już to wytykałem no ale bez przesady.

   Faktycznie niewiniątko podjęło niewinną decyzje 18 lat temu. Bił a może wręcz katował (...)
   Jako winnych wymieniłeś "prokuratorzy, kundelki oraz biegli" - chcesz powiedzieć, że go biegli bili? Prokuratorzy katowali?

   Jak psychopatyczny pedofil zgwałci Twoje dziecko a potem zabiję Twoją matkę też uważasz że trzeba będzie mu to zapomnieć, po co rujnować życie skoro podjął złą decyzje?"
   O k$$!a xD Tak jest, zdając sobie sprawę ze tego, że biegły czy prokurator może popełnić błąd uważam, że należy zapomnieć pedofilowi zgwałcenie mi dziecka i zamordowanie matki xD
   Piękny przykład tego jak myśli prosty, przeciętny przedstawiciel wściekłego, sterowanego mediami motłochu.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak jest, zdając sobie sprawę ze tego, że biegły czy prokurator może popełnić błąd uważam, że należy zapomnieć pedofilowi zgwałcenie mi dziecka i zamordowanie matki xD

   @Elaviart: Jeśli ktoś ma większą władzę tym bardziej powinien ponosić odpowiedzialność za krzywdy których dokonuje. Jeśli ktoś posiada broń i kogoś zastrzeli, zgodnie z tym co piszesz należało by wówczas nie wyciągać od niego surowych konsekwencji ponieważ palec mu się ześlizgnął na spust i zapomniał zabezpieczyć.

   chcesz powiedzieć, że go biegli bili? Prokuratorzy katowali?
   Czy Ty się słyszysz? Poczytaj sobie jaką role mieli biegli oraz prokuratorzy, spytaj prawników jakie mają możliwości prokuratorzy w Polsce i jaki wpływ mają na każdą sprawę.

   Nie mówimy o "źle prowadzonych sprawach", tylko o osobach niewinnie skazanych. 0.1% już na pierwszy rzut oka wydaje się ogromnie zawyżoną liczbą.
   Znajdź sobie statystyki samych uchylonych wyroków sędziów, jest to bardzo duża liczba. Nie będę szukać za Ciebie, sam fakt że zastępuję Cię w myśleniu i tłumaczę w przystępny sposób jest dla mnie dość czasochłonny.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: naprawde jedyne co masz do powiedzenia to tak skrajnie idiotyczne analogie? Teraz z kolei nie wyciaganie konsekwencji od mordercy bo mu sie palec ześlizgnął xD litości

   No jasne, "poczytaj sobie", "znajdź sobie statystyki" i oczywiście zero konkretów na poparcie swoich słów. O uchylonych wyrokach też nie mówimy - przypominam raz jescze że temat dotyczy niesłusznie osadzonych. Zamiast skakać po tematach w poszukiwaniu czegokolwiek do powiedzenia i urągać ludzkiemu rozumowi głupkowatymi analogiami nie prościej napisać wprost "jestem idiotą i nie mam pojęcia o czym mówie"? Wyszłoby na jedno

  •  

   pokaż komentarz

   Zamiast skakać po tematach w poszukiwaniu czegokolwiek do powiedzenia i urągać ludzkiemu rozumowi głupkowatymi analogiami nie prościej napisać wprost "jestem idiotą i nie mam pojęcia o czym mówie"?
   @Elaviart: Tak więc możesz tak napisać. Komuś takiemu jak Ty nie da się inaczej wytłumaczyć niż na analogiach, dzięki nim nawet Ty jesteś w stanie zrozumieć to co mam na myśli.

   Nie będę tracił 20 minut na znalezienie linków żeby jakiś za przeproszeniem idiota jako który się tutaj przedstawiasz miał co robić, zwłaszcza że jestem pewien że nawet ich nie zrozumiesz. Pomijając to że sam nie przedstawiłeś żadnego dowodu a do mnie masz roszczenia, bitch please... Jak czegoś oczekujesz to chociaż sam sprostaj swoim wymaganiom.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart:
   Mój znajomy dostał bęcki na komisariacie w Krakowie. To były lata 2000.

  •  
   poznanskijanusz via iOS

   +1

   pokaż komentarz

   @abitbald: ja tam nadal czekam na dalsza cześć trylogii poznańskiej prokuratury i policji pt. Ewa Tylman.. tam tez ostro prawdopodobnie gościowi wytłumaczyli, ze popełnił cos..

  •  

   pokaż komentarz

   @k_s_lis_: moj na komisariacie w Grudziądzu jakoś w zeszłym roku. Co w związku z tym?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mówimy o "źle prowadzonych sprawach", tylko o osobach niewinnie skazanych. 0.1% już na pierwszy rzut oka wydaje się ogromnie zawyżoną liczbą.

   @Elaviart: Człowieku, poczytaj na temat najpierw, a potem dopiero obwieszczaj swoje prawdy objawione.

  •  

   pokaż komentarz

   @majch: przeczytałem i nadal podtrzymuje to co napisalem - jesli sie myle mozesz wyprowadzic mnie z bledu i napisac o jakiej liczbie mówimy czy ty też nie masz nic konkretnego do powiedzenia?

  •  

   pokaż komentarz

   moj na komisariacie w Grudziądzu jakoś w zeszłym roku. Co w związku z tym?
   @Elaviart: To że pobicia przez zwyrodnialców z policji są częste, nawet bardzo częste zwłaszcza jeśli chodzi o wymuszenie zeznań które poprawią statystyki i przyczynią się do premii - co dodaje wiarygodności Tomaszowi Komendzie, ponieważ bardziej wiarygodne jest że coś stało się kolejny raz, niż by nigdy przedtem się nie wydarzyło. Zresztą Ty i tak tego nie zrozumiesz. Nie widzę powodu dla którego się udzielasz skoro nawet nie potrafisz zrozumieć prostych i logicznych rzeczy.

   - jesli sie myle mozesz wyprowadzic mnie z bledu
   Biorąc pod uwagę Twoje zdolności poznawcze obawiam się że jest to niemożliwe.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Z tego co widzę to raczej ty nie bardzo rozumiesz o czym mowa. Przecież przyznanie się do winy, wymuszone lub nie, nie było jedyną podstawą do skazania na bezwzględne więzienie. Oprócz przyznania, na niekorzyść Komendy zadziałał również materiał dowodowy oraz zeznania świadków. Ja wiem, że proste rozumki muszą sobie upraszczać pewne sprawy, no ale bez przesady.
   Z jakiegoś nieznanego powodu najwyraźniej ubzdurałeś sobie, że ja tutaj próbuję bronić policjantów i utrzymuję, że nie wymusili zeznań (no bo inaczej po co byłby ten przykład znajomego?), ale to ja nie rozumiem xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart:

   Ale skąd to przekonanie, że słowa Komendy nie mogą być zwykłym pomówieniem? Bo chłop się nacierpiał to już wystarczy samo jego słowo? Od wyjaśniania takich spraw są odpowiednie służby, a nie jeden gostek z motłochem za plecami. Czy ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy z własnego zaślepienia, jakie to niedorzeczne?

   Z jakiegoś nieznanego powodu najwyraźniej ubzdurałeś sobie, że ja tutaj próbuję bronić policjantów i utrzymuję, że nie wymusili zeznań

   Jesteś idiotą i nawet się z tym nie kryjesz. Reszty twojej wypowiedzi nie będę komentował bo każdy kto ma zdolności intelektualne odbiegające od twoich widzi ich głupotę, a ty już nie zrozumiesz. Ale swoją drogą tacy ludzie jak ty też są potrzebni, ktoś musi umyć samochód, zrobić kebaba, wyczyścić toalety. Jednak głoszenie swoich poglądów jest twoją piętą achillesową i im rzadziej będziesz to robić, tym mniej ludzi będzie świadomych twojej mentalności, dlatego zalecam wstrzemięźliwość.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Szybko doszliśmy do momentu w którym te śmiesznie nieudolne próby obrażenia mnie całkowicie wyczerpują pokłady tego co możesz mieć do powiedzenia w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To dobrze, bo o ile oranie mniej bystrych jest poniekąd zabawne, tak brak intelektualnego wyzwania bardzo szybko zaczyna nużyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Przykro mi jeśli tylko tyle wyniosłeś z moich wypowiedzi, ale szczerze mówiąc teraz już widzę że trudno było by oczekiwać czegokolwiek więcej. Sam sobie zaprzeczasz, jesteś hipokrytą, żądasz pokazania dowodów na rzeczy oczywiste kiedy sam ich nie przedstawiasz dla swoich bzdur, piszesz nie na temat ciesząc się jakbyś napisał coś mądrego. Jakakolwiek rozmowa z tobą ma charakter edukacji z marnym skutkiem, bo do dyskusji niestety nie jesteś partnerem.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Nie uznałem za konieczne zaznaczania, że te śmiesznie nieudolne próby obrażenia mnie nie interesują mnie w najmniejszym stopniu.
   Zamiast się tak przede mną poniżać po prostu wróć jak ból dupy pozwoli ci kontynuować dyskusję na temat. Jak co to skończyliśmy tutaj - https://www.wykop.pl/link/4361605/comment/55838711/#comment-55838711
   Jak sam widzisz, nikt żadnych dowodów nie żąda. Bo to że nie przytoczysz tu żadnych liczb pomimo powoływania się na ilości spraw było akurat jasne, tzw. "statystyki z dupy" to przecież bardzo pospolity w internecie zabieg.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Jeśli Ci je przetoczę to przeprosisz grzecznie, usuniesz konto i nigdy tu nie wrócisz oraz obiecasz że nie będziesz się wypowiadał w internecie?

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Że co? xD Napisałeś, że skazywanie niewinnych ludzi jest w Polsce sytuacją nagminną więc najwyraźniej wiesz o jakiej liczbie mowa. Mam usuwać konto i nigdy nie wracać jeśli pokażesz, że jednak nie jesteś idiotą mówiącym rzeczy bez pokrycia w rzeczywistości? Co to za absurdalny pomysł? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Czyli nie dość że jesteś debilem i hipokrytą to jeszcze tchórzem. Musisz mieć ciężko w życiu albo jako upośledzony być wspierany przez rodzinę. Nie zazdroszczę.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Tak, to na pewno dlatego nie udowodnisz że nie jesteś kompletnym idiotą, bo jestem tchórzem xD

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Udowodniłem już że jesteś idiotą. Usuń konto.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy nazwisko policjanta tez wymaga "zakrycia"?

 •  

  pokaż komentarz

  Żal będzie patrzeć jak nikt za to nie odpowiada. Babka co najwiecej namieszała zmarła w sobotę jako wolny człowiek. Teraz latami będziemy słuchać:
  Ja nie bilem
  Mnie tam nie było
  Przełożony kazał
  Nic nie pamiętam
  Sam się przyznał
  ....

  •  

   pokaż komentarz

   @abracadaver: I dlatego przyznania w ogóle nie powinno się brać pod uwagę. Chyba że ktoś nie aresztowany sam się zgłosi i chce kary. Inaczej to 99% wymuszone fałszywe. Dla psów logika jest taka. Oni w sumie tych ludzi znają i chodzi tylko o wykrywalność. Wrzuci sie biedakowi z 10 spraw nierozwiązanych i bilans się poprawi.

  •  

   pokaż komentarz

   @abracadaver: dlatego potrzebni nam są Święci z Bostonu, co załatwiali sprawę odpowiednio.

  •  

   pokaż komentarz

   @abracadaver Ty za to odpowiesz, ja za to odpowiem i każdy kto płaci tu podatki za to odpowie, bo oni sobie poumieraja, a odszkodowanie i tak trzeba będzie wypłacić z Naszych pieniędzy

  •  

   pokaż komentarz

   Inaczej to 99% wymuszone fałszywe

   @wuadek: a nie 88%?

  •  

   pokaż komentarz

   @Zamotamozalny: My za to nie odpowiemy. Co najwyżej kasa z naszych podatków pójdzie na odszkodowanie. Ale nawet jak dostanie 10 mln złotych (tego mu życzę) to budżet państwa nawet tego nie odczuje, to będzie jak ziarnko piasku rzucone na wiatr. Odpowiedzialność w tej sytuacji wyglądała by tak : Ten i ten bił i zmuszał do zeznań - 10 lat więzięnia. Ten i ten ukrywał dowody na niewinność - 10 lat więzienia. Sędzia który wydał wyrok - wyj##$ć z zawodu i pucha tak samo. Wszystkim zabrać emerytury, a kogo trzeba zdegradować. To by była chociaż cząstkowa sprawiedliwość.

  •  

   pokaż komentarz

   @abracadaver 10 lat plus zajęcie majątku na poczet odszkodowania.
   Za te 10 mln spokojnie mozna zrobic np remont kilku szkół

  •  

   pokaż komentarz

   @arbux: Nie. Jeżeli oskarżenie respektuje prawo do obrony to nie ma potrzeby przyznania. Wręcz odwrotnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zamotamozalny: Dlatego trzeba głosować na ludzi którzy chcą te zbrodnie rozliczać a nie na POPiS który takie zbrodnie zamiata pod dywan.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja ale to nie są osoby u władzy, tylko lokalni, którzy mają znajomości, w sprawie Komendy jeden z pytanych mieszkańców o to czy wiedzą kto to zrobił użył stwierdzenia "ten co ma bogatego ojca" czy jakoś tak

  •  

   pokaż komentarz

   @wuadek: Patologiczne postępowanie psiarni jest powszechnie znane ale jak sobie wyobrażasz prawo, które nie bierze pod uwagę przyznania się do winy? "Chyba że ktoś nie aresztowany sam się zgłosi", a jeśli przyzna się aresztowany to już nie bierzemy pod uwagę bo tak, bo jedna sprawa na tysiąc skończyła się niesprawiedliwym wyrokiem?
   Wystarczy rejestrować wszystkie przesłuchania, bez wyjątku. "Kamera się zepsuła"? To czekamy aż naprawią. "Niewyraźnie się nagrało"? To odrzucamy zeznania. I tyle, nie trzeba wprowadzać żadnych idiotyzmów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Dowody może? Zeznania innych osób. Wymuszanie przyznania praktycznie przeczy zasadzie prawa do obrony. W toku śledztwa trzeba potwierdzić bezsprzecznie zeznania. Poczytaj zresztą bo to znany temat. Z króla procesu przyznanie do winy zeszło do rangi równej zeznaniom z tortur. Sądzisz że przypalany człowiek nie przyzna się do zamachu na Kennedyego? Ja bym się przyznał. Niby potem w sadzie odwołasz, ale jak w kawale. Pieniądze się znalazły ale niesmak pozostał.

  •  

   pokaż komentarz

   @wuadek: Dowody i zeznania to swoją drogą, przecież nikt, z wymiarem sprawiedliwości włącznie nie twierdzi że samo przyznanie się jest wystarczające do wydania wyroku. Nawet w tym wyjątkowym przypadku tak przecież nie było.
   Wymuszenie przyznania to przestępstwo, a nie metoda śledcza - są na to odpowiednie paragrafy. Jasne, że w toku śledztwa trzeba potwierdzić zeznania i tak się właśnie robi. Po co mam czytać o takich oczywistościach?

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Bo w usa masz falę rewizji wyroków po badaniach dna dowodów. Prawie wszyscy ci ludzie się przyznali. Jeżeli masz prawo nie obciążać siebie a to robisz to jesteś schizolem albo ktoś to na tobie wymusza. Wygodnie było dla sądu i policji tak działać ale się skończyło. Przynajmniej w cywilizowanych krajach. Bo unas w Tym Kraju...

  •  

   pokaż komentarz

   Bo w usa masz falę rewizji wyroków po badaniach dna dowodów
   @wuadek: A u mnie za oknem się chmurzy i chyba będzie padać. Co to ma do rzeczy? xD

   Przyznam, że nie wiem o czym ty tak właściwie do mnie mówisz ani z czym polemizujesz. Ja nie twierdzę, że wymuszone zeznania to wartościowy dowód, wspomniałem tylko że odrzucanie z miejsca każdego przyznania się do winy, bo mogło zostać wymuszone jest idiotycznym absurdem.

   Przynajmniej w cywilizowanych krajach. Bo unas w Tym Kraju...
   Ale z malkontenctwem to z dala ode mnie. Wiem, że takie plucie na Polskę stało się bardzo modne, ale dla mnie to poniżanie samego siebie którym gardzę.

  •  

   pokaż komentarz

   poniżanie samego siebie którym gardzę.

   @Elaviart: Nie jesteś taki zły. Myśl pozytywnie. Może ritalin?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie. Jeżeli oskarżenie respektuje prawo do obrony to nie ma potrzeby przyznania. Wręcz odwrotnie.

   @wuadek: wrecz nieodwrotnie. przyznajesz sie i idziesz na wspolprace. dostajesz zlagodzenie kary. Opcja numer dwa - wsadza tylko ciebie, bo sie upuierasz a akurat na ciebie sa dowody.

  •  

   pokaż komentarz

   @wuadek: "A nie bo ty! ehehe pozamiatane"

   Ja p??@!$$e, z jaką gimbusiarnią ja tu próbuję dyskutować (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Biauek przy rejestracji obiecał ci że będzie lekko? To jest wykop. Tutaj bijo! Zjadajo kanapki i lejo do kapci. Lekko to już było. Nos do góry. Dodaj sobie kilka tagów na czarną, kilka osób i zobaczysz inny, spersonalizowany i piękny Twój Wymarzony Wykop. Pozdrowienia dla małżonki.

  •  

   pokaż komentarz

   @wuadek: O k!#!a, 6-letnia pół-zielonka próbuje mi tłumaczyć co to jest wykop xD
   Rozumiem, że taki popis jak wyżej wymaga przynajmniej jakiejś próby zachowania twarzy, wszak takie samozaoranie wyszydzano jeszcze zanim wykop podpisał umowę z naszą-klasą, ale robisz to źle świeżaku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Panie kolego. Chyba nie myśli pan że to pierwsze konto? A co do orania to mam w dupie osąd motłochu. Kilka osób tutaj cenię. Więcej nie. Reszta jak to tłum. Podlega prawom tłumu. Barany zawsze idą tłumnie...

  •  

   pokaż komentarz

   Chyba nie myśli pan że to pierwsze konto?
   @wuadek: Powiedział każdy świeżak na dłuuugo zanim zaczęliśmy zastanawiać się po co wykopywać obrazek czecha z domniemanym wielkim fiutem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Napiszę do Białka z wnioskiem o honorowe bordo dla ciebie. Albo kombatanckie rangi? Może banerki?

 •  

  pokaż komentarz

  Policjant... Ta służba ma w tym kraju przej!?%ne. Na własne życzenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_alexey: no jak jedynym sposobem osiągania wyników jest pałka policyjna to co się dziwić. Wymuszanie zeznań jest na porządku dziennym, albo przemocą fizyczną albo psychologiczna. I ludzie jeszcze to usprawiedliwiają mówiąc, że oni tylko to robią w przypadku kiedy mają pewność że ktoś jest winny. Jak się pójdzie do nich o coś to odrazu próbują Cię zbyć, bo im problemy stwarzasz. Pobili mnie okradli a jedyne co od nich usłyszeć można to: "jaka wartość mniej niż 400? to nie został pan okradziony. Leżał pan w szpiatlu ? nie to nie został pan pobity."