•  

  pokaż komentarz

  Wszyscy winni tylko nie Owsiak. Tak trudno było wynająć armatki wodne? kilkumilionowa inwestycja i żal postawić kilkanaście grzybków zraszających ludzi xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Zatwardzenie: po co? Jest powód, aby przywalić w PiS. Owsiak pcha się w politykę tak mocno, że niebawem zupełnie w niej przepadnie. To się robi obrzydliwe. W żadnym momencie nie potrafi się odciąć od polityki, ani podczas finału WOŚP, ani podczas Brudstocku. Fujka.
   Strażacy mogli im psiknąć tę wodę, zwłaszcza że było tam strasznie gorąco. Tylko, że strażacy nie pojechali tam po to, aby schładzać uczestników festiwalu, tylko w celu zabezpieczenia imprezy. To organizator imprezy powinien dbać o to, aby ludzie nie mdleli z gorąca, zamiast wysługiwać się strażakami.

  •  

   pokaż komentarz

   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Ale to pięknie wygląda jak manipuluje:

   https://pikio.pl/emocjonalne-wystapienie-owsiaka-na-koniec-woodstocku-nie-mow-mi-krwa/

   Nie mów mi k@%?a, że tu jest podwyższone ryzyko, tu w tym miejscu. Kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! – grzmiał Owsiak ze sceny do „gościa”, który nie będąc na miejscu, a setki kilometrów dalej, podejmował decyzje dotyczące organizacji festiwalu.

   Rok później:

   Panie Komendancie Przemysławie Gliński! Jest Pan bezlitosny! Jest mi tak smutno, że Pana decyzja jest bezwzględna, niepodlegająca żadnej dyskusji. A częścią tej decyzji był także zakaz przyjazdu do nas Ochotników z Pana rejonu, którzy chcieli nam pomóc! Jeżeli mówimy o podwyższonym ryzyku, to Pan je właśnie stworzył! Pana ludzie, którzy tutaj są, gotowi są do pomocy.

   Czyli festiwal spełnia wymogi bezpieczeństwa, kiedy strażak okaże łaskę. Super.

  •  

   pokaż komentarz

   Jest powód, aby przywalić w PiS. Owsiak pcha się w politykę tak mocno, że niebawem zupełnie w niej przepadnie.

   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Jaaaaaasne. PiS-mafia OD LAT próbuje zrobić z Owsiaka chłopca do bicia, z gatunku "celebryta-moralne zero co Tuska lubi", ale winny jest oczywiście Juras - bo ma czelność się przed tymi atakami bronić zamiast, jak posłuszny lemming, stać w kącie ze spuszczoną głową i przyjmować tę "zasłużoną" "krytykę".

   Tak ma, twoim zdaniem, apolityczność wyglądać? Partia rządząca robi z Owsiaka ostatniego bandytę, mogą srać na niego ile wlezie a on ma stać z boku i udawać że tego nie słyszy?

  •  

   pokaż komentarz

   @mnik1: apolityczność? Wystarczyłoby żeby na tym MiZYCZNYM festiwalu odpuścić sobie polityczna indoktrynacje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zatwardzenie: trudno! bo jak sie zydzi od wiekow to trudno :)

 •  

  pokaż komentarz

  Może jeszcze czerwony dywan? Organizator niech zajmuje się tymi sprawami, a nie oczekuje, że służby państwowe przyjadą i mu zrobią. Co za stado baranów. Niech wracają tarzać się w błocie.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy państwowa straż pożarna w ogóle może przyjmować takie zlecenia? Przecież to jest komercyjny festiwal.

  •  

   pokaż komentarz

   @doges: To nie było zlecenie tylko prośba a w tym przypadku wręcz powinni to zrobić bo w takim tłumie i w takim upale łatwo o udary słoneczne czy przegrzanie organizmu.W wielu miastach instaluje się kurtyny wodne żeby można było się ochłodzić ,taki deszcz z sikawki dałby ten sam efekt.Brak działania ze strony straży to szkodzenie ludziom których powinni chronić.

  •  

   pokaż komentarz

   @daromer wlasnie, prywatny organizator prywatnego festiwalu instaluje prywatne kurtyny wodne, a nie truje dupe strazy pozarnej, ktora nie po to tam jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @AkkA: No i co ,bardzo by to pana strażaka zabolało jakby polał trochę wody?Przecież nie zrobił tego nie dlatego że mu przepisy nie pozwalają tylko dlatego że się boi że władza da mu po łapach za kumanie się z Owsiakiem.Skoro strażacy lali wodę przez wszystkie poprzednie lata to czemu nie mieli by zrobić tego teraz.I nie mów mi że woda jest droga bo mogą ją wziąć z najbliższego zbiornika wodnego lub rzeki.Za darmo.

  •  

   pokaż komentarz

   @AkkA: @daromer: Straż jest od ratowania ludzi/mienia, gaszenia pożarów, a nie od chłodzenia kudłatych ćpunów i alkoholików na muzycznych imprezach o charakterze lewicowo anarchistycznym

  •  

   pokaż komentarz

   @Xsupermario: Widzę że twoje przekonanie o wyższości ludzi krótko ostrzyżonych nad długowłosymi przysłania ci zdrowy osąd sytuacji.Przede wszystkim trzeba być człowiekiem a nie biurwą.Skoro samochód straży pożarnej i tak stoi tam na placu koncertowym a w środku siedzi ekipa strażaków i się nudzi ew.słucha muzyki to nic by się nie stało jakby polali trochę wody.Ale dla ciebie najwyrażniej ważniejsze jest kto jest "prawakiem"a kto jest "lewakiem" niż bezpieczeństwo tych ludzi.Zresztą pewnie nie uwierzysz ale w tym tłumie są i lewacy i prawacy bo oni tam przyjechali dla muzyki a nie żeby manifestować politycznie.https://www.youtube.com/watch?v=DS4NbClmEGA

  •  

   pokaż komentarz

   @daromer: A jak coś się zapali itp to będą musieli zapieprzać po wode itp. Z resztą to jest czas...
   J wielokrotnie wygłaszał poglady polityczne na tych koncertach, wiec nie p$$#@#?, że niowe ma podtekstu politycznego.A a z komorowskim to tak się tylko lubią panowie

  •  

   pokaż komentarz

   @Xsupermario: Nudzisz chłopie ,weż relanium i zajmij się czymś mniej stresującym.

  •  

   pokaż komentarz

   @daromer: Neuroleptyki to może twoje ziomki z błota zażywają, bo od tego chlania/ćpania musi ich nieźle telepać po powrocie w woodstocku

  •  

   pokaż komentarz

   @Xsupermario: Ty naprawdę jesteś mądry inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°).Trzy godziny na wykopie czas zamknąć konto smyku i wracać na podwórko.

  •  

   pokaż komentarz

   @daromer: ja zadzwonię na straż żeby mi basen napełnili bo gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @daromer a niby z jakiego to powodu miałby zużywać publiczne zasoby dla bandy ludzi, która jest tam z własnej woli i nikt ich nie zmusza do stania na tym upale?

  •  

   pokaż komentarz

   To nie było zlecenie tylko prośba
   @daromer: Więc powinno się liczyć z możliwością odmowy jej spełnienia.

   Brak działania ze strony straży to szkodzenie ludziom których powinni chronić.
   @daromer: Brak działania, które polega na laniu wody na ludzi? Walnij się w główkę... Ich priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo pożarowe, a także kierowanie ewentualną akcją ratowniczą na terenie festiwalu i w okolicy.

   No i co ,bardzo by to pana strażaka zabolało jakby polał trochę wody?
   @daromer: No tak, bo ta woda to w celu schłodzenia ludzi, a nie ewentualnego gaszenia pożarów. Wiesz, że zbiornik na wodę ma ograniczoną pojemność i nie powinno się jej marnować na tworzenie błota? Jej przeznaczeniem jest gaszenie pożaru, o który w takim tłumie i takim upale nietrudno (wystarczy niedopałek, rzucona gdzieś butelka i tragedia gotowa).

   bo mogą ją wziąć z najbliższego zbiornika wodnego lub rzeki.Za darmo.
   @daromer: No tak, a potem w czynie społecznym i w wolnym czasie wyczyścić z osadów zbiornik na wodę. Bo ta z rzeki tak samo czysta jak wodociągowa, która jednak za darmo nie jest...

   Ale dla ciebie najwyrażniej ważniejsze jest kto jest "prawakiem"a kto jest "lewakiem" niż bezpieczeństwo tych ludzi.
   @daromer: Właśnie z uwagi na bezpieczeństwo pożarowe uczestników imprezy strażacy nie zużywają tej wody na głupoty.
   Weź też pod uwagę wyznawco jurka, że z tego rejonu mnóstwo zastępów wyjechało pomagać do Szwecji. Komendant podjął słuszną z jego punktu widzenia decyzję, żeby nie marnować czasu pozostałych ekip na durne widzimisię organizatora jak tu wyżej pisano "komercyjnego festiwalu", bo pozostałe jednostki mają być gotowe na natychmiastowe działanie. Wtedy nie ma czasu na "tankowanie" choćby z rzeki...

  •  

   pokaż komentarz

   @daromer: Absolutnie im nie wolno. Woda w wozie strażackim służy do radzenia pożaru. Pan strażak se popsika a później w razie pożaru dupa. Owsiak za to nie beknie.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze brakuje żeby z publicznych środków bydło zraszać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na leżenie w gównie jakoś kasę mają

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu ten pajac od świń tarzających się w błocie.