•  

  pokaż komentarz

  Topienie Marzanny: Tak dawniej obchodzono pierwszy dzień wiosny
  ... słyszałem o przypadku że gość spalił kukłę zamiast ją utopić i miał przez to spore problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak byłem w podstawówce to chodziliśmy topić marzannę w rzece. Z panią nauczycielką mieliśmy wcześniej zajęcia, gdzie wszyscy razem robiliśmy ją z gałęzi, trawy zeschnietej, kwiatów, kasztanów, liści. Malowaliśmy ładnie, ubieraliśmy w kolorowe łaszki. Nastepnie szliśmy nad rzekę, całą klasą, z panią nauczycielką. Najpierw pani nauczycielka wyciągała butelkę wina i fajki. Ciągnęła z gwinta łapczywie, pół butelki na raz. Później częstowała nas fajkami, kto chciał go brał. Następnie rozbierała się do naga i zaczęła tańczyć, my razem z nią. Jej jędrne białe piersi twardniały i pokrywaly się gęsią skórką, była w końcu wczesna wiosna.
  Gdy pani Marzenka tańczyła w swym rytuale witania wiosny, grupka uczniów podpalała marzannę wzniecając przy tym pożar traw. Pani Marzenka nie krzyczała bo było jej ciepło. Jedni gasili pożar, inni w tym czasie wrzucali kukłę do rzeki. Płonąca marzanna odplywała w dal ciagnąc za sobą stróżkę dymu. Pani Marzenka obaliła już całe wino i postanowiła podzielić los marzanny. Stanęła na na brzegu i powoli zaczęła się zanurzać. Popływała tak ze 20 minut po czym wyszła na brzeg. Niestety jej ubrania spłonęły, czego chyba nikt nie zauważył. Na szczęście blisko była plebania i koleżanki z klasy pobiegły po jakieś ubrania dla pani nauczycielki. Późnie coś tam się jeszcze działo, ale nie będę sie rozpisywał.

  •  

   pokaż komentarz

   wspaniala historia choc jestem zszokowany niefrasobliwoscia tej nauczycielki, mam nadzieje ze bylo chociaz 2 rodzicow jako opiekunowie. Dzis niestety pani Marzena mialaby postawione zarzuty prokuratorskie i poszla siedziec na wiele lat- tak na goraco- brak opiekunow, brak pozwolenia na zgromadzenia publiczne, promowanie pornografii ( chyba ze byla lesbijka to wtedy spoko bo to promowanie tolerancji) , brak ratownika a w konsekwencji narazanie mlodziezy na utopienie co jest proba usilowania zabojstwa. jako wisienka na torcie zeby dociagnac z wyrokiem do dozywocia- niszczenie przyrody i ploszenie ptactwa lesnego w obszasze natura 2000, usilowanie podpalenia lasu i obraza wyrazona poprzez szkalowanie osob publicznych przy uzyciu kukly marzanny.

 •  

  pokaż komentarz

  Serio już się tego nie robi? Wczoraj moja córka była z grupą zerówkową w parku nad rzeczką i jak najbardziej topili Marzannę.

 •  

  pokaż komentarz

  Moja tesciowa ma na imie Marzanna, niktbjej nie utopil