•  

  pokaż komentarz

  już wolałbym żeby mnie adoptowała para gejów niż żebym teraz miał sp%#$@!?one życie przez psychiczną matkę i ojca który nas porzucił jak miałem 5 lat

 •  

  pokaż komentarz

  Ci "dziennikarze" różnych mediów narodowych to w większości bieda umysłowa. Są gaszeni jak pety za każdym razem, gdy przyjdzie im rozmawiać z choć trochę inteligentnym człowiekiem, który ma inny pogląd na świat, niż oni.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: To - w mniej czy bardziej ostrej formie - ogólna cecha współczesnej prawicy. Tak jak media "liberalne i lewackie" jak TVN czy Tok FM od zawsze zapraszają na żywo w prime timie rozmaitych czołowych PiSowców, to nie uświadczysz tego w Republice, Radiu Maryja, itp. Czasem, ale bardzo rzadko, zaproszą kogoś z trzeciego szeregu z opozycji, ale co do zasady kiszą się we własnym gronie i ew. komentują wycinki wypowiedzi z innych źródeł.

   Pewne wizje świata po prostu się nie bronią w warunkach wolności wymiany argumentów.

   BTW: ciekawostka. Jestem (a raczej już byłem, bo nie wyrabiam z nimi) regularnym słuchaczem ortodoksyjnie pisowskiego Klubu Ronina i w jednym ze spotkań jego szef, Józef Orzeł, opowiadał, jak jeszcze przed 2010 (czyli zanim zaczęli wrzucać na YT) zaprosili generała Dukaczewskiego (dla tych co nie wiedzą - samiusieńki szef WSI) i, tak przynajmniej wynika z relacji Orła, zgasił ich tam wszystkich naraz w dyskusji. Orzeł twierdził coś w stylu, że zaprosił ich, żeby wiedzieli, jak sprytna i cwana jest druga strona i jak łatwo być przekabaconym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   Szkoda że nie ma wideo w Internecie, chciałbym zobaczyć ten materiał.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak jak media "liberalne i lewackie" jak TVN czy Tok FM od zawsze zapraszają na żywo w prime timie rozmaitych czołowych PiSowców,

   @eoneon: No prosze, stały słuchacz radia Maryja, Tok FM, klubu ronina. Widz TVNu i republiki. Ja się pytam, kto za ciebie pszyrkę skrobie smyku? :>

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Tak jest z każdą telewizją i dziennikarzami bez różnicy na stronę lewą i prawą. Zawsze gdy trafia na osobę o trochę większej inteligencji to są gaszeni.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja się pytam, kto za ciebie pszyrkę skrobie smyku?

   @hanka_jeszcze_dziewica: Nie ma to jak rzeczowy argument w dyskusji.

  •  

   pokaż komentarz

   Ci "dziennikarze" różnych mediów narodowych to w większości bieda umysłowa. Są gaszeni jak pety za każdym razem, gdy przyjdzie im rozmawiać z choć trochę inteligentnym człowiekiem, który ma inny pogląd na świat, niż oni.

   @lewoprawo: polecam oglądnąć czy poczytać trochę kanałów z lewej strony tudzież centrum, bo chyba za dużo prawicy oglądasz/czytasz i wydaje się, że możesz mieć nieco niedokładny obraz rozkładu tej biedy umysłowej.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma to jak rzeczowy argument w dyskusji.

   @Kryspin013: Argument jest w pierwszej części wypowiedzi. Odbiorca zrozumiał, dlatego nie odpisał, ty odpisałeś... i to jest twój argument w dyskusji?

  •  

   pokaż komentarz

   @wioslarz-umyslow: Słucham i czytam media ze wszystkich stron, więc mam bardzo klarowny i obiektywny obraz. W mojej opinii największa bieda umysłowa panuje właśnie wśród tych rozmaitych "narodowych" telewizjach na youtube.
   Ich podstawowy problem polega na tym, że po prostu nie mają zielonego pojęcia jak rozmawiać z ludźmi o odmiennej opinii. W tych ich telewizjach w kółko zapraszani są goście o takich samych poglądach, z którymi zgadza się również "dziennikarz". A "wywiad" polega na tym, że wzajemnie klepią się po pleckach i narzekają na bliżej nieokreślone lewactwo.

   W innych mediach przynajmniej od czasu do czasu silą się na jakiś pluralizm i zapraszają kogoś o odmiennym zdaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @eoneon: Pozdrawiam masochistę z podobnym skrzywieniem. Dla mnie najlepszy moment w Klubie Ronina był podczas spotkania z Bartłomiejem Radziejewskim. Jakiś dziadek zapytał go na koniec czy należał do PZPR. Kłopot w tym, że Radziejewski urodził się w 84...

  •  

   pokaż komentarz

   i to jest twój argument w dyskusji?

   @hanka_jeszcze_dziewica: Robię sobie offtop zwracam uwagę na brak meteorytyki w twoim komentarzu. Więc niech ci już będzie, że odpowiem ci na całość.

   No prosze, stały słuchacz radia Maryja, Tok FM, klubu ronina. Widz TVNu i republiki. Ja

   Trzeba być stałym słuchaczem, żeby zauważyć pewne "prawidłowości" w wywiadach wymienionych stacji (jakiekolwiek by one nie były - w tej kwestii się nie wypowiadam).

   Ja się pytam, kto za ciebie pszyrkę skrobie smyku? :>

   Wow, argumentum ad wiekum. Klasycznie gdy już nie masz o co się przyj$$@ć.

   I to wszystko w komentarzu w którym zamieściłeś jedynie dwa zdania.

  •  

   pokaż komentarz

   Argument jest w pierwszej części wypowiedzi. Odbiorca zrozumiał, dlatego nie odpisał

   @hanka_jeszcze_dziewica: Proszę o powstrzymanie się przed pokusą bycia moim rzecznikiem.

   Nie odpisałem, bo jesteś irytującym trollem, niemniej korzystając z okazji zareklamuję swoje rekomendacje w profilu, gdzie polecam sporo dobrych mediów i zdradzam, jak być dobrze zorganizowanym, by mieć czas na ich konsumpcję ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   Tymczasem: miejsce Cheatera na czarnolisto się zwolniło, więc zapraszam.

  •  

   pokaż komentarz

   Ich podstawowy problem polega na tym, że po prostu nie mają zielonego pojęcia jak rozmawiać z ludźmi o odmiennej opinii. W tych ich telewizjach w kółko zapraszani są goście o takich samych poglądach, z którymi zgadza się również "dziennikarz".

   @lewoprawo: W TVPiS pewnie tak jest, ale nie we wszystkich „prawicowych” tak to wygląda. Niemniej zgadzam się, że oni nie mają pojęcia jak rozmawiać (nawet nie tylko z oponentami, czasami we własnym sosie jak rozmawiają to wygląda to jak parodia). Moim zdaniem wpłynął na to fakt, że w telewizji przez dziesięciolecia była tylko jedyna słuszna linia i to ona edukowała warsztat. Teraz pojawia się więcej głosów, są to ludzie jak piszesz, nieobyci, czasem niekumaci i muszą się uczyć (także zarządzający, którzy zatrudniają takie miernoty).

   Dotychczasowa gwardia dziennikarzy z małymi wyjątkami, opanowała za to bardzo dobrze robienie z oponenta kretyna w elegancki sposób, manipulując kontekstem, przerywając itd. Fakt, minie trochę za nim te poziomy się wyrównają na wszystkich frontach.

  •  

   pokaż komentarz

   pokaż spoiler Ukryty tekst...> Trzeba być stałym słuchaczem, żeby zauważyć pewne "prawidłowości" w wywiadach wymienionych stacji (jakiekolwiek by one nie były - w tej kwestii się nie wypowiadam)


   @Kryspin013: W tym wypadku "pewnymi prawidłościami" są konkretni goście, odpowiedz sobie sam.

   "bo jesteś irytującym trollem"

   @eoneon: Od człowieka o twojej zdolności wyciągania wniosków, brzmi to wręcz jak słodki komplement.

   "Tymczasem: miejsce Cheatera na czarnolisto się zwolniło, więc zapraszam. "
   Moja córka ma podobną reakcję obronną, ale ona pięć lat :)

  •  

   pokaż komentarz

   W tym wypadku "pewnymi prawidłościami" są konkretni goście, odpowiedz sobie sam.

   @hanka_jeszcze_dziewica: Ale ja nie dyskutuję o gościach. Napisałem, że zrobiłem offtop nie w temacie i tylko się czepiam twojej miernej formy argumentacji a ty cały czas zmieniasz temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @wioslarz-umyslow: > W TVPiS pewnie tak jest, ale nie we wszystkich „prawicowych” tak to wygląda

   To poproszę o przykład takich prawicowych mediów trzymających klasę i jakiś przykład wywiadu z kimś o poglądach lewicowych. Ja Ci mogę zalinkować np. Grzegorza Brauna w lewicowym radiu TOK FM:
   Teraz poproszę o alternatywny przykład lewicowego gościa w prawicowym medium, żeby udowodnić jego pluralizm. Masz tam jakiś odcinek wRealu24 albo Mediów Narodowych? Czy może jeszcze coś innego masz na myśli?

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Ale ja nie dyskutuję o gościach. Napisałem, że zrobiłem offtop nie w temacie i tylko się czepiam twojej miernej formy argumentacji a ty cały czas zmieniasz temat.

   @Kryspin013: Ja dyskutuję o gościach, i ewidentnie widzę że masz problem z nadążeniem za tematem.

  •  

   pokaż komentarz

   ewidentnie widzę że masz problem z nadążeniem za tematem.

   @hanka_jeszcze_dziewica: Nope, ewidentnie ty masz. Przeczytaj jeszcze raz naszą całą dyskusję bo nie chce mi się powtarzać. Maz argumentację na poziomie dziecka. Zamiast odnieść się merytorycznie to sugerujesz oponentowi wiek w okolicach gimnazjum a później nazywasz to wszystko argumentacją. Tylko do tego się przyczepiłem.

  •  

   pokaż komentarz

   @wioslarz-umyslow: To najpierw piszesz coś takiego:

   W TVPiS pewnie tak jest, ale nie we wszystkich „prawicowych” tak to wygląda.

   Ja proszę o jakiś przykład tych prawicowych mediów "lepszych od TVPIS", a Ty mi linkujesz TVP? Szczerze mówiąc już się pogubiłem w tym, co mi chcesz przekazać. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @eoneon: u nas nie ma prawicy, to jakiś katonacjonalistyczny twór

  •  

   pokaż komentarz

   ale co do zasady kiszą się we własnym gronie i ew. komentują wycinki wypowiedzi z innych źróde

   @eoneon: Bo uwielbiają klepać się po pleckach i przekrzykiwać się w swoich teoriach nadciagającego zła. Jak ten wujek z pasty, który tylko czeka AŻ TO WSZYSTKO p?#!@%#NIE i powie A NIE MÓWIŁEM!?

   W innych mediach przynajmniej od czasu do czasu silą się na jakiś pluralizm i zapraszają kogoś o odmiennym zdaniu.

   @lewoprawo: Nawet dzisiaj rano oglądałem na TVN24 poranne wydanie gdzie redaktorka jechała z posłem PO bo jako jedyni nie pokazali listy kandydatów i naciskała go kiedy to zrobią, dlaczego, czego się obawiają i żeby się zadeklarował. A przecież TVN miał być czołową szczujnią PO itd XD Już to widzę w TVP albo pseudo mediach prawicowych (bo z prawicą oprócz konserwatyzmu to nie ma żadnego związku).

  •  

   pokaż komentarz

   sugerujesz oponentowi wiek w okolicach gimnazjum a później nazywasz to wszystko argumentacją

   @Kryspin013: Przeczytaj jeszcze raz moje komentarze, dwa razy wspomniałam ci iż argumentacja to pierwsza część wypowiedzi i na dziecinny przytyk również się miejsce znalazło. Tyle. Prawda że proste? Zakładam, że dalej nie roumiesz :)

   PS. "smyku" to zdecydowanie nie gimnazjum, ale jakże mógłbyś na to wpaść :*

 •  

  pokaż komentarz

  Pani stała sobie po "prawackiej" stronie barykady, wyglądała na łagodną sarenkę a tu takie zaskoczenie pana "redaktora" XD Co do argumentu o wychowywaniu przez parę jednopłciową, to kto mi wytłumaczy, w czym jest lepsze dla dziecka bycie wychowywanym w przybytku zwanym domem dziecka wraz ze sporą grupą obcych dzieci przez 2 obce panie na zmianę, dla których to jest tylko praca? Tak miałyby przynajmniej rodzinę, no ale dzieci z domu dziecka nikt o zdanie nie pyta, co by wolały, a RPD najchętniej zlałby je pasem za odmienne zdanie od jego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ten "dziennikarz" to jak NPC z niedopracowanego skryptu jechał i trafił na kogoś bardziej wygadanego XD

 •  

  pokaż komentarz

  Widzialem juz tego "dziennikarza" przy okazji innej parady (tej z tym typem co mial ksywe Chimera) i koles prezentuje typowo pisowskie podejscie do sprawy, czyli zero jedynkowe my przeciwko nim i to probuje ludziom wciskac. Nawet jak ktos jest pozytywnie/neutralnie nastawiony do tych parad to wyjezdza z adopcja dzieci i stara sie antagonizowac. Typowy prawacki zjeb w akcji.
  Nie popieram marszy z golymi dupami i nie chcialbym aby homoseksualisci adopotowali dzieci, ale tez nie popieram przemocy wobec nich i nie przeszkadza mi ze mlodzi (ubrani) ludzie sobie przejda w sobote przez miasto manifestujac swoja innosc albo ze chcieliby byc normalnie traktowani. I sadze ze takich ludzi jest wiekszosc, po prostu posrodku, a ten dziennikarzyna ma z tym problem i wymaga od ludzi jakichs radykalnych postaw i stara sie nakrecac. Ladnie go ta laska zgasila, az milo bylo popatrzec.