•  

  pokaż komentarz

  a na roksie za 150zl od wyboru do koloru :)))

 •  

  pokaż komentarz

  @ChadimusPrzegrywus:
  Tyle Twoja teoria.
  A praktyka? Kobiety w wieku 30 kilku i 40 kilku lat dbają o siebie i pozostaja w duzej większości piękne. A mezczyzni w tym samym wieku tyją, łysieją i popadają w degrengoladę lub pesymizm, niewielu pozostawia w sobie te chłopięcą radosc zycia, o atrakcyjności fizycznej nie wspominając.
  Nowe czasy, nowy wygrywający oręż.

  Don't fight with the rules. Flow with the rules.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ziomalina: Nie umiesz czytać chyba, nigdzie nie mówię że większość mężczyzn jest zadbana. Brak dbania o siebie i zgorzknienie jak najbardziej pasuje do tego co piszę, i dotyczy to głównie mężczyzn którzy zostali "zostawieni" przez kobiety w latach młodzieńczych.

   A te wszystkie zadbane 30 i 40 letnie kobiety kończą same, bo nie są atrakcyjne wystarczająco dla typa który może wyrwać 20(czyli typa który by im się podobał), a coraz częściej Ci faceci którzy typowo by byli "betabankomatami" tracą zainteresowanie lataniem za 30 które w ich młodych latach by na nich nawet nie spojrzały, nie interesuje ich poprawianie swojego statusu społecznego bo widzą że nawet jakby udało im się skończyć w związku to będą traktowani jako ktoś do ustatkowania się tylko, a nie kogoś z kim chciało się być. ¯\_(ツ)_/¯

   Ostatecznie to kobiety przegrywają najbardziej na tym wbrew pozorom, bo mężczyzn często sobie dużo lepiej radzą z samotnością.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ziomalina: bo muszą dbać w tym wieku, dla Was to ostatni dzwonek by złapać jakiegoś sensownego faceta. Masz rację że dużo facetów w tym wieku co napisałaś przestaje o siebie dbać ale jeżeli ktoś jest trochę ogarnięty to z wiekiem jego wartość wzrasta, status, finanse, doświadczenie. Jednym słowem z czasem tracicie a my zyskujemy. Taki mamy klimat.

 •  

  pokaż komentarz

  Beka z ruchania- jak k@??a to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja p!#$#?@e. Jakies k@??a dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no k@??a, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie k@??a ruchanie to jakiś kabaret j@%%ny a potem jeszcze te śmieszne ruchy w pochwe, i wymienianie się jakimiś zj@%%nymi płynami, lizanie rowa itd. Na dodatek j?$?! niektórym stamtąd a przy erekcji wypływa Ci ten p!#$#?@ony magiczny płyn i od razu odechciewa się ruchać, zastanawiasz się co ty odj@%%łeś jeszcze jakieś k@??a przytulanie no ja p!#$#?@e trzymajcie mnie, p!#$#?@one poj@%%ne ludzkie instynkty widzisz nagiego człowieka innej płci i od razu ten śmieszny mięsny fiflak między nogami staje do góry przecież to jest śmieszne k@??a mać czemu ludzie nie rozmnażają się bezpłciowo?

  Prawdziwe przyjemności to nauka, słuchanie muzyki, czytanie książek, podróże a nia jakieś p!#$#?@one instynkty plebejskie czyli poruchać, popić i poćpać, k@??a przecież seks nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie j?$?! się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble z epoki socjalizmu, cebulacka kołdra i stary dywan no super romantyczna atmosfera k@??o! W 90% przypadków tak to wygląda, jak sobie próbuje siebie wyobrazić z perspektywy 3 osoby to k@??a nie mogę- jak bym w trakcie ruchania o tym myslał to bym się zesrał ze śmiechu.

  j@%%ć ludzi

 •  

  pokaż komentarz

  Jakie czasy by nie były zawsze mówią, że "BUMM" :-) Jak jest dobrze to mówią, że "BUMM", a jak źle to, że "COŚ PIE ... ŁO" :-) I też prawda :-)