•  

  pokaż komentarz

  "milcząca do tej pory większość" o k!%!a to już chyba jest jakiś platynowy goebbels

  •  

   pokaż komentarz

   @patrollo2: ale judzą... chcą koniecznie doprowadzić do rozbicia, chociaż sprawa jest oburzająca dla każdego. Wszystkich normalnych w tym kraju będą zaraz nazywać "radykalną lewicą" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @patrollo2

   "milcząca do tej pory większość" o k$@$a to już chyba jest jakiś platynowy goebbels

   Sondaże pokazują minimalne zmiany poparcia. Jeżeli myślisz że rozruchy i przemoc i pogarda i wandalizm mają poparcie większości to się naprawdę grubo mylisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrollo2: Skoro pis chce uciszyć nimi protesty to chyba skrót ONR trzeba teraz czytać jako On Niewinne Ręce.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: Od dawna milczącą większością są ludzie mający na kościół i jego "moralność" wywalone w tym katolickim kraju. Katolickość Polaków to jest mit który właśnie pada. To nie zaczęło się teraz. Wypisywanie dzieci z religii, coraz większa ilość słubów cywilnych, lub braku jakichkolwiek ślubów, odmawianie rodzinie uczestnictwa w kościelnych uroczystościach itd. Ludzie się budzą. 20 lat temu jak nie byłeś katolikiem to Cię wytykali palcami, więc ludzie dla świętego spokoju nawet jeśli krytykowali kościół to po cichu. Słynne "co ludzie powiedzą" już nie obowiązuje, a teraz ludzie wkurzeni na kościół zobaczyli ilu ich jest i poczuli siłę. To ośmieli kolejnych, bo lista sk$%#ysyństw tej instytucji w Polsce jest bardzo długa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh

   @lazzyday: Od dawna milczącą większością są ludzie mający na kościół i jego "moralność" wywalone w tym katolickim kraju. Katolickość Polaków to jest mit który właśnie pada. To nie zaczęło się teraz. Wypisywanie dzieci z religii, coraz większa ilość słubów cywilnych, lub braku jakichkolwiek ślubów, odmawianie rodzinie uczestnictwa w kościelnych uroczystościach itd. Ludzie się budzą. 20 lat temu jak nie byłeś katolikiem to Cię wytykali palcami, więc ludzie dla świętego spokoju nawet jeśli krytykowali kościół to po cichu. Słynne "co ludzie powiedzą" już nie obowiązuje, a teraz ludzie wkurzeni na kościół zobaczyli ilu ich jest i poczuli siłę. To ośmieli kolejnych, bo lista sk?!!ysyństw tej instytucji w Polsce jest bardzo długa.

   Laicyzacja i letni katolicyzm to jedno, poszanowanie dla ogólnie światopoglądu i kultury katolickiej to drugie. Poza tym każda rewolucja zaczyna się w miastach, gdzie moralność ludzi odbiega mocno od ludzi z terenów wiejskich i małomiasteczkowych. To samo miało miejsce z BLM na Zachodzie. Do tego dochodzi pandemia, niechęć do niekompetencji rządu i ogólna frustracja. Wszystko to wzmaga demoralizację. Sondaże póki co nie pokazują prawie żadnej zmiany w poparciach.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: I nie pokażą. Nie drastyczną w każdym razie. Natomiast złamano definitywnie ten domyślny szacunek jaki Polak ma mieć do kościoła. To założenie, że nawet jak nie jesteś wierzący to jednak właśnie światopogląd katolicki jest ok, kościołowi i księżą należy się szacunek, bo historia, bo kultura bo pokolenie JP2.
   Letni katolicy też sobie od dawna wybierali z religii co chcieli. Na aborcję się jeździło do Czech, zakaz antykoncepcji praktycznie wszyscy mieli w dupie, mieszkanie bez ślubu jest oczywistością od lat i tak to się toczyło. Kościół wnerwiał ludzi przepychaniem wolnych od handlu niedziel, przykładami przewalania kasy, pedofilią, ale wszyscy wiedzieli, że kościół jest nie do ruszenia. Tak było, jest i będzie.
   A tu bum. Księża otwartym tekstem słyszą wyp@$?@!?ać, można wejść do kościoła i drzeć ryja, ulice są pełne ludzi którzy nie chcą już nawet dyskutować i jedyne co mają do powiedzenia kościołowi to wyp@$?@!?ać. To się nie stało z dnia na dzień, ale teraz mówienie o Polsce jako o kraju w 90% katolickim zaczęło być ewidentną bzdurą i politycy zdadzą sobie z tego sprawę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh

   @lazzyday: I nie pokażą. Nie drastyczną w każdym razie. Natomiast złamano definitywnie ten domyślny szacunek jaki Polak ma mieć do kościoła. To założenie, że nawet jak nie jesteś wierzący to jednak właśnie światopogląd katolicki jest ok, kościołowi i księżą należy się szacunek, bo historia, bo kultura bo pokolenie JP2. Letni katolicy też sobie od dawna wybierali z religii co chcieli. Na aborcję się jeździło do Czech, zakaz antykoncepcji praktycznie wszyscy mieli w dupie, mieszkanie bez ślubu jest oczywistością od lat i tak to się toczyło. Kościół wnerwiał ludzi przepychaniem wolnych od handlu niedziel, przykładami przewalania kasy, pedofilią, ale wszyscy wiedzieli, że kościół jest nie do ruszenia. Tak było, jest i będzie. A tu bum. Księża otwartym tekstem słyszą wyp$$#?$?ać, można wejść do kościoła i drzeć ryja, ulice są pełne ludzi którzy nie chcą już nawet dyskutować i jedyne co mają do powiedzenia kościołowi to wyp$$#?$?ać. To się nie stało z dnia na dzień, ale teraz mówienie o Polsce jako o kraju w 90% katolickim zaczęło być ewidentną bzdurą i politycy zdadzą sobie z tego sprawę.

   Jestem przerażony tym co się dzieje, ale z wyrokiem poczekam aż opadnie kurz. Nie mam powodów na razie żeby sądzić że Noc Kryształowa w Kościołach nie wynika z kompletnego fanatyzmu miejskiej lewicy i liberałów.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: jakiego fanatyzmu? Każda rewolucja działa w ten sam sposób. Coraz większą grupa ludzi czuje się coraz bardziej sfrustrowana ale nie ma odwagi nic z tym zrobić. W pewnym momencie dochodzi do przesilenia i ta grupa okazuje się większą i silniejsza niż się wydawało jeszcze dzień wcześniej i daje wyraz swojej frustracji. Nawet gdyby teraz zaczęto palić kościoły to nie byłby żaden fanatyzm, a zwyczajny wk%#!. Zemsta za lata siedzenia pod butem.
   Kościół w tej chwili uosabia wszystko co jest nie tak z Polską (oczywiście dla młodych ludzi w dużych miastach). Nie tylko podejście do aborcji, ale każdy raz kiedy zostali zmuszeni przez rodziców do pójścia na mszę, kiedy rodzina cisnęła na chrzeczenie dzieci, ale również to jaka władza wygrywa konsekwentnie wybory i jakie wartości próbuje im wcisnąć, ale też tego jaki ten rząd jest nieudolny i obłudny.
   Aborcja sprawiła że tylko że poczuli siłę, bo o ile np w wyborach prezydenckich podział był 50/50 z masą podziałów wewnętrznych, o tyle w tej kwestii ogromną większość Polaków jest po tej samej stronie i w okół tego można się zjednoczyć pod jednym bardzo popularnym ostatnio hasłem. To jest bardzo odświeżające uczucie ¯_(ツ)_/¯ Ludize zawsze tacy byli I będą. Po komunie obalali pomniki, czy mury. Niszczenie kościołów jest dokładnie tym samym o ile te kościoły są symbolem znienawidzonej władzy czy doktryny. A są. Nie twierdzę że to mądre, ale jest zrozumiałe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh

   @lazzyday: jakiego fanatyzmu? Każda rewolucja działa w ten sam sposób. Coraz większą grupa ludzi czuje się coraz bardziej sfrustrowana ale nie ma odwagi nic z tym zrobić. W pewnym momencie dochodzi do przesilenia i ta grupa okazuje się większą i silniejsza niż się wydawało jeszcze dzień wcześniej i daje wyraz swojej frustracji. Nawet gdyby teraz zaczęto palić kościoły to nie byłby żaden fanatyzm, a zwyczajny wk?@@. Zemsta za lata siedzenia pod butem. Kościół w tej chwili uosabia wszystko co jest nie tak z Polską (oczywiście dla młodych ludzi w dużych miastach). Nie tylko podejście do aborcji, ale każdy raz kiedy zostali zmuszeni przez rodziców do pójścia na mszę, kiedy rodzina cisnęła na chrzeczenie dzieci, ale również to jaka władza wygrywa konsekwentnie wybory i jakie wartości próbuje im wcisnąć, ale też tego jaki ten rząd jest nieudolny i obłudny. Aborcja sprawiła że tylko że poczuli siłę, bo o ile np w wyborach prezydenckich podział był 50/50 z masą podziałów wewnętrznych, o tyle w tej kwestii ogromną większość Polaków jest po tej samej stronie i w okół tego można się zjednoczyć pod jednym bardzo popularnym ostatnio hasłem. To jest bardzo odświeżające uczucie ¯(ツ)/¯ Ludize zawsze tacy byli I będą. Po komunie obalali pomniki, czy mury. Niszczenie kościołów jest dokładnie tym samym o ile te kościoły są symbolem znienawidzonej władzy czy doktryny. A są. Nie twierdzę że to mądre, ale jest zrozumiałe.

   Jesteś szalony. NIC nie usprawiedliwia ataku na Świątynie ani tym bardziej ich palenia. To jest terroryzm, a nie "wkurw". Ludobójstwa też bronisz, bo naziści byli wk?@@ienj judeobolszewizmem a komuniści starym porządkiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: Nie usprawiedliwiam tylko tłumaczę ze to nie jest fanatyzm. Fanatyczką to jest Godek która pomimo tego że wiedziała co się stanie i że dalej będzie dokładnie tyle samo aborcji jak nie w Polsce to w Czechach to musiała dopiąć swego.

   Tłum na ulicach i w kościołach jest wściekly i niszczy to co tą wściekłość symbolizuje. I tak, owszem. Podczas rewolucji czy to francuskiej czy bolszewickiej ludzie nie wgłębiali się w ideologię. Byli zwyczajnie wk%!#ieni. Za Solidarności tak samo. Co więcej wszyscy meli rację, a że każdą rewolucję ktoś mądrzejszy wykorzysta do swoich celów to inna sprawa ¯(ツ)/¯
   Nie wiem gdzie Ty tu widzisz usprawiedliwienie.
   Ja kościołów palić nie zamierzam, nawet nie wiem czy chciałoby mi się pójść na pokojowy protest (gdybym był w Polsce), samą aborcję uważam za zerowy problem (jestem że sląska, nawet po tabletkę 72h szybciej pojechać A4 do Ostravy niż łazić po receptę).
   Natomiast pamiętam dwie szkoły katolickie w których byłem, pamiętam cyrk z wypisaniem się z religii w liceum (już w szkole publicznej), pamiętam jak mnie chciała rodzina na chrzestnego zeszłym roku i próbowali przekonać żebym odpieprzał jakiś cyrk udając wierzącego w kościele, wreszcie pamiętam dzięki komu polską rządzi PiS i kto szczuł na ludzi z ambon, pamiętam przekręty Rydzyka przez wiele wiele lat z którymi żadna władza nic nie zrobiła. Oj no i pamiętam o tej drobnej sprawie z pedofilią. Buta i bezkarność na każdym kroku.
   Tak więc teraz siedzę sobie kilka tysięcy km od Polski i uśmiecham się z nad kieliszka( ͡° ͜ʖ ͡°) cywilizowane to nie jest, ale rozumiem bo też tych sk%!#ysynów nienawidzę.

   BTW terroryzm polega na używaniu strachu do osiągania celów politycznych. Gdyby wzięli zakładników w tym kościele i powiedzieli że ich rozstrzelają jeśli TK nie zmieni orzeczenia to byłby terroryzm. Trzymajmy się definicji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh

   Celem rozruchów i ataków na kościoły jest demoralizacja i zastraszenie katolików i społeczeństwa żeby osiągnąć określony cel polityczny. Pokojowy protest to nie terror.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: Nie. Celem jest protest przeciwko prawu które wpieprza się w życie niekatolikom, a powodem agresji względem katolików wk$%# i zemsta za to że ch ieli na siłę wcisnąć swoje zasady i na wszystko inne przy okazji. Mam nadzieję że pomogłem ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh

   @lazzyday: Nie. Celem jest protest przeciwko prawu które wpieprza się w życie niekatolikom, a powodem agresji względem katolików wk##% i zemsta za to że ch ieli na siłę wcisnąć swoje zasady i na wszystko inne przy okazji. Mam nadzieję że pomogłem ;)

   Zapisz to sobie w Notatniku jak ktoś spali lewicową instytucję 11 listopada.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: Nie obiecuj ;)
   Ja od dawna marzę żeby lewica i prawica się pozabijały na wzajem. Przy okazji kościół traci resztki autorytetu. Jarek widzi jak jego "wizja polski" zamienia się w jeden wielki pożar w burdelu. Ten rok nie jest jednak taki zły ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh

   @lazzyday: Nie obiecuj ;)
   Ja od dawna marzę żeby lewica i prawica się pozabijały na wzajem. Przy okazji kościół traci resztki autorytetu. Jarek widzi jak jego "wizja polski" zamienia się w jeden wielki pożar w burdelu. Ten rok nie jest jednak taki zły ;)

   Nie masz przyszłości ani ten kraj tylko jeszcze o tym nie wiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazzyday: Mi się wydaje że jednak mam, a ten kraj faktycznie może nie mieć. Na szczęście zadbałem o to żeby jedno z drugim nie było powiązane.

 •  

  pokaż komentarz

  O k!$!a, autorytet numer 1, proszę państwa: Windsurferka XD

 •  

  pokaż komentarz

  STRAŻ NARODOWA

  źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  PiS skutecznie obrzydza ludziom przymiotnik "narodowy". Uznając, że gdy doda do czegoś ten przymiotnik, to ta rzecz/podmiot nabierze powagi i znaczenia.

 •  

  pokaż komentarz

  A kto ma walczyć z lewackimi bojówkami jak nie bojówkarze?

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna